Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г. Черно Море

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот action66 » 15 дек 2014 22:46

Умееш да провокираш.Признавам ти го.Ако обаче трябва да сме сериозни,предложеното от теб е твърде скандално,за да бъде сериозно.Аз мисля,че абсолютно никой от състава не е излишен.Виж халф тип Георги Илиев и нападател тип "лек таран",имаме нужда да вземем.Но качествени разиграващи халфове действащи на скорост се намират трудно,а голаджия със скорост и техника още по-трудно.Като добавим икономичния подход на собствениците май е по-добре да спрем темата.
Моето мнение е , че най-добрия трансферен удар на "Черно море" ще бъде да се сдобие с нов стадион!!!

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот black sea » 15 дек 2014 22:54

Alexandrov93 написа:Зимата дойде и с нея, свърши и сезона в А група, което подсказва че идва време за трансфери. Без да изпадам в подробности, ще напиша как според мен трябва да изглежда състава на Черно море за сезон 2014/2015, ако имаме напредвид, че треньор ни е Никола Спасов и играем със схемата, която играхме досега.

Вратари:
Тук, бих освободил Илия Николов, а заедно с него и Илко Пиргов. И двамата са напълно ненужни, ако Георги Китанов се оправи до началото на мачовете. Резервния ни вратар Християн Христов е повече от талант, а смятам че в днешно време да имаш 3-ма добри вратари е прекалено, дори Лудогорец имат двама добри. Затова бих оставил Георги Китанов и Християн Христов.

Защитници:
Тук, бих освободил Сашо Александров, Стефан Станчев и Живко Атанасов. На практика, бих оставил само Кирил Котев, Слави Сталев и Михаил Венков. Сашо бих го освободил, защото е рисков играч и с тази наша тактика с 3-ма защитници, става още по-рисков, въпреки че се раздава на 200%. Станчев и Живко, имат качества, но съм забелязал една такава симулативна игра в мачовете ни с Левски, която не ми харесва изобщо. За справка, последните два мача на Герена, Левски ни повеждат, първо (в първия мач) след напълно ненужна дузпа причинена от Стефан Станчев и второ (във втория мач) след отново напълно ненужна дузпа, станала след фаул в пеналта на Живко Атанасов в 94 минута. Такива играчи, не искам на Тича. Аз съм на мнение, че в един отбор на всеки пост трябва да има поне по двама играчи и тъй като засега съм оставил само трима, ни трябват и три трансфера в защита. Един от тях би бил Росен Колев, смятам че Роската е стабилен отзад и играеше с много желание за нас, това че имаше проблем с Гонзо е друга тема. Втория ми трансфер би бил Танко Дяков. Кольо знае, как да иска максимума от Танка, който също е бил основна фигура в нашата защита. И третия, който бих взел е Александър Александров от Лудогорец. Отново наш бивш играч, който Лудогорец иска да освобождава, което е добре дошло за нас. С тези шестимата защитници няма да имаме никакви проблеми, даже напротив бих казал че събираме 6-ма равностойни защитника, при които дори при тази тактика на игра, отново ще бъдем на ниво.

Халфове:
Първо бих се лишил от услугите на Георги Божилов, защото отбора в тази си постройка трябва да играе с бързи пасове, а Жоро много я бави. Тези които остават (за вътрешни халфове говорим) са Тодор Паланков, Стенио, Марчин Буркхардт, Марк Клок, Даниел Георгиев и Бекир Расим, като бих взел само Митчел Бургзорг от Славия. При крилата, бих оставил Симеон Райков и Иван Коконов. Матиас и Димо бих ги освободил, а на тяхно място да взема Иван Стоянов и Луис Педро (играчи които ще бъдат освободени от отборите си).

Нападатели:
Тук бих оставил само Бакари. Миро Манолов и Живко Петков - освободени. И бих взел само Мартин Камбуров, който според мен няма да остане в отбора си.

Напуснали:
Илия Николов
Илко Пиргов
Сашо Александров
Живко Атанасов
Стефан Станчев
Георги Божилов
Димо Атанасов
Матиас Курьор
Живко Петков
Мирослав Манолов

Привлечени:
Росен Колев
Танко Дяков
Александър Александров
Мичел Бургзорг
Иван Стоянов
Луис Педро
Мартин Камбуров

Състава би бил следния:

----------------------------------Китанов(Христов)--------------------------
-----Александров(Т.Дяков)---Котев(Р.Колев)---Венков(Сталев)-----
------------------Стенио(Д.Георгиев)---Клок(Паланков)----------------
И.Стоянов(Райков)---Марчин(Расим)---Бургзорг---Педро(Коконов)
----------------------------------Бакари(Камбуров)-------------------------

Не смятам, че нито един от трансферите е невъзможен. Най-труден изглежда Камбуров, но не е невъзможен. А с този отбор, може да гоним далеч по-големи цели от влизане в шестицата.


Колега, дай малко по-сериозно, ако обичаш.
Пиргов, Станчев, Курьор и Ж.Петков остават в отбора. Иначе за останалите - Миро е свършил за и с футбола, Божилов е на моменти и обича да се лигави, а ако е такъв не ни трябва, Живко и за Запартак не става, Илия Николов е излишен, а Сашо Бодичека и Димо вече е ясно, че си заминават. От новите които предлагаш само Шерифа е добре дошъл, другите вече са свършили за футбола. Имаме нужда от десен бек, ляв за резерва на Мишо, Шерифа и един централен нападател, защото се вижда, че като го няма Бакари, няма и голове, почти. Това го казвам при положение, че ще се борим до последно за първата шестица, в противен случай сегашния състав е перфектен за втората.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот luxorus » 16 дек 2014 09:08

Добре де,говорите за мащабни селекции тук при положение че не е ясно в коя шестица ще играете.Дали собствениците ви ще са мотивирани този път да извадят кеш,защото си спомням минали години,когато бяхте в подножието на върха те разпродадоха готов отбор.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот ticha i vladislav » 16 дек 2014 10:16

Спокойно можем да разменим с Левски -Аниете и Педро за Сашо бека,Живко Атанасов,Станчев или Паланков.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот greenpeak » 16 дек 2014 17:46

Garf получава се дублиране на темите. Прехърли тази тема в "Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г."

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Готвача » 16 дек 2014 22:44

thebully написа:
Готвача написа:
thebully написа:Аз осветление не вярвам да сложат,вие за терен мечтаете :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Че то осветлението е сложено колеги,ама вие май пак не разбрахте,а?Кофти че не е във Варна,но не е и толкова далеко.Ей къде е Каварна...И терена си го бива и лампи има и табло за радост на очите.Какво му трябва повече на Моряка?Има-няма 50 километра в едната посока.Ще се види кой е истински Моряк и кой семкаджия.Поне няма да реват срещу "семкаджиите" някои люде.

Колега тебе Каварна ако те вълнува мене не ,искам си приличен стадион във Варна на който да ходя,айде със здраве и наздраве :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ами то и аз за съжаление исках доста неща,но се наложи да ги намеря на друго място,не във Варна.Дано бучнат лампи и посадят тревичка,а за десерт и малко пейчици да поставят,ама...
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот Готвача » 16 дек 2014 22:46

luxorus написа:Добре де,говорите за мащабни селекции тук при положение че не е ясно в коя шестица ще играете.Дали собствениците ви ще са мотивирани този път да извадят кеш,защото си спомням минали години,когато бяхте в подножието на върха те разпродадоха готов отбор.

http://7dnifutbol.bg/archives/1428-Това дали отговаря на питането ти?Аз си мисля че 2015 КБ ще бъде във витрината на Черно море Варна.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Готвача » 16 дек 2014 22:49

Да взема да постна това нещо тук-http://7dnifutbol.bg/archives/1428,че да има какво да си приказваме докато дойде момента на истината.А за мен той е полуфинала за КБ.За мен се получиха доста на брой щастливи стечения на обстоятелствата и се надявам да прегърнем накря трофей.Сега е момента,когато на хоризонта остана само един сериозен отбор и два равностойни на нас.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот luxorus » 17 дек 2014 09:53

Готвача написа:
luxorus написа:Добре де,говорите за мащабни селекции тук при положение че не е ясно в коя шестица ще играете.Дали собствениците ви ще са мотивирани този път да извадят кеш,защото си спомням минали години,когато бяхте в подножието на върха те разпродадоха готов отбор.

http://7dnifutbol.bg/archives/1428-Това дали отговаря на питането ти?Аз си мисля че 2015 КБ ще бъде във витрината на Черно море Варна.

Здраве да е,само да не е при ония или другите.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Черно море Варна 2014/2015

Мнениеот stefani » 17 дек 2014 14:51

Напуснали:
Илия Николов
Илко Пиргов
Сашо Александров
Живко Атанасов
Стефан Станчев
Георги Божилов
Димо Атанасов
Матиас Курьор
Живко Петков
Мирослав Манолов

Привлечени:
Росен Колев
Танко Дяков
Александър Александров
Мичел Бургзорг
Иван Стоянов
Луис Педро
Мартин Камбуров



Ама защо ги поставяш в мин. време ? Това според мен е доста обидно!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта