ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот DarkPsy » 01 юли 2015 09:50

орчо войвода написа:
djd написа:
орчо войвода написа:Преди 10 дни футболистът Николай Цветков- Демона подписа професионален договор с ФК Оборище .Вчера обаче разтрогна по негова вина, защото искал да играе във В група за отбора на ЦСКА.Дори и при аматьорите ЦСКА се държи арогантно и продължава да съсипва българския футбол.Пожелаваме на Христо Янев да постигне същия успех с ЦСКА , като този с отбора на Миньор тази пролет.Второто място много ще му.приляга.ФК Оборище спечели първото място в Югозападната В група с бюджет от 344 000 лева, на фона на тази сума бюджет от 3 000 000 лева е скандален.като се знае. че ЦСКА има огромни дългове за погасяване.

Хайде сега, арогантно било. Откраднахме ли го, що ли? Ако го бяха взели от Лудогорец или някой друг отбор в А група, как щеше да го наречеш?
Бюджетът е такъв, какъвто го определят собствениците. Няма някакъв определен таван. При вас Цоцорков защо не се бръкне да извади някой лев? Знаеш какви пари печели Асарел-Медет, какви са заплатите там и т.н. Знаеш, че ако реши, може да събори всички останали клубове с пари.
А и нашите дългове освен от бюджета, откъде другаде могат да се погасяват?

Фактът че Цоцорков има много пари не означава , че трябва да ги харчи за ритнитопковци.В момента строи най- модерната болница в югоизточна Европа на стойност 55 милиона лева, след месец предстои първото състезание в най- модерната зала в България - Арена Асарел.ФК Оборище има бюджет от 650 000 лева за Б група .Ние искаме да се развиваме нормално, бюджетът ни се формира от много спонсори.


A преди 2-3 години какви ги разправяше, помниш ли? Как Оборище щял да бъде новия Лудогорец.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот HekakaB » 01 юли 2015 10:34

Може и да бъде.Просто хората не се изхвърлят като Киро гела, карат си полека.На тебе харесва ли ти Лудогорец, в който почти не играят българи?
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот volf » 01 юли 2015 10:56

HekakaB написа:Може и да бъде.Просто хората не се изхвърлят като Киро гела, карат си полека.На тебе харесва ли ти Лудогорец, в който почти не играят българи?

Да харесва ми, защото това е футбол, а Лудогорец е отбора който показва как се играе!
На теб кой отбор ти харесва и кои са Българите които я играят тази игра?!
Аз се сещам за няколко, но всички те са футболисти на шампиона (Лудогорец)! ;)
А "Гела", колкото и дразнещ да е егоцентризмът му е изпълнил всичко което е казал и дори повече от това!
Вероятно си недоволен че е единственият който го е направил до този момент, а всички останали "скромно" обещаваха! :oops:
За всички е ясно че неприязанта към Лудогорец е резултат на дълбока фенска несъстоятелност или казано по друг начин комплексарщина и не са много онези фенове които могат да преодолеят тази човешка непълноценност.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3974
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот djd » 01 юли 2015 11:21

Аз лично не се дразня, когато Лудогорец играе добър футбол.
На бялото черно не може да се каже.
Нито имам някакви комплекси, най-малко от Лудогорец.
Да, биете ни, слаби сме. Но ще дойде ред и ние да ви бием.
Били сме много по-силни отбори и пак ще бъде така.
Дразни ме поведението на някои хора в Лудогорец - Киро, някои футболисти. Дразни ме раболепието на останалите.
Дразня се, че вие се дразните, когато някой ви посочи лошите страни на Лудогорец.
Има някакъв фалш в цялата работа.
Дано Киро осъзнае, че в първенството трябва да има истинска конкуренция, за да вървим нагоре.

Потребителски аватар
Hearts_on_Fire
Мнения: 253
Регистриран на: 18 юни 2015 19:40

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Hearts_on_Fire » 01 юли 2015 11:33

volf написа:За всички е ясно че неприязанта към Лудогорец е резултат на дълбока фенска несъстоятелност или казано по друг начин комплексарщина и не са много онези фенове които могат да преодолеят тази човешка непълноценност.

Аха, а да си със силните на деня не е комплексарщина, а човешка пълноценност? Утре ако Дунав и Етър /примерно/ направят отбори подобни на разградския, ще трябва да ходиш на уроци при великите магове, че иначе нямаш шанс да се разкъсаш на три. Трудна за разбиране е логиката на тв зрителите без фенска клубна принадлежност. ;)
Интересно ми е да разбера, дали имаш някъде пост, в който да коментираш спортно-техническата част на играта футбол?!? :roll:
Gary Shaw написа:Молете се "Проклятието на Ева'' да е само за тоя сезон , да не е като онова на Бенфика от Бела Гутман :lol:

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Old_death » 01 юли 2015 11:38

орчо войвода написа:Преди 10 дни футболистът Николай Цветков- Демона подписа професионален договор с ФК Оборище .Вчера обаче разтрогна по негова вина, защото искал да играе във В група за отбора на ЦСКА.Дори и при аматьорите ЦСКА се държи арогантно и продължава да съсипва българския футбол.Пожелаваме на Христо Янев да постигне същия успех с ЦСКА , като този с отбора на Миньор тази пролет.Второто място много ще му.приляга.ФК Оборище спечели първото място в Югозападната В група с бюджет от 344 000 лева, на фона на тази сума бюджет от 3 000 000 лева е скандален.като се знае. че ЦСКА има огромни дългове за погасяване.

Три пъти прочетох поста ти и никъде не видях каква вина има ЦСКА за това , че някой си не искал да играе на село , а предпочел да играе при нас . И къде видя арогантното поведение в ЦСКА ? По твоите думи , след като намираш вина в нас , излиза , че съмнителни субекти посред нощ са слезли от лек автомобил със стикер ЦСКА , счупили са му коленцата , качили го на сила и с мръсна газ са се отправили към Армията !!! Хайде да се спрете малко !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот volf » 01 юли 2015 11:52

Hearts_on_Fire написа:
volf написа:За всички е ясно че неприязанта към Лудогорец е резултат на дълбока фенска несъстоятелност или казано по друг начин комплексарщина и не са много онези фенове които могат да преодолеят тази човешка непълноценност.

Аха, а да си със силните на деня не е комплексарщина, а човешка пълноценност? Утре ако Дунав и Етър /примерно/ направят отбори подобни на разградския, ще трябва да ходиш на уроци при великите магове, че иначе нямаш шанс да се разкъсаш на три. Трудна за разбиране е логиката на тв зрителите без фенска клубна принадлежност. ;)
Интересно ми е да разбера, дали имаш някъде пост, в който да коментираш спортно-техническата част на играта футбол?!? :roll:

Няма що...!!! - "клубна принадлежност"? :roll:
Приятелю, бъркаш понятията "клубна принадлежност" с "фенски страсти"!
Бил съм спортист и няколко пъти съм сменял клубната си принадлежност!
Така се случва и с повечето професионални футболисти, които често сменят клубовете на които принадлежат, но навсякъде опитват да дадат максимума от своите възможности!
Достатъчни са ми несгодите от националната ни принадлежност (Българин), които не сме имали шанса да избираме, но се отнасяме с необходимото уважение към нея!
Футболът е игра за удоволствие на зрителите (феновете), когато си от тяхната страна и е нелепо да се лишаваме от него само заради несъстоятелността на някой тим!

Да, ако някога Дунав или Етър заиграят онази игра която понастоящем играят Лудогорец, ще бъда фен на тяхната игра и на тях, дори ако се налага от играта едновременно! (Бил съм фен на Етър!)
Ако все пак подобна възможност ти се струва необичайна, помисли си колко по нелепо е да парадираш с фенщина, а реално да си нямаш отбор (да е трагедия)! - "Нещо като да се хвалиш с големи "топки" под малка чурка"!!!
П.пс Когато е имало основание аз съм бил критичен и към нещата в Лудогорец - особено около някои входящи трансфери!
Времето е доказало, че мирогледът ми е правилен и се базира на здрав разум и твърда логика!
Нали имам право на разум и логика, или фенството изключва такива "екстри"!

ribotur
Мнения: 2
Регистриран на: 01 юли 2015 14:55
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот ribotur » 01 юли 2015 14:59

Чудя се защо ли точно Пламен Марков е спортен директор?

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3974
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот djd » 01 юли 2015 15:15

ribotur написа:Чудя се защо ли точно Пламен Марков е спортен директор?

Аз се чудя защо му спестиха въпросите за онова интервю, където плюеше по ЦСКА.
Сещаш ли се? Стана нещо въпрос за уговорените мачове и единственият мач, за който той можа да се сети, беше Локо Сф - ЦСКА, когато Локо се спасиха от изпадане в последния кръг през 2013г. Май интервюто беше по времето на кампанията за акциите.

Както питат всеки ден Бранеков, така можеше и него да го попитат.

Та може да има нещо общо - и двамата твърдяха, че ЦСКА ляга на други отбори.
Демек какво? Те имат чест и морал. Досегашните футболисти, треньори и шефове явно нямат. :roll:
Аз бих попитал и Галчев какви ги вършеха през 2012, когато изпуснахме 8т. аванс, а точно в решителните мачове промяната в неговата игра беше най-забележима.
Като ще почваме да правим нов отбор, поне да се знае какво е ставало.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот stefani » 01 юли 2015 15:38

Гриша Ганчев с Литекс в Латвия
Новият шеф на ЦСКА пътува като фен на „оранжевите”


Няма как УЕФА да не ви изпържи ! :lol: :lol: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта