Страница 1 от 4
Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:37
от storm
Излезе албума за събиране на стикери за световното тази година . Хубаво е направен и с интересен дизайн . Много биха казали ,че това е за деца , но според мен не е .Заслужава си дори и да не е пълен след години да го отвориш и да се сетиш какви времена са били и да си спомниш за хубавите моменти който си иживял с играта . Събирам колекций от големите първенства от 2002 г.И мога да кажа ,че албумите са ми сравнително пълни.За съжаление с течение на времето самите албуми станаха доста скъпи което малко ме възпираше ,но все пак отделях някой лев . Сега тази година албума е само 1 лев , а стикерите са по 5 в пакетче на цена 1 лев. Ето и клипче с колекций от някой първенства.
http://www.youtube.com/watch?v=hw25Vd3S ... re=related
Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:39
от Cesc Fabregas
ДО скоро ги събирах(2006та), ама сега-надали

В никакъв случай не казвам, че е лошо, напротив даже

Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:47
от zaqwsxd
След 50 години може да ги продадеш за доста пари ! Стига да си жив и здрав и да си един от малкото с подобни албуми !
Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:48
от VraTar4o
АЗ ИМАМ 4 АЛБУМА ЕВРООПЕЙСКОТО 2008 МИНАЛОГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА ШЛ ТАЗГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА ШЛ И СЕГА СЪБИРАМ НА СВЕТОВНОТО ВЕЧЕ ИМАМ ИНИЕСТА И ДЕ РОСИ ОТ ПО ИЗВЕСТНИТЕ
Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:52
от storm
zaqwsxd написа:След 50 години може да ги продадеш за доста пари ! Стига да си жив и здрав и да си един от малкото с подобни албуми !
Остави продаването . На мен ми става супер хубаво като отворя албума от 2004 г. и видя събран целия Български отбор.(за който давах всичко да го събера пръв и за щастие успях), и като се сетя какъв кев беше по онова време ,че сме на Европейско . Макар и да на мачкаха , се пак участвахме и затруднихме бъдещия Световен шампион

Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:53
от Tommi
Преди няколко дни разглеждах албума от 2002 и се чудех дали ще излиза такъв албум и тази година

Мисля, че стикерите бяха в пакетче по 6 за 0,60 лв., но сега доста са поскъпнали

Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:54
от storm
Tommi написа:Преди няколко дни разглеждах албума от 2002 и се чудех дали ще излиза такъв албум и тази година

Мисля, че стикерите бяха в пакетче по 6 за 0,60 лв., но сега доста са поскъпнали

Да точно така беше спомям си . След това 2004 бяха 5 за 50ст . Сега са 1 лев ,но какво да се прави. Но 2006 албума беше 4 лева пък сега е 1 лев и ти дават 11 картинки аванта

Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:59
от Neron
Някой да даде малко повече информация за изостаналите като мене от къде може се купи албума тия пакетчета също?
Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 16:59
от Cesc Fabregas
Neron написа:Някой да даде малко повече информация за изостаналите като мене от къде може се купи албума тия пакетчета също?
На местата където се продават вестници ги има

Re: Албум със стикери
Публикувано: 25 апр 2010 17:01
от storm
Neron написа:Някой да даде малко повече информация за изостаналите като мене от къде може се купи албума тия пакетчета също?
Всяка вестникарска бутка би трябвало да има . Албума струва 1 лев. 1 пакетче струва 1 лев като има 5 стикерчета в него . При закпуване на албума получаваш 1 пакетче безплатно и още 6 стикерчето в албума общо 11 .