Решението на ММС за базите на ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

settopbox
Мнения: 35
Регистриран на: 07 окт 2017 10:05

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот settopbox » 24 ное 2017 13:44

CSKA 78 написа:
Sstefanov написа:
CSKA 78 написа: ЦСКА може да направи оборот от 15 млн. лева, само за един сезон в ППЛ! А размерът на капитала е 6.6 млн. лева! ;) :)

Я обясни как ще направи оборот от 15 млн.



То и вие имате такъв оборот! Нали си чувал за годишен бюджет! Или може би го бъркаш с печалба?! :lol:

[offtopic]Нищо не бърка!Просто е далеч от тази материя :)[/offtopic]

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот Sstefanov » 24 ное 2017 14:04

CSKA 78 написа:
Sstefanov написа:
CSKA 78 написа: ЦСКА може да направи оборот от 15 млн. лева, само за един сезон в ППЛ! А размерът на капитала е 6.6 млн. лева! ;) :)

Я обясни как ще направи оборот от 15 млн.



То и вие имате такъв оборот! Нали си чувал за годишен бюджет! Или може би го бъркаш с печалба?! :lol:

Обясни от какво ще направите 15 млн за една година оброт бе, на мен не ми минават тея шумкарски изказвания. Понеже явно си много запознат колко са 15 млн и как ЦСКА-София прави оборот, искам да ми кажеш с точност как ще го направите.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот soilwork » 24 ное 2017 14:06

[center]Авиаторите приключиха. :mrgreen: .....Делянски братче, отваряй Магията[/center]

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот redmadness48 » 24 ное 2017 14:07

soilwork написа:[center]Авиаторите приключиха. :mrgreen: .....Делянски братче, отваряй Магията[/center]

+1

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот vaskonti » 24 ное 2017 14:24

CSKA 78 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
CSKA 78 написа:От ММС качиха на официалния си сайт своето решение за предстоящия търг за базите на ЦСКА.
...
С други думи- Аматьорският ЦСКА 1948 има нищожни шансове дори да участва в търга!

Ами това важи с пълна сила и за ПФК "ЦСКА-София" (София), който също е създаден през миналата година и не отговоря на изискването за обема на реализирания оборот през последните 3 финансово приключени години. Друг е въпросът, дали дискриминационният характер на някои изисквания не противоречи на закона (нямам време и желание да се ровя), но се предполага, че клубовете за тази цел имат (или могат да назначат) юристи (адвокати)... 8-)


ЦСКА може да направи оборот от 15 млн. лева, само за един сезон в ППЛ! А размерът на капитала е 6.6 млн. лева! ;) :)
ПП Условията не са дискриминационни! Нормални са! Не можа да искаш да наемеш обект в центъра на София, а по-късно да се окаже, че не можеш да си платиш таксата смет! :lol:

Сигурен съм, че може да направи и 150 милиона оборот за една година. Само че хората искат финансови отчети от последните 3 години. В загадката се пита какво точно ще представи ЦСКА-София, след като това дружество е създадено през 2016? Ще ребрандира отчетите на Литекс ли? Съответно, ако 1948 не покрива изискванията, как точно ЦСКА-София ги покрива?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10170
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот CSKA 78 » 24 ное 2017 14:38

vaskonti написа:
CSKA 78 написа: ЦСКА може да направи оборот от 15 млн. лева, само за един сезон в ППЛ! А размерът на капитала е 6.6 млн. лева! ;) :)
ПП Условията не са дискриминационни! Нормални са! Не можа да искаш да наемеш обект в центъра на София, а по-късно да се окаже, че не можеш да си платиш таксата смет! :lol:

Сигурен съм, че може да направи и 150 милиона оборот за една година. Само че хората искат финансови отчети от последните 3 години. В загадката се пита какво точно ще представи ЦСКА-София, след като това дружество е създадено през 2016? Ще ребрандира отчетите на Литекс ли? Съответно, ако 1948 не покрива изискванията, как точно ЦСКА-София ги покрива?



В изискванията изрично е написано, че оборотът трябва да е най-малко 15 млн. лева без ДДС за последните три години!
Но никъде не е написано, че не можеш да направиш изискуемият оборот за една година! Фирмите, които могат да участват трябва да са направили този оборот най-малко за 3 години, но ако са го направили за една, това е още по-добре за тях! ;) :)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот suni » 24 ное 2017 14:41

vaskonti написа:...Само че хората искат финансови отчети от последните 3 години. В загадката се пита какво точно ще представи ЦСКА-София, след като това дружество е създадено през 2016? Ще ребрандира отчетите на Литекс ли? Съответно, ако 1948 не покрива изискванията, как точно ЦСКА-София ги покрива?

,,ПФК ЦСКА - 1948,, АД купи ,,ПФК Литекс-Ловеч,, АД. Това става ясно от заявление в търговския регистър - 27 май 2016 година
,,ПФК ЦСКА - 1948,, АД /Гриша Ганчев, Юлиян Инджов,Христо Стоичков/ е собственик на ,,ЦСКА-София,, ЕАД
Следователно ,,ПФК ЦСКА - 1948,, АД [offtopic]/,,ЦСКА-София,, ЕАД/[/offtopic] покрива изискванията за финансови отчети от последните 3 години.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот защо » 24 ное 2017 14:42

Sstefanov написа:
CSKA 78 написа:
Sstefanov написа:
CSKA 78 написа: ЦСКА може да направи оборот от 15 млн. лева, само за един сезон в ППЛ! А размерът на капитала е 6.6 млн. лева! ;) :)

Я обясни как ще направи оборот от 15 млн.



То и вие имате такъв оборот! Нали си чувал за годишен бюджет! Или може би го бъркаш с печалба?! :lol:

Обясни от какво ще направите 15 млн за една година оброт бе, на мен не ми минават тея шумкарски изказвания. Понеже явно си много запознат колко са 15 млн и как ЦСКА-София прави оборот, искам да ми кажеш с точност как ще го направите.

Десетина изходящи трансфера за по €250 000 и 5 000 000 са готови. Реклами, телевизионни права, не знам още какво, нали се сещаш, че издръжката на отбор от средата на ППЛ е близо милион на месец и тия пари се оформят по някакъв начин, че са влезли в клуба.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот Sisi 1914 » 24 ное 2017 14:52

Дано вече въпросът с базите да приключи!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Решението на ММС за базите на ЦСКА

Мнениеот Sstefanov » 24 ное 2017 15:00

защо написа:
Sstefanov написа:
CSKA 78 написа:
Sstefanov написа:
CSKA 78 написа: ЦСКА може да направи оборот от 15 млн. лева, само за един сезон в ППЛ! А размерът на капитала е 6.6 млн. лева! ;) :)

Я обясни как ще направи оборот от 15 млн.



То и вие имате такъв оборот! Нали си чувал за годишен бюджет! Или може би го бъркаш с печалба?! :lol:

Обясни от какво ще направите 15 млн за една година оброт бе, припознавач, на мен не ми минават тея шумкарски изказвания. Понеже явно си много запознат колко са 15 млн и как ЦСКА-София прави оборот, искам да ми кажеш с точност как ще го направите.

Десетина изходящи трансфера за по €250 000 и 5 000 000 са готови. Реклами, телевизионни права, не знам още какво, нали се сещаш, че издръжката на отбор от средата на ППЛ е близо милион на месец и тия пари се оформят по някакъв начин, че са влезли в клуба.

Деба тея богати клубове, ама май реално нещата не са така. Добре си го написал и ти разбирам логиката, но в реалността няма как да се получат тези цифри. В най силните си годините да ги докарате до макс 10, което за мен е по приемливо. Нито тв правата, нито рекламите са големи суми, не повече от 1 млн на година по отделно. А това че отбори от ППЛ с месечна издръжка от 1 млн е абсурдно. Може би само Лудогорец, Левски и ЦСКА-София се доближават (даже зелените са с повече, защото получават огромни заплати).
По темата 2018 ще се разбере каква е развръзката.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта