Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Фермата“!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Coverstar48
Мнения: 45
Регистриран на: 24 авг 2015 12:02
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот Coverstar48 » 13 дек 2015 11:36

korteneca написа:
Coverstar48 написа:
korteneca написа:Ето така се прави за да накараш малката част червени фенове, която все още не е припознала Литекс да ги припознае... Ами много лесно, правиш цирк в два мача с Левски и насаждаш още по-голяма омраза. 8-) Резултатите вече се виждат в доста хора. :twisted:

Вече ви мразят всички-бъди спокоен....Тиквата и Свинята се погрижиха за това.....

Не ми пука дали ни мразят всички. Най-много да пукнете от омраза. :lol: За всичко се погрижи микренския гном, но ти няма как да го разбереш. Личи си!

Много добре разбирам.И между вас има такива,които разбират.Станахте заложник на политическата мафия.Жалко за вас,но ще си носите кръста сами.

TheKoi4i
Мнения: 134
Регистриран на: 03 май 2011 16:58
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот TheKoi4i » 13 дек 2015 11:37

Повярвайте, едва ли има левскар, който да има против лицето ББ да влезе в затвора, поне моята позиция е такава, барабар с цялата му партия (и не само тя).

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот Teo » 13 дек 2015 11:37

TheKoi4i написа:Не забравяй, че лицата СС и ГГ си извадиха отбора, никой в Левски не е карал на сила Йонсе и другия мангал да удрят играчи без топка, никой не е принудил ГГ и СС да си извадят отбора. Да не са удряли без топка, да са си спечелили честно. **** съм ти и селските номера.


Ключовия момент от мача е МИНЕВ/ЙОНСЕ... идентични ситуации -- за единия жълт, за другия червен. Повече какво коментираме :?:

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот korteneca » 13 дек 2015 11:40

Coverstar48 написа:
korteneca написа:
Coverstar48 написа:
korteneca написа:Ето така се прави за да накараш малката част червени фенове, която все още не е припознала Литекс да ги припознае... Ами много лесно, правиш цирк в два мача с Левски и насаждаш още по-голяма омраза. 8-) Резултатите вече се виждат в доста хора. :twisted:

Вече ви мразят всички-бъди спокоен....Тиквата и Свинята се погрижиха за това.....

Не ми пука дали ни мразят всички. Най-много да пукнете от омраза. :lol: За всичко се погрижи микренския гном, но ти няма как да го разбереш. Личи си!

Много добре разбирам.И между вас има такива,които разбират.Станахте заложник на политическата мафия.Жалко за вас,но ще си носите кръста сами.

А вие освен на политическата мафия (вчера ББ заяви, че ЦСКА вдига купата) сте заложници и на микренския мафиот. Не знаете какъв си го натрисате, но след време ще разберете... Само трябва да изчакаме.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

TheKoi4i
Мнения: 134
Регистриран на: 03 май 2011 16:58
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот TheKoi4i » 13 дек 2015 11:40

Teo написа:
TheKoi4i написа:Не забравяй, че лицата СС и ГГ си извадиха отбора, никой в Левски не е карал на сила Йонсе и другия мангал да удрят играчи без топка, никой не е принудил ГГ и СС да си извадят отбора. Да не са удряли без топка, да са си спечелили честно. **** съм ти и селските номера.


Ключовия момент от мача е МИНЕВ/ЙОНСЕ... идентични ситуации -- за единия жълт, за другия червен. Повече какво коментираме :?:

В предния ми коментар те попитах, питам те и сега, според теб, ако оставиш на страна че играе Левски, има ли разлика в 2-те ситуации? Макар и 2-те да се тълкуват по идентичен начин, аз не бих извади червен картон на Минев за това побутване при спряла игра, не бих извадил и картон на Йонсен за 1-вото бутане и фала, но 2-то му бутане беше брутално с цел да свали Бедоя, на когото не му трябва много.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот Rivaldo10 » 13 дек 2015 11:41

Teo написа:
Предлагам всеки отбор срещу вас да излиза с 7 човека и три задължителни дузпи 15, 30, 45 минута :idea: Мисля, че ще сте доволни! :lol:
@ Такава нагла работа не съм виждал... вие не може да си дадете два паса, да стигнете до вратата, тръгнали шампиони да стават... добре, че ония от североизтока им е най-лошия сезон, че да си мислите, че сте някакъв фактор в момента... пролетта ви виждам на 5 място. :idea:

Аз пък изобщо не ви виждам вас пролетта, на закриване ми мирише... ;)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот Teo » 13 дек 2015 11:42

korteneca написа:
Coverstar48 написа:
korteneca написа:
Coverstar48 написа:
korteneca написа:Ето така се прави за да накараш малката част червени фенове, която все още не е припознала Литекс да ги припознае... Ами много лесно, правиш цирк в два мача с Левски и насаждаш още по-голяма омраза. 8-) Резултатите вече се виждат в доста хора. :twisted:

Вече ви мразят всички-бъди спокоен....Тиквата и Свинята се погрижиха за това.....

Не ми пука дали ни мразят всички. Най-много да пукнете от омраза. :lol: За всичко се погрижи микренския гном, но ти няма как да го разбереш. Личи си!

Много добре разбирам.И между вас има такива,които разбират.Станахте заложник на политическата мафия.Жалко за вас,но ще си носите кръста сами.

А вие освен на политическата мафия (вчера ББ заяви, че ЦСКА вдига купата) сте заложници и на микренския мафиот. Не знаете какъв си го натрисате, но след време ще разберете... Само трябва да изчакаме.


Тоя блъф на ББ е с политическа цел... видяхме преди 1 месец как нагло се обади на Лаптопа и му каза да не идва на Армията :!:


Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот korteneca » 13 дек 2015 11:43

Teo написа:
Тоя блъф на ББ е с политическа цел... видяхме преди 1 месец как нагло се обади на Лаптопа и му каза да не идва на Армията :!:

И вчерашното представление на новия ви собственик и отбор беше с определена цел. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Да живее Левски! Да живее Делян Пеевски! Да живее „Ферма

Мнениеот orlando7 » 13 дек 2015 11:44

Captain Stottlemeyer написа:
Onze_dOr написа:Tурците не са лош народ, нали "капитане" отДС? :mrgreen:

Аз съм капитан от ДС колкото ти си космонавт, но това е друг въпрос. ;) Иначе лично аз съм работил повече от четвърт век в българската външна търговия, обиколил съм половин Европа, в това число всички балкански държави и трябва да ти кажа, неграмотно момче младо със сгрешения никнейм, че от всички наши съседи най-добро отношение към България и към българите имат именно турците. Няма да си губя повече времето с теб, защото очевидно не си особено умен. Все пак, приятна неделя! :)

Брато,много ми е интересно как си работил 25 години във външната търговия без да си шпионин и доносник? Айде без тия парчета! Пробутвай ги на младите първосигнални олигифрени!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта