Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот sizif » 01 ное 2017 08:42

Dedo1948 написа:
Red_Pz написа:
1982 написа:Ловешки, успокой се малко, не знам какво си мислиш, че сте доказали ..... нито процедурата е спазена, нито "договорът" е от юли месец, когато ви подариха базите ...... нищо ново не виждам.

А ти си си същият форумен комплексар. Ела на стадиона и ме наречи ''ловешки''.

Като си фен на Литекс,какъв да те нарече?! Не си софиянски,споко. Спечелихме Първата битка с Литекс,продължаваме по план!


Дай да се разбираме за Разград.Няма време.Намерих още трима да ни караш и ще ти платим предварително
Нищо общо нямате с Апостола

Dedo1948
Мнения: 570
Регистриран на: 16 сеп 2017 11:29

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Dedo1948 » 01 ное 2017 08:52

sizif написа:
Dedo1948 написа:
Red_Pz написа:
1982 написа:Ловешки, успокой се малко, не знам какво си мислиш, че сте доказали ..... нито процедурата е спазена, нито "договорът" е от юли месец, когато ви подариха базите ...... нищо ново не виждам.

А ти си си същият форумен комплексар. Ела на стадиона и ме наречи ''ловешки''.

Като си фен на Литекс,какъв да те нарече?! Не си софиянски,споко. Спечелихме Първата битка с Литекс,продължаваме по план!


Дай да се разбираме за Разград.Няма време.Намерих още трима да ни караш и ще ти платим предварително

Коментирай нещо по договора,с който Литекс ползва държавни бази без пари,в нарушение на Закона. Ние сме ЦСКА,те са Литекс!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот k_oleto » 01 ное 2017 09:01

Dedo1948 написа:
Mitata написа:Антицесекари, четете - http://7dnicska.bg/archives/38084 и се скрийте с вашите ДОЛНИ ЛЪЖИ.

ЦСКА единствен от БГ клубовете плаща баснословни суми са ползваната база!

Литекс ползва базите на ЦСКА в нарушение на Закона за Държавната собственост. Тези спораУмения и договор са нищожни. Трябва да бъдат прекратени веднага и базите освободени. Кралев е за прокурор. Не е спазвна процедурата в Закона!
Ние сме ЦСКА,а те са Литекс!


Дедо, имам един-два въпроса:
Гледам си от скоро регистриран и то с една единствена цел :)
Кажи ми какво работиш точно, щото имам усещането, че работата ти е точно тая (да пишеш във форума), а заплатата си я получаваш от Разград ?
2. Как така пишеш: Ние сме ЦСКА ? Кои сте вие ? От чие име пишеш ? Този клуб (1948) има повече спонсори от фенове ! Ти от името на спонсорите ли пишеш или от името на феновете ? (моля, посочи с имена: И двете можеш да изброиш поименно)
3. Ако можеше да излезеш с името и лицето си, моля подай сигнал в прокуратурата срещу Кралев и там обяснявай за закононарушения. Ако действително има такива, а ти си някакъв радетел за правда, то искам да ти обърна внимание, че пишейки от ник-нейм Дедо във футболен форум, то няма как да се сигнализират компетентните органи.

TeodoraDJeryMoqnomer
Мнения: 51
Регистриран на: 05 юни 2017 20:09
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот TeodoraDJeryMoqnomer » 01 ное 2017 09:21

Този отбор е Литекс, какво прави на този софийски стадион този селски оранжев катун?

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот tut » 01 ное 2017 09:24

k_oleto написа:
Dedo1948 написа:
Mitata написа:Антицесекари, четете - http://7dnicska.bg/archives/38084 и се скрийте с вашите ДОЛНИ ЛЪЖИ.

ЦСКА единствен от БГ клубовете плаща баснословни суми са ползваната база!

Литекс ползва базите на ЦСКА в нарушение на Закона за Държавната собственост. Тези спораУмения и договор са нищожни. Трябва да бъдат прекратени веднага и базите освободени. Кралев е за прокурор. Не е спазвна процедурата в Закона!
Ние сме ЦСКА,а те са Литекс!


Дедо, имам един-два въпроса:
Гледам си от скоро регистриран и то с една единствена цел :)
Кажи ми какво работиш точно, щото имам усещането, че работата ти е точно тая (да пишеш във форума), а заплатата си я получаваш от Разград ?
2. Как така пишеш: Ние сме ЦСКА ? Кои сте вие ? От чие име пишеш ? Този клуб (1948) има повече спонсори от фенове ! Ти от името на спонсорите ли пишеш или от името на феновете ? (моля, посочи с имена: И двете можеш да изброиш поименно)
3. Ако можеше да излезеш с името и лицето си, моля подай сигнал в прокуратурата срещу Кралев и там обяснявай за закононарушения. Ако действително има такива, а ти си някакъв радетел за правда, то искам да ти обърна внимание, че пишейки от ник-нейм Дедо във футболен форум, то няма как да се сигнализират компетентните органи.


Дедо е ЦСКА, защото преди 20 години лично е присъствал на едно гостуване на армейците.... ако не върваш питай оня перко 1982 ....

Напред армейски лъвове .....32-та зове!

Dedo1948
Мнения: 570
Регистриран на: 16 сеп 2017 11:29

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Dedo1948 » 01 ное 2017 09:27

k_oleto написа:
Dedo1948 написа:
Mitata написа:Антицесекари, четете - http://7dnicska.bg/archives/38084 и се скрийте с вашите ДОЛНИ ЛЪЖИ.

ЦСКА единствен от БГ клубовете плаща баснословни суми са ползваната база!

Литекс ползва базите на ЦСКА в нарушение на Закона за Държавната собственост. Тези спораУмения и договор са нищожни. Трябва да бъдат прекратени веднага и базите освободени. Кралев е за прокурор. Не е спазвна процедурата в Закона!
Ние сме ЦСКА,а те са Литекс!


Дедо, имам един-два въпроса:
Гледам си от скоро регистриран и то с една единствена цел :)
Кажи ми какво работиш точно, щото имам усещането, че работата ти е точно тая (да пишеш във форума), а заплатата си я получаваш от Разград ?
2. Как така пишеш: Ние сме ЦСКА ? Кои сте вие ? От чие име пишеш ? Този клуб (1948) има повече спонсори от фенове ! Ти от името на спонсорите ли пишеш или от името на феновете ? (моля, посочи с имена: И двете можеш да изброиш поименно)
3. Ако можеше да излезеш с името и лицето си, моля подай сигнал в прокуратурата срещу Кралев и там обяснявай за закононарушения. Ако действително има такива, а ти си някакъв радетел за правда, то искам да ти обърна внимание, че пишейки от ник-нейм Дедо във футболен форум, то няма как да се сигнализират компетентните органи.

1. Работя Народен Будител,нямам нищо общо с Домусчиеви.
2. Ние сме ЦСКА поради хиляди причини,а те са Литекс поради милион причини. Като Гришата фалира умишлено ЦСКА и си докара Литекс,този микренски селяк искаше да заличи окончателно ЦСКА,ние му попречихме. Когато даден клуб фалира,то следващото първенство неговият Продължител започва от най-ниското ниво. Клубовете не изчезват след фалит,ако има кой да продължи тяхното съществуване от самото начало. Така е в спорта. Спортната надпревара започва наново. Гришата не започна от Селските групи,защото е непосилно трудно. Щеше да загуби три години от живота си в игра по села и паланки. Той затова домъкна Литекс от Ловеч и ви го опакова като ЦСКА,директно в А група. ОК,ти и подобни на теб фенове станахте фенове на Литекс,защото не виждахте алтернатива. Нормално. Ако виждахме всички еднакво,щяхме да сме еднакви хора.
3. УС на ЦСКА ще прецени дали да се сезира Прокуратурата на България за този СКАНДАЛЕН договор!

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Altarf » 01 ное 2017 09:39

Коцев, как си? :lol: Изплиска ли кофата?

П.П. Прав си, че нищо не работиш. Ако няма кой да издържа изначално некомпетентен човек като теб, най-вероятно ще свършиш бездомен по софийските улици. Впечатлен съм от това, че вместо да завършиш някакво образование и да почнеш честна работа, си губиш времето по форуми, които се четат от 30-40 души.

gihuelo
Мнения: 5696
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот gihuelo » 01 ное 2017 09:45

Dedo1948 написа:
k_oleto написа:
Dedo1948 написа:
Mitata написа:Антицесекари, четете - http://7dnicska.bg/archives/38084 и се скрийте с вашите ДОЛНИ ЛЪЖИ.

ЦСКА единствен от БГ клубовете плаща баснословни суми са ползваната база!

Литекс ползва базите на ЦСКА в нарушение на Закона за Държавната собственост. Тези спораУмения и договор са нищожни. Трябва да бъдат прекратени веднага и базите освободени. Кралев е за прокурор. Не е спазвна процедурата в Закона!
Ние сме ЦСКА,а те са Литекс!


Дедо, имам един-два въпроса:
Гледам си от скоро регистриран и то с една единствена цел :)
Кажи ми какво работиш точно, щото имам усещането, че работата ти е точно тая (да пишеш във форума), а заплатата си я получаваш от Разград ?
2. Как така пишеш: Ние сме ЦСКА ? Кои сте вие ? От чие име пишеш ? Този клуб (1948) има повече спонсори от фенове ! Ти от името на спонсорите ли пишеш или от името на феновете ? (моля, посочи с имена: И двете можеш да изброиш поименно)
3. Ако можеше да излезеш с името и лицето си, моля подай сигнал в прокуратурата срещу Кралев и там обяснявай за закононарушения. Ако действително има такива, а ти си някакъв радетел за правда, то искам да ти обърна внимание, че пишейки от ник-нейм Дедо във футболен форум, то няма как да се сигнализират компетентните органи.

1. Работя Народен Будител,нямам нищо общо с Домусчиеви.
2. Ние сме ЦСКА поради хиляди причини,а те са Литекс поради милион причини. Като Гришата фалира умишлено ЦСКА и си докара Литекс,този микренски селяк искаше да заличи окончателно ЦСКА,ние му попречихме. Когато даден клуб фалира,то следващото първенство неговият Продължител започва от най-ниското ниво. Клубовете не изчезват след фалит,ако има кой да продължи тяхното съществуване от самото начало. Така е в спорта. Спортната надпревара започва наново. Гришата не започна от Селските групи,защото е непосилно трудно. Щеше да загуби три години от живота си в игра по села и паланки. Той затова домъкна Литекс от Ловеч и ви го опакова като ЦСКА,директно в А група. ОК,ти и подобни на теб фенове станахте фенове на Литекс,защото не виждахте алтернатива. Нормално. Ако виждахме всички еднакво,щяхме да сме еднакви хора.
3. УС на ЦСКА ще прецени дали да се сезира Прокуратурата на България за този СКАНДАЛЕН договор!


Ти не можеш ли сам да я сигнализираш тая пуста прокуратура та, ще чакаш УС на 1948? Направи нещо сам. Ясно е ,че те изгониха от управлението на 1948 и сега ти по всички начини се опитваш да регистрираш лоялност към клуба ,защото вероятно си взимал и парички като директор .Даже според мен и снимката ти при публиката на Левски е нарочно направена за да види някой какъв привърженик си на 1948! Според мен и Киро и Божков, като изгонят един човек връщане назад няма ,така че труда ти тук е безполезен. Още една твоя лъжа ,че договора за базите е между ММС и Литекс Комерс падна ,като есенно листо :) Не се напъвай ! Няма да те върнат !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот W84me » 01 ное 2017 09:52

Аз по-смешен договор за бази не съм виждал. Че и да станело ясно, че били единствения отбор, който плащал за базите си :mrgreen: Ама тези бази не са на Литекс, а на ЦСКА, евентуално...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Altarf » 01 ное 2017 09:54

W84me написа:Аз по-смешен договор за бази не съм виждал. Че и да станело ясно, че били единствения отбор, който плащал за базите си :mrgreen: Ама тези бази не са на Литекс, а на ЦСКА, евентуално...

Силно вероятно е изобщо да не си виждал никакви други договори за бази, че да правиш сравнение. :lol:


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта