Селекция сезон 2016/17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот DANS » 03 юни 2016 17:22

Да обясня на предателите-припознавачи, аз, както и всички истински "армейци" сме от този автентичен ЦСКА:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html

когато в този сайт, ГМО-то на ГГ стане продължител на тази славна история, тогава АЗ ще го припозная, като автентичното ЦСКА!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот Daniel Levski » 03 юни 2016 17:23

Каква селекция, вие нямате лицензиран отбор. Пак чуждо поклоничество ли ще правите и ще се кланяте на Чавдар Етрополе - Ловеч :)

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот Daniel Levski » 03 юни 2016 17:24

DANS написа:Да обясня на предателите-припознавачи, аз, както и всички истински "армейци" сме от този автентичен ЦСКА:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html

когато в този сайт, ГМО-то на ГГ стане продължител на тази славна история, тогава АЗ ще го припозная, като автентичното ЦСКА!

Браво - уважение и респект към такива като теб. Другите са хора които са лесно манипулирани в случая от ГГ и неговата клика. Да не дава господ да става при нас такъв проблем, но и аз не бих припознал изкуствено създаден отбор. Това ще е подигравка за цял живот.

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот ham3r » 03 юни 2016 17:29

Daniel Levski написа:
DANS написа:Да обясня на предателите-припознавачи, аз, както и всички истински "армейци" сме от този автентичен ЦСКА:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html

когато в този сайт, ГМО-то на ГГ стане продължител на тази славна история, тогава АЗ ще го припозная, като автентичното ЦСКА!

Браво - уважение и респект към такива като теб. Другите са хора които са лесно манипулирани в случая от ГГ и неговата клика. Да не дава господ да става при нас такъв проблем, но и аз не бих припознал изкуствено създаден отбор. Това ще е подигравка за цял живот.


Вие се надушихте-данс-фен на шопара от дпс и същия само,че от подуене.Вземете се

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот DANS » 03 юни 2016 17:39

ham3r написа:
Daniel Levski написа:
DANS написа:Да обясня на предателите-припознавачи, аз, както и всички истински "армейци" сме от този автентичен ЦСКА:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/tea ... index.html

когато в този сайт, ГМО-то на ГГ стане продължител на тази славна история, тогава АЗ ще го припозная, като автентичното ЦСКА!

Браво - уважение и респект към такива като теб. Другите са хора които са лесно манипулирани в случая от ГГ и неговата клика. Да не дава господ да става при нас такъв проблем, но и аз не бих припознал изкуствено създаден отбор. Това ще е подигравка за цял живот.


Вие се надушихте-данс-фен на шопара от дпс и същия само,че от подуене.Вземете се


Това, че ти нямаш ЧЕСТ и ДОСТОЙНСТВО, това че ти си продажен на ГГ, не означава, че трябва ми да лепиш етикети :evil: :twisted:

Къде беше ТИ БЕ, когато АЗ БРАНЕХ ЧЕСТТА И ДОСТОЙНСТВОТО НА ЦСКА ТУК, 2008 г.??????????????????????????????!
cska/viewtopic.php?f=2&t=1104&hilit=+%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7

Смешник!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот ham3r » 03 юни 2016 17:45

Вие се надушихте-данс-фен на шопара от дпс и същия само,че от подуене.Вземете се[/quote]

Това, че ти нямаш ЧЕСТ и ДОСТОЙНСТВО, това че ти си продажен на ГГ, не означава, че трябва ми да лепиш етикети :evil: :twisted:

Къде беше ТИ БЕ, когато АЗ БРАНЕХ ЧЕСТТА И ДОСТОЙНСТВОТО НА ЦСКА ТУК, 2008 г.??????????????????????????????!
cska/viewtopic.php?f=2&t=1104&hilit=+%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7

Смешник![/quote]

Как пък всички подуенци искат оздравяване на фалирало дружество и то точно от твоя човек черепа?Не разбра ли,че това няма как да се получи.Никакъв оздравителен план на черепа няма да се приеме от кредиторите.Ако се стигне до такова оздравяване поне 6 години ЦСКА няма да бъде в професионалния футбол.На представянето на книгата на Сираков в Търново любо младежа каза на насо,че цитирам:"Гриша Ганчев е най-големия враг на Левски".Разбра ли кратуно?!?

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот DANS » 03 юни 2016 17:55

ham3r написа:"Гриша Ганчев е най-големия враг на Левски".Разбра ли кратуно?!?

ГГ отколе е най-колемият душманин на ЦСКА, 2013 ГГ ни изхвърли от Европа за да се подмаже на своя благодетел ЦВ.Василв, това забрави ли го?
ето затова 2013 г. АЗ съм коментирал:
"Ганчев е в зависимост от Цветан Василев, заради техните интриги ЦСКА загива!"
cska/viewtopic.php?f=2&t=140549&hilit=%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7!


Не ми отговори, къде беше ти 2008 г., когато тук, шепа хора бранехме честта на ЦСКА?
cska/viewtopic.php?f=2&t=1072&hilit=%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот Teo » 03 юни 2016 17:59

Оф-плана на ГЪРНЕТО и ПРАХОВЕЦА в пълния му блясък!
@ Вие не виждате ли, че тия двата ви контролират мислите в момента? Прогледнете и не се хранете!
Всичко е толкова добре изпипана схема с която искат да си изядем по-между си.
:shock:

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот DANS » 03 юни 2016 18:08

Ето, това е вторият път когато Лъжливото овчарче(ГГ) ни преметна, в далечната вече 2013 г.:

Какво обеща и защо се отказа Ганчев от ЦСКА - разказът на човек, присъствал на преговорите


След едномесечна драма и много неизвестни в крайна сметка влизането на Гриша Ганчев в ЦСКА не се осъществи. Краят бе обявен чрез много недомлъвки и от двете страни участвали в преговорите - собствениците на червените и Литекс Иво Иванов и Гриша Ганчев. И двете страни обаче отказаха да дадат каквито и да е подробности, което даде плод на многобройни слухове. Едни твърдят, че Ганчев всъщност никога не е имал намерение да идва в ЦСКА. Други стигнаха по-далеч с версии от сорта на "Ганчев елегантно разкара Христо Стоичков от Литекс и в същото време направи услуга на собственика на Ботев (Пловдив), който често кредитира с по няколко милиона евро бизнес начинанията на ловешкия бос". Естествено, има слухове и, че "Титан" са провалили сделката, променяйки условията. Поради тази причина Sportal.bg се свърза с фен на ЦСКА, който е бил на две от срещите с Гриша Ганчев. Името на запалянкото е Миро и той в общи линии сподели следното: "Ние, феновете, сме били на две срещи с г-н Ганчев. На първата той поиска от нас подкрепа и ние му показахме, че я има. Знаете, че за 4-5 дни над 10 000 фенове на ЦСКА се подписаха в подкрепа на Гриша Ганчев. На тази среща той ни каза, че на 70% идването му в ЦСКА е сигурно, но има дребни детайли, за които да помисли. Седмица по-късно, в понеделник или вторник беше, имахме нова среща. На нея той ни повтори същото, че идва в ЦСКА, но окончателното решение ще го обяви до два дни. Каза ни кои футболисти ще дойдат от Литекс, кои ще останат от ЦСКА. Ние го попитахме дали "Титан" му създават някакви пречки, а той ни отговори - "НЕ". Чакахме да обяви решението си, но това не се случи. Дойде понеделник и ние се отказахме от участие в Европа. На следващия ден, във вторник, феновете му изпратихме СМС, със следното съобщение: "какво става, защото сме притеснени от ситуацията?". Отговорът му бе: "нищо не знам, в чужбина съм". Това бе цялата ни кореспонденция с него. Така и не разбрахме защо се отказа от ЦСКА. Не виждаме логична причина. Би трябвало да попитате Гриша Ганчев какво го е отказало", казва Миро. На въпрос чувствате ли се излъгани, запалянкото е категоричен. "Да, чувстваме се излъгани. Не знам какво да мисля - това нова Казанска афера ли е или нещо друго? Но дори да отидем в "А" окръжна, пак ще подкрепяме ЦСКА. Тук искам да кажа, че през последните 20 години се извършва геноцид спрямо ЦСКА. И от държавата, и от БФС. Но ние ще се борим. Сега искат да платим 4,5 млн. на военните за наем на стадион "Българска армия". Това няма да стане. Кажете, има ли друг български клуб, който да е плащал наем за собствения си стадион в този период?" После го попитахме дали Гриша Ганчев е споделял с тях, че е притискан да не влиза в ЦСКА, на което отговорът му бе: "Не. Не ни е казвал подобно нещо, но нали знаете какво се случи през миналата година и кой го отказа? Но и това го има като вариант. Да е бил притиснат. Той трябва да каже дали е така. Притискан ли е и защо реално не пожела да дойде в ЦСКА. Условията бяха изпълнени. Феновете бяха зад него и "Титан" да се махне от ЦСКА. Това бяха неговите желания и сливане с Литекс, за да има чист клуб".

Прочетете повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=434611
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016

Мнениеот ham3r » 03 юни 2016 18:23

DANS написа:
ham3r написа:"Гриша Ганчев е най-големия враг на Левски".Разбра ли кратуно?!?

ГГ отколе е най-колемият душманин на ЦСКА, 2013 ГГ ни изхвърли от Европа за да се подмаже на своя благодетел ЦВ.Василв, това забрави ли го?
ето затова 2013 г. АЗ съм коментирал:
"Ганчев е в зависимост от Цветан Василев, заради техните интриги ЦСКА загива!"
cska/viewtopic.php?f=2&t=140549&hilit=%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7!


Не ми отговори, къде беше ти 2008 г., когато тук, шепа хора бранехме честта на ЦСКА?
cska/viewtopic.php?f=2&t=1072&hilit=%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B7


Много тъпотии си написал.Значи Г.Г. прекарал Ицо а сега пак са заедно...Ицо не забравя такива неща так,че запази си фантазиите за себе си.Ти явно си най-големия революционер.Браво Матросов пеевски


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта