Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот bobo_13 » 13 мар 2015 20:48

Ф1 я дават по RTL....безплатно :)...т.е. само таксата за кабелната
Интериорни врати - Врати хармоника

bemy
Мнения: 48
Регистриран на: 21 авг 2011 15:59
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот bemy » 13 мар 2015 20:50

В "ефира" на неефирно разпространяван канал, някак си не се връзва, скъпи ми журналистчета .

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот Долно уйно » 13 мар 2015 20:52

Ние знаем, къде я дават, тук става дума за излъчване на същата от българска телевизия, с български коментар.
То и в интернет има редица стриймове.
Не всички знаят английски, немски или италиански.
Вместо да сядам на компа ще си изгледам състезанието с кеф докато си лежа още в спалнята в неделя сутринта.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот bobo_13 » 13 мар 2015 20:56

То па един коментар.....и без това на Ф1 са интересни първите и последните 5 обиколки, другото е едно обикаляне, а и кой въобще слуша коментар:) нали изписват кой е 1-ви, 2-ри:)

Имали въобщя някой, който гледа по телевизията всичкитте 50-60 обиколки без да стане????
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот Federer91 » 13 мар 2015 21:15

bobo_13 написа: Имали въобщя някой, който гледа по телевизията всичкитте 50-60 обиколки без да стане????


За Ф1 вече мнооого рядко. Иначе редовно, когато мога, си гледам целите състезания в мотокроса или WTCC по Евроспорт. Да не говоря, когато дойдат 24 часа на Льо Ман, където с часове ми е залостен задника. :mrgreen:

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3188
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот sirius123 » 13 мар 2015 21:34

В HD качество ли ще бъде?

sin_fen
Мнения: 116
Регистриран на: 20 юни 2008 18:28
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот sin_fen » 13 мар 2015 21:53

Неутрален написа:
Долно уйно написа:Очаквано, а от лятото и La Liga ;)
време е да бъдат спрени задкулисните игри дадено събитие да се затваря само в ефира на един оператор, а на другите да се предлага при други условия.

Стенли по Gong Play ще се излъчва ли?


Съгласен съм напълно, само едно нещо ще допълня, дали пък не е по-добре да си гледаме формулата по някой чужд канал, например немски където предаването започва два часа преди старта, където ще слушаме компетентни коментари или ще плащаме за да ни пускат картина 1 минута преди старта и през другото време ще слушаме само за гуми и сцепление ? Както и с тениса на пример, гледаме с шурея турнир от големия шлем, там няма и минута реклама, даже дават как в почивката им наплитат ракетите, а тук още съдията не е извикал аут, хоп реклами. Нямам нищо против плащането за дадена услуга, стига да е качествена. Само да не стане като с мачовете от родната жалка А група. Иначе ще стискаме палци на кончетата да се завърнат там където им е мястото, на върха !


Тук не мога да бъда съгласен с теб. Преди 2 год. гледах формулата по RTL и понеже не знам немски ми беше адски неразбираща. Когато някъде стане нещо гледах като идиот и чакам повторение или по-късно разбирам какво е станало. Май ще трябва да им платя на тия хора. Искам, не искам ще трябва. А и по RTL имаше реклами и даваха умалена картина в долния десен ъгъл.
Последна промяна от sin_fen на 13 мар 2015 21:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 13 мар 2015 21:54

Този канал не го хваща сателитката, но виж - RTL е класика в жанра :!: 8-) Ако изобщо успея да стана навреме! :lol:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот gzagorov » 13 мар 2015 22:18

Имам чувството, че ако по Диема Спорт пуснат освен А група, Висшата Лига, NBA, Формула 1, още и Примера Дивисион, Бундеслигата, Калчото, Ередивизие, NHL, NFL, Световното по футбол, Олимпийските игри (Летни и Зимни), NASCAR, WRC, Дакар, Льо Ман, турнирите от Големия шлем, ММА, Волейбол, Австралийски футбол, Бокс, Бейзбол, Голф, Снукър и Водна топка; и за всичкото поискат абонамент 5 стотинки, повечето потребители ще мрънкат, че точно тези състезания не са им интересни. А и ще се окаже, че има линкове в интернет. :mrgreen:
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Гран при на Австралия в ефира на Diema sport

Мнениеот sunscres92 » 13 мар 2015 22:29

gzagorov написа:Имам чувството, че ако по Диема Спорт пуснат освен А група, Висшата Лига, NBA, Формула 1, още и Примера Дивисион, Бундеслигата, Калчото, Ередивизие, NHL, NFL, Световното по футбол, Олимпийските игри (Летни и Зимни), NASCAR, WRC, Дакар, Льо Ман, турнирите от Големия шлем, ММА, Волейбол, Австралийски футбол, Бокс, Бейзбол, Голф, Снукър и Водна топка; и за всичкото поискат абонамент 5 стотинки, повечето потребители ще мрънкат, че точно тези състезания не са им интересни. А и ще се окаже, че има линкове в интернет. :mrgreen:


КАК МОЖЕ ЦЕЛИ 5 СТОТИНКИ!!! ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ СРЕЩУ ГЛАДУВАЩИЯТ БЪЛГАРИН! ....

Чак ми е смешно като гледам някои коментари.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост