Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот megan fox » 27 ное 2012 00:03

shamp1on написа: Иначе много здрава кола - Кими е единствения пилот, който е завършил всички състезания през този сезон. Това говори много за болида му! Да се надяваме догодина да разполага с още по-добра кола и евентуално, защо пък не, да се бори и за титлата!


Ама ти колко си ограничен не е истина! Това, че Кими завърши всичките състезание показва само колко голям късмет има, защото никой не е застрахован от камикадзе изпълнения, а на финландеца все му се разминаваше - нещо, което не може да се каже за останалите водещи пилоти!

А колкото до това кой колко разбира от коли, личи си, че ти си нямаш нито грам понятие какво се казва качествена кола. От мнението ти съдя, че цял живот си се возил и си карал само боклуците на Рено и затова толкова ги хвалиш! Качи се поне веднъж в живота си в Мерцедес и тогава ще разбереш какво се нарича качество! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот blue_lagoon » 27 ное 2012 08:59

megan fox написа:
shamp1on написа: Иначе много здрава кола - Кими е единствения пилот, който е завършил всички състезания през този сезон. Това говори много за болида му! Да се надяваме догодина да разполага с още по-добра кола и евентуално, защо пък не, да се бори и за титлата!


Ама ти колко си ограничен не е истина! Това, че Кими завърши всичките състезание показва само колко голям късмет има, защото никой не е застрахован от камикадзе изпълнения, а на финландеца все му се разминаваше - нещо, което не може да се каже за останалите водещи пилоти!

А колкото до това кой колко разбира от коли, личи си, че ти си нямаш нито грам понятие какво се казва качествена кола. От мнението ти съдя, че цял живот си се возил и си карал само боклуците на Рено и затова толкова ги хвалиш! Качи се поне веднъж в живота си в Мерцедес и тогава ще разбереш какво се нарича качество! ;)

Разбира се ,че не разбираш от коли! Никой не ,казва че Мерцедес е лоша кола. Отдавна обаче не е тази здрава кола,която беше. И Японците и Корейците правят по-здрави коли от немците. Понеже не разбираш, и твърдиш че ако си яхнеш шасито и ще печелиш. На Лотус и Кими пак ли Ред Бул им направиха шасито? А амнезия ли те хваща,че за десет години с какво ли не шаси и 2 пъти със собствена кола даже станаха шампиони Рено? Е не ти изнася май а? Отречи го де :roll: А иначе карам всякакви коли! Не карам комплекса си обаче. Имал съм и С-180 с двулитровия бензинов мотор. Добра кола но с изключително постен интериор и безумно нестабилна на хлъзгаво. Сега карам Мазда 6 2005г и за 50000км една крушка не и е изгоряла. Това не ми пречи да виждам,че Рено е абсолютен хегемон от 10 години във Ф1. И с кола и с двигатели. И Алонсо беше голям с Рено. ЗА твое инфо ,за 45 години -9 пъти Рено е бил автомобил на годината в Европа. Мерцедес-2! Дай ми ти на мен на 3 години по едно ново Рено Меган РС и не ме мисли ;) Чети повечко Фоксчо :lol:

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот megan fox » 27 ное 2012 14:43

Добре, че японците и корейците имат по-здрави коли от Мерцедес! Когато дръпнатите направят по-проходима и здрава машина от G класата ми се обади! Да не говорим за качество и возия, изобщо не може да става дума за сравнение!
Рено взеха 2 шанаджийски титли и това им беше! С толкова ще си останат за следващите 10 години! И понеже говориш за 10 години назаде... да ми дадеш пример за този период от време друг отборен шеф да е бил изхвърлян от Ф1 заради измами и пинизчийски далавери?! М? Друг натирен като Бреаторе има ли? Те това представляват франсетата - шибани пинизчии!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

blue_lagoon
Мнения: 430
Регистриран на: 30 дек 2010 15:33

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот blue_lagoon » 27 ное 2012 18:18

megan fox написа:Добре, че японците и корейците имат по-здрави коли от Мерцедес! Когато дръпнатите направят по-проходима и здрава машина от G класата ми се обади! Да не говорим за качество и возия, изобщо не може да става дума за сравнение!
Рено взеха 2 шанаджийски титли и това им беше! С толкова ще си останат за следващите 10 години! И понеже говориш за 10 години назаде... да ми дадеш пример за този период от време друг отборен шеф да е бил изхвърлян от Ф1 заради измами и пинизчийски далавери?! М? Друг натирен като Бреаторе има ли? Те това представляват франсетата - шибани пинизчии!

Не че си струва да споря с човек ,който казва и пише "назаде" ;) ама за последно . Веднага ти отговарям: Тойота Ленд Крузер,Нисан Патрол. Хиляди пъти по-здрави и по джипове от Мерцедес. А пък това 'те това" и Бреаторе вместо Бриаторе го отдавам на произхода ти. Най-вероятно, Монтана или Враца :lol:

shamp1on
Мнения: 132
Регистриран на: 21 дек 2011 23:19
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот shamp1on » 27 ное 2012 23:21

blue_lagoon написа:
megan fox написа:Добре, че японците и корейците имат по-здрави коли от Мерцедес! Когато дръпнатите направят по-проходима и здрава машина от G класата ми се обади! Да не говорим за качество и возия, изобщо не може да става дума за сравнение!
Рено взеха 2 шанаджийски титли и това им беше! С толкова ще си останат за следващите 10 години! И понеже говориш за 10 години назаде... да ми дадеш пример за този период от време друг отборен шеф да е бил изхвърлян от Ф1 заради измами и пинизчийски далавери?! М? Друг натирен като Бреаторе има ли? Те това представляват франсетата - шибани пинизчии!

Не че си струва да споря с човек ,който казва и пише "назаде" ;) ама за последно . Веднага ти отговарям: Тойота Ленд Крузер,Нисан Патрол. Хиляди пъти по-здрави и по джипове от Мерцедес. А пък това 'те това" и Бреаторе вместо Бриаторе го отдавам на произхода ти. Най-вероятно, Монтана или Враца :lol:

Да не говорим че Бре(и)аторе не е франсе, ама айде, Меган ще рече че се заяждаме! За италианците се знае че са леко цигани. А като става дума за Мерцедес, заради тая трошлива кола Кими Райконен не можа да стане шампион, докато караше за тях! Те това ти е качеството на Мерцедес! Преместиха се при Рос Браун, и умориха и тях!
Може и да не съм кой да е, но не съм и какъв да е!

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот megan fox » 27 ное 2012 23:22

blue_lagoon написа:
megan fox написа:Добре, че японците и корейците имат по-здрави коли от Мерцедес! Когато дръпнатите направят по-проходима и здрава машина от G класата ми се обади! Да не говорим за качество и возия, изобщо не може да става дума за сравнение!
Рено взеха 2 шанаджийски титли и това им беше! С толкова ще си останат за следващите 10 години! И понеже говориш за 10 години назаде... да ми дадеш пример за този период от време друг отборен шеф да е бил изхвърлян от Ф1 заради измами и пинизчийски далавери?! М? Друг натирен като Бреаторе има ли? Те това представляват франсетата - шибани пинизчии!

Не че си струва да споря с човек ,който казва и пише "назаде" ;) ама за последно . Веднага ти отговарям: Тойота Ленд Крузер,Нисан Патрол. Хиляди пъти по-здрави и по джипове от Мерцедес. А пък това 'те това" и Бреаторе вместо Бриаторе го отдавам на произхода ти. Най-вероятно, Монтана или Враца :lol:


То не става само с лалане наизуст, трябва и да се чете! Под профила ми се пиши от къде съм и в кой град живея!
Ленд Крузер били по-добри от G класата? Ок, вече тотално разсея всякакви съмнение, че ти абсолютно нищичко не разбираш от автомобили!
Нисан Патрол... частично си прав. Това е джип, който уважавам безкрайно много, имали сме такъв и старите Патроли наистина бяха супер проходими, уви новият Патрол е много зле. Доста по-красив, доста по-комфортен, оборудван с много повече глезотийки в него, но всичко това е за сметка на офроуд качествата му! И новото поколение на Патрол направи крачка назад, докато новото поколение на кубчето на Мерцедес направи огромен скок напред! Но както казах не става само да се лала наизуст, трябва и поне малко да се чете!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот megan fox » 27 ное 2012 23:24

shamp1on написа:Да не говорим че Бре(и)аторе не е франсе, ама айде, Меган ще рече че се заяждаме! За италианците се знае че са леко цигани. А като става дума за Мерцедес, заради тая трошлива кола Кими Райконен не можа да стане шампион, докато караше за тях! Те това ти е качеството на Мерцедес! Преместиха се при Рос Браун, и умориха и тях!


Да, жабар е, но нима Рено не са френска марка?
Недей да бъркаш Ф1 със серийните леки автомобили. Нищо общо няма м/у тях!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

shamp1on
Мнения: 132
Регистриран на: 21 дек 2011 23:19
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот shamp1on » 28 ное 2012 00:02

megan fox написа:
shamp1on написа: Иначе много здрава кола - Кими е единствения пилот, който е завършил всички състезания през този сезон. Това говори много за болида му! Да се надяваме догодина да разполага с още по-добра кола и евентуално, защо пък не, да се бори и за титлата!


Ама ти колко си ограничен не е истина! Това, че Кими завърши всичките състезание показва само колко голям късмет има, защото никой не е застрахован от камикадзе изпълнения, а на финландеца все му се разминаваше - нещо, което не може да се каже за останалите водещи пилоти!

А колкото до това кой колко разбира от коли, личи си, че ти си нямаш нито грам понятие какво се казва качествена кола. От мнението ти съдя, че цял живот си се возил и си карал само боклуците на Рено и затова толкова ги хвалиш! Качи се поне веднъж в живота си в Мерцедес и тогава ще разбереш какво се нарича качество! ;)

За първата част на словоизлиянието ти - може и да съм ограничен , но това не ти дава основание да ми скачаш като някое петле! А иначе според теб единствения начин да отпадне някой пилот е да го блъснат, така ли? Личи си кой е ограничения! За втората част от коментара ти - не знам за какво говориш? Не съм коментирал че разбирам от коли, явно ме бъркаш с някой колега. Но така и така ме забърка вече, поне да си кажа мнението, нищо че съм ограничен. Харесвам и уважавам най-много японските автомобили, говоря за масовите автомобили, от нисък и среден клас. А за високия клас, всички са качествени - тук вече определящо е вкусът. Дали ще е Мерцедес. БМВ, Ауди или Ягуар, въпрос на предпочитания. Лично аз от този клас най-много харесвам Ягуар. Жалко че носиш името на една от любимите ми актриси, жалко че си фен на любимия ми отбор. Не искам да имам нищо общо с хора, които не зачитат чуждото мнение и страдат от грандомания.
Може и да не съм кой да е, но не съм и какъв да е!

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот megan fox » 28 ное 2012 00:35

Чуждо мнение? Какво е това? В речника ми няма такова понятие! Има само МОЕТО мнение!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Себастиан Фетел е новия стар шампион във Ф1

Мнениеот rumbata » 29 ное 2012 12:13

megan fox написа:Чуждо мнение? Какво е това? В речника ми няма такова понятие! Има само МОЕТО мнение!

Морски, искам да ти кажа, че твоето мнение винаги е грешното мнение. Това може да го потвърди всеки пишещ в този форум.


Върни се в “Формула 1”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта