2022 Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13850
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот Pichichi » 30 юни 2022 10:56

Да носеше се слуха отдавна. Дж. Колинс също е бил в преговорите но САС са предпочели уж
да избират новобранци. Първия избор за 2023 е с протекция за top 16 май от Шарлът.
За половин година трейднахме двата си най-добри гарда. Както предположих за това и избраха
цели 3 гарда тази година от топ 38 на драфта. Тази година сме топ фаворити за място в топ
3 на дъното. Атланта стават доста мощен отбор с оставането на Колинс и Мъри. Те май ще се опитат
и за Еъйтън да участват с размяна Капела за Ейтън но според мен няма да успеят.
При нас Галинари става най-възрастния на 33 г. и единствения ни друг играч на 30+ е Макдермът.
Яко влизаме в ребилд. Явно целта е да вземем франсето другата година :-)!

The 2023 NBA Draft has two big prizes at the top with Victor Wembanyama and Scoot Henderson.


А и Юта са освободили Кин Снайдер той се спрягаше за саместник на Поп и за ЛАЛ но те май назначиха
друг или бъркам?

Hawks receive:

• Dejounte Murray

Spurs receive:

• Danilo Gallinari
• 2023 first-round pick (via Charlotte, protected)
• 2025 first-round pick
• 2026 pick swap
• 2027 first-round pick

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rhaegar » 30 юни 2022 12:03

Е те с тоя трейд забравят за Ейтън. Чиста смяна с Капела е абсурдно да се навият Финикс, а пикове не останаха.
Иначе топ работа на GM на Атланта, или нещата се получават и пиковете дето взимат Сан Антонио са meh, или с кашата ще се оправя следващия.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rhaegar » 30 юни 2022 21:57

КД официално е поискал трейд. Да видим кой може да си го позволи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2586
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rmfan5 » 30 юни 2022 22:44

rhaegar написа:КД официално е поискал трейд. Да видим кой може да си го позволи.


Е то не зависи от тях ами от Бруклин, смешното е че като стана трудно и КД реши да се маха нищо че имаше фул контрол върху Бруклин после защо хората не му се кефели на пръстените в ГСУ...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rhaegar » 30 юни 2022 22:56

rmfan5 написа:
rhaegar написа:КД официално е поискал трейд. Да видим кой може да си го позволи.


Е то не зависи от тях ами от Бруклин, смешното е че като стана трудно и КД реши да се маха нищо че имаше фул контрол върху Бруклин после защо хората не му се кефели на пръстените в ГСУ...


Ем някой трябва да им даде може би най-голямата компенсация в историята. Все пак говорим за КД, с още 2-3 години договор и все още в силата си. Равностоен играч почти няма кой да им даде, остават стабилни ролеви и много пикове. Отделно че трябва достатъчно свободен кап. Хубавото за Нетс е, че поне няма no trade clause.
Иначе аз не мисля, че е станало кой знае колко трудно в Нетс. Кайри остава поне за този сезон, уж Симънс да се върне, на теория тримата са доста солидна основа за отбор с претенции. КД сам си избра да играе с плоскоземеца, беше редно да си го изтърпи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15172
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот miro_rz » 30 юни 2022 22:56

Словения смазват хърватите!
Дончич, Зубац, Драгич, Богданович.... класа от НБА!
Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2586
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rmfan5 » 30 юни 2022 23:19

rhaegar написа:
rmfan5 написа:
rhaegar написа:КД официално е поискал трейд. Да видим кой може да си го позволи.


Е то не зависи от тях ами от Бруклин, смешното е че като стана трудно и КД реши да се маха нищо че имаше фул контрол върху Бруклин после защо хората не му се кефели на пръстените в ГСУ...


Ем някой трябва да им даде може би най-голямата компенсация в историята. Все пак говорим за КД, с още 2-3 години договор и все още в силата си. Равностоен играч почти няма кой да им даде, остават стабилни ролеви и много пикове. Отделно че трябва достатъчно свободен кап. Хубавото за Нетс е, че поне няма no trade clause.
Иначе аз не мисля, че е станало кой знае колко трудно в Нетс. Кайри остава поне за този сезон, уж Симънс да се върне, на теория тримата са доста солидна основа за отбор с претенции. КД сам си избра да играе с плоскоземеца, беше редно да си го изтърпи.


На Дюрант новият договор е за 4 години, мисълта ми е че те си решават къде да го пратят ако искат да го преебат могат да не го пускат или да го пратят в Сакраменто примерно, иначе ясно че от това никой не печели.
За Нетс трудното е че влязоха all in за такива нестабилни играчи като Дюрант и Ървинг които ги преебаха здраво и сега ще трябва да ребилдват но пиковете им са при Хюстън, и ще трябва да разчитат на ресурсите от сделката за КД.
Кайри ще го трейднат също 99%, активарането на player опцията му още тогава репортнаха че не означава че остава в Нетс.
Те с Дюрант и Кайри бяха sweep-нати, пък представи си само с Симънс даже и борбата за плейофи ще е трудна.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rhaegar » 01 юли 2022 00:01

Е трудно става за Нетс без тях, спор няма, но тезата че КД "бяга от трудното" в случая не е валидна за мен. Дори и ако оня идиот все пак се махнеше, щеше да е или със sign and trade за друг не лош играч, или щеше да им освободи кап да вземат някой такъв. И в двата варианта не става кой знае колко трудно за Дюрант, ако иска да остане.

Иначе аз си твърдя че тоя sweep е супер заблуждаващ и разликата в класите не беше за 4:0. Мисля че е в топ 3 на такива елиминирания с най-малка точкова разлика. Може би ако Кайри беше изиграл повече от 20 мача през сезона и беше в някаква форма, щеше да е друго.

Колкото до Нетс, няма как да не влезеш all in, когато такива играчи искат да дойдат при теб. По-скоро проблемът бе, че твърде лековато оставиха и Хардън да си тръгне. Тегави времена ги чакат, определено, но това беше риск, който бяха длъжни да поемат.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rhaegar » 01 юли 2022 08:27

Вашингтон са дали 5/250 на Брадли Бийл, ей Богу.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13850
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот Pichichi » 01 юли 2022 15:43

То този проект на Нетс така и не проработи:
- Дюрант подписа контузен и не игра дълго време, после след като беше във форма пак се контузи.
- Брадата така и не влезе във форма там.
- Ървинг какво да го коментирам- абсолютен лунатик!

И въпреки всичко бяха едва ли не на 1 см. от това да са на финал с/у Сънс но фортуна ги прецака!

5 г. договор и за Зайън в НОЛА. М/у 193 и 231 млн. $.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта