Вицове, комични случки и изказвания

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
gonzofenka
Мнения: 343
Регистриран на: 04 май 2009 02:13
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот gonzofenka » 16 юни 2009 15:26

MQplaya написа:Гонзо копае в градината. Доближава го Миланов и пита:
- Какво търсиш?
- Корен квадратен. От вчерашната домашна. Ама само кръгли ги вадя!
- Добре си ти. А на Гошо Христов са му дали за домашна работа един член да го направи на многочлени. И преди малко го гледам
- точи един нож и тихо плаче...
:mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Иска ми се някой да пита тея двама Геогиевци за корен квадратен и многочлен :oops: :lol:
Изображение НАЙ-ЗЛАТНАТА ЧАСТ ОТ ЕДИН ГОЛДЪН РЕТРИВЪР Е НЕГОВОТО СЪРЦЕ :)

Потребителски аватар
Koceto_8303
Мнения: 95
Регистриран на: 27 апр 2009 15:35
Skype: koce1238784
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот Koceto_8303 » 16 юни 2009 15:32

Най стария и най якия виц е….

Влиза момче в книжарница и пита книжарката….
-Имате ли книгата ЦСКА е шампион
-Фантастиката е на втория етаж – отговаря тя!
ЛЕВСКИІОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
Koceto_8303
Мнения: 95
Регистриран на: 27 апр 2009 15:35
Skype: koce1238784
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот Koceto_8303 » 16 юни 2009 15:36

Янев ниско по тревата, Гъргоров спира с гърди!!!
ЛЕВСКИІОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот soilwork » 16 юни 2009 15:42

Един човек хванал една златна рибка и тя му казала:
-Ако ме пуснеш ще ти изпълня едно желание.
Човека я пуснал и тя го попитала:
-Какво искаш сега.Човека мислил,мислил извадил една снимка на жена си и казал на рибката:
-Можеш ли да я направиш като Памела Андерсън?
И рибката му отвърнала:
-Това е много трудно измисли нещо друго. Човека измислил и й казал:
-Можеш ли да помогнеш на Левски в евро-турнирите?
Рибката веднага му отвърнала без колебание:
-Я дай пак оная снимка...
:lol: :lol: :)

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот soilwork » 16 юни 2009 15:46

От Дневника на Михаел Балак :lol: :) :lol: Харесва ми английският хумор. Те разбират, че са варвари, изолирани на остров посред океана в името на безопасността на Европа. Както и това, че имат един-единствен успех на световни първенства - 1966 Weltmeisterschaft, макар че топката не премина голлинията на финала!
Знаете ли какво ще ви кажа, английски островитянчета, verstehst du was ich sage? Ревете като мечки в гората, но в действителност сте като катерички или котенца по отношение на реалните резултати!
Позволих си да намаля газта на тренировката днес и Ашли Коул ми се развика. Не разбирам какво вика, но агентът ми каза впоследствие, че се опитва да ми каже "престани да разхождаш шибания си тренировъчен екип". Това означава, че не трябва да работя толкова усилено на тренировки, защото бих могъл да се контузя. Не трябва да демонстрирам толкова впечатляваща сила и мощ в контролите и в не чак толкова големите мачове. Ja, това си е самата истина. Точно така, ist gut Ashley. Много фенове идват при мен и ми казват, "спри да се разхождаш". Много е емоционално да знам, че са толкова загрижени за мен!!! :lol:

Потребителски аватар
Koceto_8303
Мнения: 95
Регистриран на: 27 апр 2009 15:35
Skype: koce1238784
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот Koceto_8303 » 16 юни 2009 15:47

След футболна среща м/у Литекс и ЦСКА, на другият ден в градското училище най купуваната закуска в лавката била кифла осморка със седем бозички или пет айрянчета
ЛЕВСКИІОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот turbogena » 16 юни 2009 15:49

По време на футболен мач. Запалянко седи и постоянно повтаря:
- 22-ма играчи, 10 000 зрители, трима съдии, двама треньори...
Между двете полувремена съседът му по място на трибуната го пита:
- Абе, човече, побърка ме! Защо непрекъснато повтаряш - 22-ма играчи, 10 000 зрители,
трима съдии, двама треньори?
- Защото толкова хора има в момента на стадиона, а тъпият гълъб улучи точно моята глава.
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот soilwork » 16 юни 2009 15:58

Нещо и от Пената!! :lol: :lol: Кременлиев, ти ще пазиш номер 11, Златков (б.а. всъщност Златко Янков) ти ще си с Кантона.
- Ама те са един и същ човек!?
- Тогава двамата ще се разберете някак си.
(разбор в съблекалнята)
Запознайте се с новия си другар. Иван Трифонов от Янтра. Абе незнам дали е Иван или Трифон, но трябва да му поогънем краката, щото са малко криви. Страх ме е да не му пробутат лесно топката между тях" (1988 година, представянето на новото попълнение в ЦСКА Трифон Иванов)
"Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3". След като му е направена забележка, че играчите стават 12 Пената отвръща: "Абе сега ще играем или ще броим."
"Какво ми се пръскаш със скъпи парфюми. Това да не ти е модна къща. И стига си ги баламосвал другите с истории за света и за райската империя. Мен не ме интересува дали знаеш кой е Цезар, Мезар или Пезар. Аз искам да играеш футбол, ако не ще те пратя да учиш в БАН" (Пенев към Иво Димов)
Пенев нарежда отбора: "Ти ще играеш в ляво, ти в дясно, ти в центъра"
Иво Димов: Ама Пена, ние станахме 12!
Пенев: Щом толкова говориш сега няма да играеш
(разбор преди мач)

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот Blue_Lion » 16 юни 2009 16:01

Левски играе срещу ЦСКА ! Съдията показва червени картони на всички футболисти на Сините,като само Гонзо виси с жълт ! За нещастие на червените обаче,Гонзо бил в добра форма ! Прибира се той в съблекалнята след първото полувреме и започнал да разказва на съотборниците си :
-"Мачът върви добре,прилагам им плътна преса и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле ! То бетон,бетон ама накрая им вкарах гол и сега водим с 1:0 !"
Останалите футболисти решили,че мача бил приключил и отишли на ресторант да празнуват победата.Свършил мача и Гонзо отишъл в ресторанта при останалите,който го попитали :
-"Как свърши мача ? "
-"2:1 за нас,ама мача беше на косъм !" - Казал Гонзо.
-"Е как бе,нали ги смаза ?" - попитали другите играчи на Левски.
- Бе смазах ги,ама 15 мин. преди края на мача при резултат 2:0 за нас,съдията ме изгони за втори жълт картон...

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Футболни вицове!!

Мнениеот boys85 » 16 юни 2009 16:06

През далечната 1973 година България гостува на Бразилия за приятелски мач. Преди него треньорът прави разбор. Разделя с тебешир една дъска на две и казва:
- Момчета, това е нашата половина, а това е половината на Бразилия. В нея вие работа нямате.
(Това е истински случай, а треньорът е бащата на Стефан Орманджиев)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 164 госта