Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9228
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот bubka » 25 юли 2021 09:18

Набоцканите в Израел с 1500 случая дневно, тук 50 :lol:.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 25 юли 2021 16:54

Британците са много по-зле от евреите. се едно никога не са били в локдаун и не са чували за подобна болест. И тогава нямаха толкова болни

Изкарал си ковида и имаш антитела. След това се ваксинираш. Антителата се увеличават. Прекалено много антитела не пречат ли на организма?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 25 юли 2021 18:43

pomiqrat написа:Гърция май падна...

Не, само ги събудиха. В Атина почнаха да ваксинират полицаите с коктейли "Молотов". :twisted:
pomiqrat написа:Изкарал си ковида и имаш антитела. След това се ваксинираш. Антителата се увеличават. Прекалено много антитела не пречат ли на организма?

При такива нива на глупост, едва ли антителата са големия проблем... :lol:
Последна промяна от Real на 25 юли 2021 18:49, променено общо 1 път.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 25 юли 2021 18:46

Thsmith написа:
Остави шегата, но аз даже не съм настивал от как са почнали тези измишльотини с ковида, а маска още не съм слагал(на лицето) и не съм спазвал никакви мерки. :lol: Точно обратното правих малко на опаки.

Е при мен няма как - влизат хиените и: "Без маска - 3000 лв."
Иначе - благодаря ти за Метро, най-накрая си пазарувам и дишам едновременно. :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 юли 2021 19:45

insaneboy1 написа:Фактите са такива, поне 10 пъти по-смъртоносен е от грипа и науката, статистиката и цифрите го показват.
Няма как да се докаже това, щото в 90 % от Държавите аутопсиите на починали с положителен ковид-тест, са забранени.
Тоест, няма как да се каже дали пациентът си е заминал от този свят заради "ковид-инфекцията" или поради придружаващо заболяване, от рода на инсулт или левкемия.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 25 юли 2021 19:50

80% от Исландия е боцната и имат заболеваемост все едно е миналата година есента и зимата :shock:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 25 юли 2021 20:05

Thsmith написа:Остави шегата, но аз даже не съм настивал от как са почнали тези измишльотини с ковида, а маска още не съм слагал(на лицето) и не съм спазвал никакви мерки. :lol: Точно обратното правих малко на опаки.

Смити,
Другите около тебе са носили маски и не са те заразявали. ;)

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот insaneboy1 » 25 юли 2021 21:05

THE G.A.M.E написа:
insaneboy1 написа:Фактите са такива, поне 10 пъти по-смъртоносен е от грипа и науката, статистиката и цифрите го показват.
Няма как да се докаже това, щото в 90 % от Държавите аутопсиите на починали с положителен ковид-тест, са забранени.
Тоест, няма как да се каже дали пациентът си е заминал от този свят заради "ковид-инфекцията" или поради придружаващо заболяване, от рода на инсулт или левкемия.

А тва, че си с положителен ковид тест и си влязъл в болница неможещ да дишаш не е достатъчно да се обяви ковид смърт ли??
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 25 юли 2021 23:42

insaneboy1 написа:А тва, че си с положителен ковид тест и си влязъл в болница неможещ да дишаш не е достатъчно да се обяви ковид смърт ли??

Някаква идея колко от тия 18 хиляди отговарят на описанието ти? Може ли да се обяви за "ковид смърт" жена на 92, спряла да се храни за седмица, не щото е дала положителен тест, а щото е починал мъжът и? А човек с белодробен карцином, дал положителен тест преди месеци? Питам само, за статистиката...

Ае за по-оптимистични неща да си пишем... Ти ваксинира ли се? Да? Значи сега си спокоен, сигурен и не ти пука нито за гръцката азбука, нито за това, дали другите ще се ваксинират, нито за късните усложнения, които са си чиста конспирация?
Или бъркам? :roll:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 26 юли 2021 12:51

В САЩ ще ги бодат с трета доза. След години да не стане като с хероина и екстазито
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта