Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 15 фев 2018 14:42

Абе ако беше верно в другото наказателно, щеше да я искате много. Ако ви бяха били те 3:1 с неотсъдена дузпа, която е доста вероятно да промени мача изцяло, надали толкова спокойно щеше да обсъждате съдийски грешки.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 15 фев 2018 14:58

sapio0o написа:
Tiberius написа:Прекалено много се акцентира на съдийството в БГ, а в случая не виждам нищо фрапантно.


Защото българинът не е като човека. Тук винаги някой ни е виновен.

Мда, толкова е очевидно от развитието на темата, а и също да се предполагат някакви неща с вероятностен характер. :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 15 фев 2018 15:06

rhaegar написа:Абе ако беше верно в другото наказателно, щеше да я искате много. Ако ви бяха били те 3:1 с неотсъдена дузпа, която е доста вероятно да промени мача изцяло, надали толкова спокойно щеше да обсъждате съдийски грешки.

Вече ти бяха дадени примери за точно обратното, но ти продължавай упорстваш.
Нека по тази логика и аз да предположа нещо. Ако Роман Абрамович беше осъществил първоначалната си идея и беше купил Манчестър Юнайтед, сега ти нямаше да си фен на Челси.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 15 фев 2018 15:12

Ако Домусчиев бе взел Спартак Вн вместо Лудогорец както си бе по план сега никой нямаше да знае за Разград. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 15 фев 2018 15:35

Tiberius написа:
rhaegar написа:Абе ако беше верно в другото наказателно, щеше да я искате много. Ако ви бяха били те 3:1 с неотсъдена дузпа, която е доста вероятно да промени мача изцяло, надали толкова спокойно щеше да обсъждате съдийски грешки.

Вече ти бяха дадени примери за точно обратното, но ти продължавай упорстваш.
Нека по тази логика и аз да предположа нещо. Ако Роман Абрамович беше осъществил първоначалната си идея и беше купил Манчестър Юнайтед, сега ти нямаше да си фен на Челси.


Аз съм фен на Челси от 1996г. Роман Абрамович няма нищо общо с това. Да не говорим, че никога не е искал Юнайтед. Искаше отбор в ШЛ, въпросът беше Челси или Ливърпул. Ние ги бихме в последния кръг от сезона и се класирахме четвърти.

Не са ви много валидни примерите. Така е лесно да говорите, когато вашият отбор е облагодетелстван от решението. Напълно естествено е. Както щеше напълно естествено да сте недоволни, ако нещата бяха наопаки.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Red_Neck » 15 фев 2018 15:53

Съдиите правят грешки, ... факт. ;)
Неприятно чувство остава, когато грешките и спорните ситуации в ДАДЕН мач са все в една посока. ;)
.... а така беше в този мач.

Снощи Кроос долази до границата на пеналта - фал нямаше, съдията и ЖК вдигна за авторитет, после Модрич откровено счупи капачката на Мбапе - картон няма, но това са дреболии на фона на двете спорни ситуации за дузпите.
Дългото рамо го коментирахме - ... и тук няма място за тълкуване - прочетете правилника! Ръката на Рамос уголемява обема на тялото, не е прибрана към него, а топката лети към вратата! Тук тълкуването за това, дали ръката търси топкта или обратно (както е при центриране например) не играе! Кристална дузпа и ЖК, ама ... нъц! ;)
Дузпата за Реал дори не беше 50/50 ... подобни инстиктивни посягания ги има при почти всяко единоборство! Всяко ли да се свири?Аз задържане по-скоро не видях, а реакцията(да не кажа симулацията) на Кроос бе като за препъване .....
.....и къде го видяхте този контакт в краката ми е бедна фантазията!

Въпреки всичко, заслужена победа за Реал.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 15 фев 2018 16:01

rhaegar написа:
Tiberius написа:
rhaegar написа:Абе ако беше верно в другото наказателно, щеше да я искате много. Ако ви бяха били те 3:1 с неотсъдена дузпа, която е доста вероятно да промени мача изцяло, надали толкова спокойно щеше да обсъждате съдийски грешки.

Вече ти бяха дадени примери за точно обратното, но ти продължавай упорстваш.
Нека по тази логика и аз да предположа нещо. Ако Роман Абрамович беше осъществил първоначалната си идея и беше купил Манчестър Юнайтед, сега ти нямаше да си фен на Челси.


Аз съм фен на Челси от 1996г. Роман Абрамович няма нищо общо с това. Да не говорим, че никога не е искал Юнайтед. Искаше отбор в ШЛ, въпросът беше Челси или Ливърпул. Ние ги бихме в последния кръг от сезона и се класирахме четвърти.

Не са ви много валидни примерите. Така е лесно да говорите, когато вашият отбор е облагодетелстван от решението. Напълно естествено е. Както щеше напълно естествено да сте недоволни, ако нещата бяха наопаки.

Първоначалната идея на Абрамович е да купи Манчестър Юнайтед, но опитите му удрят на камък. След това вече си избира Челси. Поне така пише в една от биографичните му книги.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот sapio0o » 15 фев 2018 16:05

Red_neck, след всичкият този анализ сега направи същия на реванша между Барселона и ПСЖ преди година. Нали, след като може през едни очила, ще може и през други.

Не знам как не ви е срам да вадите през пръсти разни свирени нарушения на 50 метра от вратата. Нарушения, които не са довели до нищо съществено. Тотално се изчерпахте.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rhaegar » 15 фев 2018 16:09

Той идея може да е имал и да кацне на Марс, ама......По-скоро са сондирали възможностите за евентуална сделка, също както и с Арсенал и Тотнъм.

Юнайтед е непродаваем. Освен ако настоящите им собственици сами не искат по някакви причини да се оттеглят.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Red_Neck » 15 фев 2018 16:37

sapio0o написа:Red_neck, след всичкият този анализ сега направи същия на реванша между Барселона и ПСЖ преди година. Нали, след като може през едни очила, ще може и през други.

Не знам как не ви е срам да вадите през пръсти разни свирени нарушения на 50 метра от вратата. Нарушения, които не са довели до нищо съществено. Тотално се изчерпахте.

Ако искаш и за голът фантом на Хърст на финала на СП 1966 да направя анализ, ....а?
Коментираме конкретен мач, no?

... и за кои нарушения на 50 метра от вратата става дума, че го споменаваш за 5-ти път?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта