САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:http://www.vbox7.com/play:3424fbdaa3&start=0 Изгледайте целият клип и си направете изводи за нашите държавници въпросът ми към вас е докога ще ги търпим?Тази декларация е подигравка с нас и със зверски избитите Българи от турските варвари!
Който гледал, гледал! Докога ще ги търпим ли...ами едни румънци последните дни ни показаха, за пореден път, че са много по-достойни и търсещи си правата хора за разлика от нас. Ама то, ако се замисли човек, кой да излезе на протест?

футболните агитки са насъскани едни срещу други до краен предел, студентите надрусани и нашмъркани мятат гюбеци в чалготеките, младите семейства блъскат почти денонощно изнервени и с пот на челото треперят и не спят до следващата вноска по кредита си, по зрелите семейства с нищожничките си заплатки я се наливат у кварталния гараж, я по домашному пред телевизора на поредната турска сапунка...и кой читав остана да протестира за правата си?

май никой...ами така ще е, пардон...много по-зле ще е, опростачаването ни започнало преди 20 год. вече е в разцвета на силите си и след още 20 год. българин ще бъде = на циганин

Съжалявам, че съм толкова краен, но това е положението

ДА ЖИВЕЕ КАПИТАЛИЗМА! Още малко му остана да ни заличи.