Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Brain
Мнения: 2
Регистриран на: 17 яну 2020 09:25
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот Brain » 25 яну 2020 21:24

mizantrop написа:
Brain написа:Момчета, има ли някакви активни сайтове за арбитражи? Преди време ползвах https://bg.betbrain.com/ , но го прецакаха.


само футбол ли следят тия сайтове...щото арбитражи повече има в непопулярните спортове :mrgreen:

всякакви спортове, ако някой знае нещо да пише

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 08 мар 2020 21:17

някой ''дупчил'' ли е в betsafe....дали лимитират ?

socer1
Мнения: 48
Регистриран на: 16 фев 2018 13:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот socer1 » 17 мар 2020 11:58

Не стават,бързо лимитират.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 19 мар 2020 21:10

ако искате да залагаме помежду си :) - кой ще е новият сайт за залози в България...
аз залагам и за име - BBBet ;)
https://www.youtube.com/watch?v=gM7sa5WdBCk

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 19 мар 2020 21:56

mizantrop написа:ако искате да залагаме помежду си :) - кой ще е новият сайт за залози в България...
аз залагам и за име - BBBet ;)
https://www.youtube.com/watch?v=gM7sa5WdBCk


http://www.dubaibet.com
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

bojigol1999
Мнения: 1
Регистриран на: 03 апр 2020 23:55
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bojigol1999 » 04 апр 2020 00:12

Здравейте, нов съм, може ли някой подробно да ми обясни какви са тези така наречени "дупки", дали още ги има и как може ние по-неопитните да се възползваме от тях също?

п.с. Мерси предварително! :)

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 04 апр 2020 09:08

bojigol1999 написа:Здравейте, нов съм, може ли някой подробно да ми обясни какви са тези така наречени "дупки", дали още ги има и как може ние по-неопитните да се възползваме от тях също?

п.с. Мерси предварително! :)


Иди на втора страница на настоящата тема,постингът най-отдолу представлява копие от първи пост на старата тема,вярвам ще ти стане ясно...
Дали още ги има...е,при тоя беден календар е почти невъзможно,макар че аз преди няколко дни намерих двуточкова арбитражна дупка .:mrgreen:
За мен лично най-катастрофичното събитие беше блокажът на 7777,там бяха парите...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Официално: Дребен23 се отказа от футболните прогнози след повече от 25 години!

Мнениеот dreben23 » 21 апр 2020 16:48

Здравейте, симпатяги. :) Нека го направим и малко по-официално. Днес съвсем ненадейно ми хрумна, че щом го няма футболът, следователно трябва и аз да зарязвам прогнозите! :mrgreen: :mrgreen:

Много години се занимавах с прогнозиране на футболни срещи (към 25 плюс минус :lol: ) и това нещо ми беше нещо като хоби и идеята беше да помагам със своите футболни и енциклопедични знания и умения да ви бъда полезен и да ви помагам да познаете крайните изходи на повечето двубои, доста успешно при това и подплатени с много бум буми. Радващо е, че успях да издържа на напрежението и предизвиквах неволно със своята класа и по някакъв начин лошите, но те си знаеха прекалено добре според мен, че са под моята класа и нямаше какво да се направи, за да детронират и "Шампиона на Бундеслигата" от върха. Като всеки голям фен или спортист, а аз лично не се смятах за типстър, това си бе някаква прекалено грозна дума за мен, а и официално никога не съм имал някъде свой сайт, което може би беше и основната причина всички да чакат аз да направя прогнозите и те да ги вземат наготово. Казах им, че това няма как да продължава всеки път и да седя и да им изгледам всички двубои за кръга всеки сезон. Лошото за всички бе, че по-добър в света на прогнозите нямаше и сега смятам, че ще има доста купони след оттеглянето ми. Знам колко ви е било трудно да се въздържите и от преписване понеже сте били наясно, че за повечето от двубоите само аз щях да бъда и на прав път, надали някой си е правил относно това големи илюзии, прогнозирал съм ви и редица шампиони в най-различни футболни форуми и надпревари също със завидна лекота успех, но ако иска някой той сам да си признае, че се е въздържал от преписване, нека си признае. :mrgreen:

Това е, момци, футболчето и да се завърне, dreben23 няма да се завърне в света на прогнозите! Това ще е моята лична мярка спрямо лошите, които спряха футбола!
Не се лъжете, никога няма да бъдете толкова добри на прогнози! А моята класа ще ви липсва преди и след всеки кръг, последните прогнози ще са от фифата и първенствата, които успея да ги доиграя. Калчото е в 37-мия кръг, а Висшата лига завърши отдавна. Ако ви интересува, мога да ви дам и крайното класиране като си ги довърша. Мога и дори и резултатите да ви кача, никакви ядове. :mrgreen: Само после ви ги попълвам получилите се резултати и през новия сезон вече ще си ги познавате доколкото можете сами и така. 8-)

Тъкмо още един повод за банкети ще си имате след кризите! :lol:

Засега си оставам футболен фен, но без футбола няма нужда и от прогнози, за да си хващате фишо или букито да ви скъса и той по тях и да си печели кинти минти. Ако искате мога да ви бъзикам като не сте познали даден мач, тъкмо да видите, че и не е толкова лесно занимание. :lol: Айде живи и здрави! 8-)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Официално: Дребен23 се отказа от футболните прогнози след повече от 25 години!

Мнениеот Groucho » 21 апр 2020 17:01

Е, не, това вече е краят на познатия ни цивилизован свят :lol: :lol: :lol: :lol:
Модераторите да сложат черна лента в горния десен ъгъл на форона :!:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Официално: Дребен23 се отказа от футболните прогнози след повече от 25 години!

Мнениеот dreben23 » 21 апр 2020 17:16

Нали. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 149 госта