До Ники Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

zavinagicska
Мнения: 533
Регистриран на: 22 мар 2010 14:24
Контакти:

До Ники Александров

Мнениеот zavinagicska » 24 окт 2010 22:36

Здравей Ники незнам дали е удачно да ти пиша тук, но ако дадеш мейл бих ти писал там.Та имам една молба би ли попитал г-н Борисов не се ли срамува от това което прави калоян стоянов нарочно пиша името му с малки букви, в 21 век хората в страна членка на еврпоейския съюз да нямат право да изразят мнението си, да бъдат пребивани, как той смята че ще спечели феновете на своя страна не с диалог, а с бой ли.

Някой от модераторите ако може да го прати на Ники нека го направи и да заключи темата.
Благодаря.

Потребителски аватар
to6ko_28
Мнения: 2
Регистриран на: 08 май 2008 20:26
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот to6ko_28 » 21 яну 2011 16:43

Ники защо не правите с ЦСКА то което правите с левски ? Поне ти опитаи :!:

Потребителски аватар
jeliotr
Мнения: 315
Регистриран на: 03 авг 2008 18:25
Местоположение: Каварна
Контакти:

до Ники Александров

Мнениеот jeliotr » 25 фев 2011 20:39

Ники какво лошо има да дават прогнози бивши Левскари че така си се запенил.Какво искаш да кажат че Левски ще паднат. искам да ми отговориш
Мразя журналиста Г.А.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот obi4am_pirin » 25 фев 2011 20:55

искам мача да е Х и литекс шампиони!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот Santiago Munezz » 26 фев 2011 07:38

На твое място щеше да ме вълнува повече Пирин да не изпадне,а не кой ще е шампион.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот ehh » 08 яну 2012 21:24

Ники, как можеш да напишеш, че академията се изговаря АСПИРЕ? :) Това не е съкращение, а си е чистокръвна английска дума и се изговаря [əs´paiə]
Плюс това на тази акедемия, която не е само футболна, тече реклама и по Евроспорт и трябва да си чул, как я изговарят хората.
http://gong.bg/view_article.php?article_id=245763
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Gorkzillah
Мнения: 28
Регистриран на: 13 май 2010 17:20
Skype: FallingDown
Контакти:

Относно *Гредата* днес (01.02.2012) на Ники Александров

Мнениеот Gorkzillah » 01 фев 2012 22:21

Здравейте,
бих искал само да посъветвам нещо Ники Александров. Значи когато фактите са едни драги мой журналисте, не се опитвай да ги извърташ по свой си начин така, че да пазиш реномето на ЦСКА!

Оригиналната статия: *http://gong.bg/view_article.php?article_id=250471*

Денс слушах *Гредата* за обед, както всеки друг път, и бях тотално възмутен и погнусен от това което беше *скалъпил". По принцип и друг път се ядосвам на нещо, но този път просто побеснях!

Може да съм от фен на Левски, но преди поне те уважавах. Днес ти изгуби цялото ми уважение към теб и сега виждам че не си нищо повече от един *fanboy* на ЦСКА (за тези които не знаят това е термин ползван в игрите PC gамес и т.н.). Fanboy е фен на дадено нещо, но до такава степен че дори когато това нещо е не правилно той е готов да пожертва даже и малкото достойнство което има само и само да запази положението, благото на даденото нещо.

Просто толкова смешно ми стана вчера като слушах в Гонг-а как се мъчиш да оправдаеш оная мутра Дуци Симонович, но днес просто чашата преля... ЦСКА неправомерно вземали футболист от Черноморез, за Ники-то няма проблем.... ЦСКА с 3-ма допонгирани с минимално наказание ... ЗА НИКИТО НЯМА ПРОБЛЕМ... както и за Дуци.. *големи били наказанията* ... и ти бе... как не те е срам бе Нам. Си. Къв. Дир. Дуци!

Г-н Александров, другия път като пак говорите глиупости се замислете струва ли си за Титаните и оня ми ти Дуци да ставате толкова жалък пред хората?!

ПС: Съжелявам за и пред всички фенове на ЦСКА, мразете ме колкото искате, но аз на БЯЛОТО <-> ЧЕРНО не мога да кажа!

EDIT: А понеже сега видях тази новина http://gong.bg/view_article.php?article_id=250609 и чудя се сега ако този футболист е контузен и то здраво какво ще почне да говори Никито и ЦСКА. Сега ще кажат *ами да, той не е наш футболист, той e на Черноморез, да си го вземат*... жалка исторя...
Последна промяна от Gorkzillah на 02 фев 2012 17:31, променено общо 6 пъти.
Don't Underestimate The Power Of Overwhelming Stupidity In Overwhelming Numbers!

raikonen22
Мнения: 481
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Контакти:

Re: Относно *Гредата* днес на Ники Александров

Мнениеот raikonen22 » 01 фев 2012 22:24

Аз също мисля, че Ники Александров е прекалено пристрастен и субективен.

Потребителски аватар
controller
Мнения: 602
Регистриран на: 26 ное 2009 16:23
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Относно *Гредата* днес на Ники Александров

Мнениеот controller » 01 фев 2012 22:49

raikonen22 написа:Аз също мисля, че Ники Александров е прекалено пристрастен и субективен.


Той ВИНАГИ е бил такъв ...
Изображение

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Относно *Гредата* днес на Ники Александров

Мнениеот Joni_ » 02 фев 2012 03:14

Gorkzillah написа:Здравейте,
бих искал само да посъветвам нещо Ники Александров. Значи когато фактите са едни драги мой журналисте, не се опитвай да ги извърташ по свой си начин така, че да пазиш реномето на ЦСКА!

Оригиналната статия: *http://gong.bg/view_article.php?article_id=250471*

Денс слушах *Гредата* за обед, както всеки друг път, и бях тотално възмутен и погнусен от това което беше *скалъпил". По принцип и друг път се ядосвам на нещо, но този път просто побеснях!

Може да съм от фен на Левски, но преди поне те уважавах. Днес ти изгуби цялото ми уважение към теб и сега виждам че не си нищо повече от един *fanboy* на ЦСКА (за тези които не знаят това е термин ползван в игрите PC gамес и т.н.). Fanboy е фен на дадено нещо, но до такава степен че дори когато това нещо е не правилно той е готов да пожертва даже и малкото достойнство което има само и само да запази положението, благото на даденото нещо.

Просто толкова смешно ми стана вчера като слушах в Гонг-а как се мъчиш да оправдаеш оная мутра Дуци Симонович, но днес просто чашата преля... ЦСКА неправомерно вземали футболист от Черноморез, за Ники-то няма проблем.... ЦСКА с 3-ма допонгирани с минимално наказание ... ЗА НИКИТО НЯМА ПРОБЛЕМ... както и за Дуци.. *големи били наказанията* ... и ти бе... как не те е срам бе Нам. Си. Къв. Дир. Дуци!

Г-н Александров, другия път като пак говорите глиупости се замислете струва ли си за Титаните и оня ми ти Дуци да ставате толкова жалък пред хората?!

ПС: Съжелявам за и пред всички фенове на ЦСКА, мразете ме колкото искате, но аз на БЯЛОТО <-> ЧЕРНО не мога да кажа!

EDIT: А понеже сега видях тази новина http://gong.bg/view_article.php?article_id=250609 и чудя се сега ако този футболист е контузен и то здраво какво ще почне да говори Никито и ЦСКА. Сега ще кажат *ами да, той не е наш футболист, той e на Черноморез, да си го вземат*... жалка исторя...


Добре бе, като си фен на Левски какво те вълнува какво говори Ники. И аз не харесвам как се държат Грънчаров и Стефанов и въобще почти всички от екипа на Гонг, но когато дойде техния ред просто спирам радиото и не чета техните статии и толкова .
Ясно е, че при нас има проблеми, но хайде оставете ние да се оправяме с това, все пак това си е наша работа.Вие по каква линия се бъркате за всяко нещо свързано с ЦСКА ?
Царе сме да гледаме в паничката на другия значи !
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта