II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Venko123
Мнения: 2960
Регистриран на: 30 дек 2012 19:39
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот Venko123 » 10 авг 2015 15:38

Тегав мач, много борба ще има, но все пак ще бием - 0 на 1.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот Red Warrior » 10 авг 2015 15:56

От мача с Радомир това, което на мен ми направи впечатление, е че в момента разлика в класите между "А" и "В" група няма почти никаква. Така че да не се учудват някои защо българските клубове са отпаднали след първите мачове в евротурнирите. Последния мач от "В" група, на който съм ходил преди вчерашния беше между Видима-Раковски и Левски Карлово преди 17-18 години и тогава имаше крещяща разлика в класите между "А" и "В" група. Правети си сметка какво е станало с българския футбол последните години.

П.П.: За мача - победа за ЦСКА. Тепърва ще се сработваме, пък и последните дни с тези регистрации и пререгистрации не им се отразиха добре на момчетата.
Последна промяна от Red Warrior на 10 авг 2015 16:06, променено общо 1 път.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот W84me » 10 авг 2015 15:57

Red Warrior написа:От мача с Радомир това, което на мен ми направи впечатление, е че в момента разлика в класите между "А" и "В" група няма почти никаква. Така че да не се учудват някои защо българските клубове са отпаднали след първите мачове в евротурнирите. Последния мач от "В" група, на който съм ходил преди вчерашния беше между Видима-Раковски и Левски Сопот преди 17-18 години и тогава имаше крещяща разлика в класите между "А" и "В" група. Правети си сметка какво е станало с българския футбол последните години.

П.П.: За мача - победа за ЦСКА. Тепърва ще се сработваме, пък и последните дни с тези регистрации и пререгистрации не им се отразиха добре на момчетата.

Даже мисля, че Радомир, ако хванат Лудогорец ще ги направят криви. Прави си сметка какъв отбор сте победили с класически резултат!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот Red Warrior » 10 авг 2015 16:00

W84me написа:
Red Warrior написа:От мача с Радомир това, което на мен ми направи впечатление, е че в момента разлика в класите между "А" и "В" група няма почти никаква. Така че да не се учудват някои защо българските клубове са отпаднали след първите мачове в евротурнирите. Последния мач от "В" група, на който съм ходил преди вчерашния беше между Видима-Раковски и Левски Сопот преди 17-18 години и тогава имаше крещяща разлика в класите между "А" и "В" група. Правети си сметка какво е станало с българския футбол последните години.

П.П.: За мача - победа за ЦСКА. Тепърва ще се сработваме, пък и последните дни с тези регистрации и пререгистрации не им се отразиха добре на момчетата.

Даже мисля, че Радомир, ако хванат Лудогорец ще ги направят криви. Прави си сметка какъв отбор сте победили с класически резултат!

Ами мисля, че треньора на Радомир е с класи над Бруно Рибейро. За Лудогорец не знам, но за вас съм сигурен, че половината "В" група ще ви мандърса, ако ви хване! :mrgreen: 8-)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот bobo_13 » 10 авг 2015 16:01

bob_dylan написа:
bobo_13 написа:Като гледам състава от вчера на ЦСКА всички играчи над 21 години с по няколко сезона в А група и вземащи по около 5 бона на месец....къде отидоха юношите?

Явно не си гледал достатъчно добре. Чорбаджийски и Божилов са на 19 години, а Александров е на 21. А от неизползваните резерви Господинов е на 21, а Головодов е на 17. Колкото до юношите, еми повечето играчи в отбора са юноши на ЦСКА!
А за заплатите, явно си видял договорите им за да знаеш кой колко пари взима. :)



Чорбаджийски прави 20 години след 3 месеца, Алекандров прави 22 години. Чорбаджийски има мачове в А група. То оставаше и да не запишите в резервите някое юноша, койтго да седи на пейката. Божилов има мачове във А и Б група.....отдавна не е юноша.
За заплатите......един от футболистите ми е комшия и като подписа с ЦСКА се похвали, че във В група ще взема повече, отколкото е вземал в А с Локо Сф.......сам си направи изводите. Не вярвам Коце Хазуров, дървото Бранеков, Узунов, Иво Иванов, Момчилчо, Преславчо и сие да се навият да играят във В група за по-малко от 4-5 бона на месец.
Последна промяна от bobo_13 на 10 авг 2015 16:05, променено общо 1 път.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот W84me » 10 авг 2015 16:04

Red Warrior написа:Ами мисля, че треньора на Радомир е с класи над Бруно Рибейро. За Лудогорец не знам, но за вас съм сигурен, че половината "В" група ще ви мандърса, ако ви хване! :mrgreen: 8-)

Убеден съм, не можем да се сравняваме с кофражисти от Радомир и бояджии, като Галчев и Бранеков :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот Red Warrior » 10 авг 2015 16:08

W84me написа:
Red Warrior написа:Ами мисля, че треньора на Радомир е с класи над Бруно Рибейро. За Лудогорец не знам, но за вас съм сигурен, че половината "В" група ще ви мандърса, ако ви хване! :mrgreen: 8-)

Убеден съм, не можем да се сравняваме с кофражисти от Радомир и бояджии, като Галчев и Бранеков :mrgreen:

Ако можехте да се сравнявате поне трибуна Тонев щяхте да сте направили досега. Лошото е, че и на футбол не може да се сравнявате с тях. :lol:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот W84me » 10 авг 2015 16:11

Red Warrior написа:
W84me написа:
Red Warrior написа:Ами мисля, че треньора на Радомир е с класи над Бруно Рибейро. За Лудогорец не знам, но за вас съм сигурен, че половината "В" група ще ви мандърса, ако ви хване! :mrgreen: 8-)

Убеден съм, не можем да се сравняваме с кофражисти от Радомир и бояджии, като Галчев и Бранеков :mrgreen:

Ако можехте да се сравнявате поне трибуна Тонев щяхте да сте направили досега. Лошото е, че и на футбол не може да се сравнявате с тях. :lol:

Че тя е готова, пак имате стара информация. За стадион не говори, измисли нещо друго, че от репортажа вчера виждам една жалка комунистическа постройка (каква ли може да е друга?), едно табло на 50 години, едни химически тоалетни по секторите, една мъка, майка плаче и това в центъра на София.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12770
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот BRF » 10 авг 2015 16:12

bobo_13 написа:Ама си и вярваш. ЦСКА вчера само центрира и това им беше за 90 минути. Играха с/у бармани дошли от нощна смяна (капитана на СС и единия халф), други 3-ма титуляри на СС се върнали в неделя по обед от морето...защото в петък по обяд са получили официално писмо от БФС, че мач няма да има и момчетата са отишли на море за уикенда. И вместо да получат служебна победа както си му е реда, ги викат на пожар в събота вечер да се прибират, че видиш ли "великия" ЦСКА си картотекирал играчите в събота.....цели 5 дена след изтичането на крайния срок и само 24 часа преди мача.....чудно ако в това положение беше СС какво ли щеше да реши БФС, дали щеше да работи и в събота? После говорете, че нямате държавна подкепа и БФС било синьо.
Голяма радост, че сте били бармани и монтьори, които играят за кеф. Като гледам състава от вчера на ЦСКА всички играчи над 21 години с по няколко сезона в А група и вземащи по около 5 бона на месец....къде отидоха юношите? Били събрали 8000 човека.....ахахахаха Абе нали сте милиони, Армията трябва да е пълна всеки мач, а вие се хвалите с 8000. Споко и Ботевъ и Етър са събирали по 8000 на мач във В група.

Няма да се хвърлят на 120%, а на 200. Във В група се играе със сърце и душа. Не е като в А група да играеш приятелски мач с Литекс или Локо Сф......прав е Лаптопа като казва, че с тази игра ЦСКА ще има много проблеми.

П.П. Колкото до Вихрен, да не стане в официалния мач изненада? Видя се, че ЦСКА изпитва доста трудности още в контрлите

Ти пък от къде знаеш как е в А група :mrgreen:
Що не си гледате нещастните отборчета?Разби ви се мита на всичките за изкуствения отбор,нали?

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: II кръг: Септември (София) - ЦСКА

Мнениеот stefani » 10 авг 2015 16:16

2-1
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта