Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 11 юни 2020 19:15

При всички случаи през настоящата 2020 ще има невиждано от години разместване на пластовете - както написах,очаквам появата на нов бг букмейкър,към това добавям инфото за желанието на държавното тото да се включи като букмейкър,а някъде четох че Спас Русев използва връзките си в Англия за привличане на нашия пазар на британски букмейкър,който да станел спонсор на Левски - споменават се Betway и Sbobet.....Бетуей ги разгледах - паршиви са като всички останали и със сигурност ще лимитират,но за Sbobet чета хубави отзиви - че са нещо като Пинакъл,допускат професионални играчи без проблеми...
Бетфеър вероятно също се ослушват при новосъздадената ситуация.
Само да не стане - досега Божков възпирал появата на нови букита,сега някой друг да ги спира....

VassilBojkov
Мнения: 4
Регистриран на: 10 юни 2020 19:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот VassilBojkov » 12 юни 2020 18:23

Здравйте, приятели. Радвам се, че оценявате какво направихме за Вас с моя екип за всички български играчи. За съжаление всичко хубаво в България има край.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9235
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bubka » 12 юни 2020 19:37

[offtopic]
jembajemba написа:Пробвах се и аз в палмса, да видя що ги псуват хората толкова :)

Не заявих никакви бонуси, че съм чувал за патили си. Въпреки това, имаше условие за един път превъртане на парите, в което всъщност има логика. Обаче в комбинация с макс залог левче на ден, е трагедия. Извадих страхотен късмет че получих лимита след като превъртях депозираната сума, иначе да превърташ 700лв примерно с лимит левче на ден, може да сметнете колко дена ще са необходими.

За 15 години по сайтове за залози, това беше най-ужасната ми верификация. На сайта са написали - за верификация качете лична и дебитна карта. Качвам, след малко ме верифицираха. Викам бре - що се оплакват тия хора, не е толкова лош сайтът. Опитвам след няколко дена да тегля - тегленето отказано, искат допълнителна верификация: снимка на мен с личната карта, доказателство за адрес и удостоверение за настоящ адрес/адресна регистрация. Снимам се аз, пращам сметка за ток и оригинален нотариален акт, понеже съм собственик. Обаче не - личната карта приеха, другото греда. Комуналната сметка трябвало да бъде не сметка, а доказателство че съм я платил, с подпис и печат. А аз си плащам по нета, няма печати. Нотариален акт също не може, трябва да отида до общината да си изкарам удостоверение за настоящ адрес, за което имаше и такса даже. Кво да правя, отидох, изкарах и с тая част се оправих. Остана верификацията на адрес (странно защо им трябва и удостоверение за настоящ адрес, и комунална сметка- нали и двете доказват адреса). Платих си таксата за входа в изипей, подписи, печати, всичко, и доволен, им пращам документа. Не щеш ли, получавам пак същия отговор - моля качете комунална сметка... Питам - нали качих, кажете какво не е наред - получавам пак същия отговор да кача сметка, копи пейстнат. Добре че в чата се смилиха над мен - нямало моето име на документа. Не останаха повече сметки за плащане, отидох в банката. Изкарват ми извлечение,тръгвам си доволен, по пътя виждам че адресът е отрязан до вход, така го давала системата. Връщам се в банката, 20 минути всички служители от клона се чудят как да променят адреса в системата, че да излиза целият. Накрая направиха някаква врътка, ама системата щяла да се ъпдейтне чак на следващия ден. Пратих им все пак на палмса извлечението с орязания адрес, те пък взеха че го приеха и ме верифицираха. И горе долу това е, единственият плюс е че отговарят бързо.

С две думи - много са им зле кофициентите и има мегдан, ама са си измислили други начини да те откажат.
[/offtopic]

:shock: :shock:

Аз там нямах никакви проблеми - качих снимката на дебитната карта, бях се приготвил да чакам към ден време, щото си мислех, че ще стане бавно, след минута като отворих вече беше верифицирано, направо се зачудих дали и човек го е гледал :lol: . Иначе не съм имал проблеми с лимити и тегления, но пък и не съм правил някакви схеми засега де :lol: .

Иначе точно заради такива сложни верификации се отказах от руските 1XBET и Melbet. В смисъл не съм стигал до теглене, бях вкарал малко пари, още си имам де, но като четох по форуми, че искат точно такива - верификация на адрес, копие от сметки, на някои са искали да си общувате директно по скайп и да застанеш пред тях и да си държиш личната карта до теб на живо да видят дали си ти и т.н. Аз с такива цигании никога не бих се занимавал. Иначе пък имат вероятно най-богатият набор от пазари, които човек може да си представи, както и събития, които се следят. Коефициентите също са доста високи. Не знам дали някой от форума се е пробвал там.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 12 юни 2020 20:14

VassilBojkov написа:Здравйте, приятели. Радвам се, че оценявате какво направихме за Вас с моя екип за всички български играчи. За съжаление всичко хубаво в България има край.


Ако наистина пише някой от името на Васил Божков - благодаря и аз.
7777 бяха уникален сайт с всекидневни бонуси,разнообразни пазари и високи коефициенти,пълен професионализъм.
Огромно съжаление и за джакпота с 5 мача.
Никъде нищо подобно няма да видим вече...
Няма ли начин да се направи нов сайт,от офшорка - като повечето други...или хунтата няма да допусне да се лицензира ?

Longjohn
Мнения: 18
Регистриран на: 10 юни 2020 09:40
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот Longjohn » 12 юни 2020 20:27

mizantrop написа:
VassilBojkov написа:Здравйте, приятели. Радвам се, че оценявате какво направихме за Вас с моя екип за всички български играчи. За съжаление всичко хубаво в България има край.


Ако наистина пише някой от името на Васил Божков - благодаря и аз.
7777 бяха уникален сайт с всекидневни бонуси,разнообразни пазари и високи коефициенти,пълен професионализъм.
Огромно съжаление и за джакпота с 5 мача.
Никъде нищо подобно няма да видим вече...
Няма ли начин да се направи нов сайт,от офшорка - като повечето други...или хунтата няма да допусне да се лицензира ?


Ако е истина и аз благодаря. Дано измислите вариант да се появите отново. Ще съм от първите ви клиенти.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 17 юни 2020 19:55

Между другото - ако някой прави нещо между Ефбет и Уинбет - подозирам че двата сайта си обменят информация за играчи.
Цеката заяви в едно интервю,че новият букмейкър на Левски щял да бъде Уинбет.Значи си комуникират,аз в Уинбет имам три лимитирани профила,които нямаха общо нито с имена,нито с ай-пи...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот kingofpop » 18 юни 2020 00:33

mizantrop написа:
VassilBojkov написа:Здравйте, приятели. Радвам се, че оценявате какво направихме за Вас с моя екип за всички български играчи. За съжаление всичко хубаво в България има край.


Ако наистина пише някой от името на Васил Божков - благодаря и аз.
7777 бяха уникален сайт с всекидневни бонуси,разнообразни пазари и високи коефициенти,пълен професионализъм.
Огромно съжаление и за джакпота с 5 мача.
Никъде нищо подобно няма да видим вече...
Няма ли начин да се направи нов сайт,от офшорка - като повечето други...или хунтата няма да допусне да се лицензира ?



Ако ти се играе в 7777 търси акаунти в уНибет. Платформата им е 1 и съща, всичко е 1 към 1 линии коефициенти....Унибет напуснаха БГ и не приемат нови акаунти, но старите такива си важат и може да се играе в тях. Все някой твой приятел, дето е играл преди години в Унибет....
ще намериш.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот Warped » 18 юни 2020 12:58

Палмса са си леджит....... Но и те се излгагат и дънят само стари слотове
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 18 юни 2020 15:53

Знам аз за унибет,даже преди две седмици пробвах да се регна,то пък автоматично ми задало държава Албания,аз не видях...учудих се че стигнах до последна стъпка,и чакам имейл за потвърждение.....на другия ден го получих - disabled :)
Нямам никакви приятели,камо ли пък с Унибет :) ...в спортингбет имам над 15-годишен акаунт,оттам изцедих малко бонуси,но и те се усетиха и спряха да дават....

Лошото е че сега в кризата ,когато активността на другите залагащи беше почти нулева,аз дъних арбитражи и така лъснах за бет 365 - през април направих към 200 лева,през май - 330.....и ми замина профила на кино,а е на повече от 10 години...

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 21 юни 2020 07:14

Някой опитвал ли е стратегия с дългосрочни залози ?
Сега разглеждах за ''следващ министър-председател на Великобритания'' - коефициентите на първите трима са 2,60 - 5,25 - 13,00.
Следващите имена са оценени на коеф. между 17,00 и 150.
Тези първите трима разиграни на арбитраж,дават 53 % печалба.Ако пък сме още по-смели и допуснем само първите двама - тогава печалбата възлиза на 74 %.
Залозите за това събитие се приемат до 4 Юли.Пък кога е тоя избор,идея нямам...
Занимавал ли се е някой с такива схеми ?
Дали има вероятност някой от по-големите коеф. да издъни ?

Ето и още нещо подобно - УЕФА Евро Квалификации Плейоф А - Победител
Исландия - 3,00
Румъния - 3,10
Унгария - 3,60
България - 6,50

ако някой смята че нашите куци коне нямат никакъв шанс,може да извърти тия коеф. над 3,00 на 7 % печалба :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56, Thsmith и 158 госта