Препоръка към колегите ви от Диема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
capitan7321
Мнения: 86
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:26
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот capitan7321 » 19 авг 2018 12:44

Какво е заглавието на темата каква злоба срещу ЦСКА-много мъка има на тоя свят.

evilpiff
Мнения: 13
Регистриран на: 29 апр 2016 20:57
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот evilpiff » 19 авг 2018 13:04

capitan7321 понеже аз отворих темата съм длъжен да попитам кога видя да съм споменал отбор по име? Пак повтарям разни хорица, които по един или друг начин отъркващи се в обществени ресурси откраднаха (приватизираха) отборите и си направиха първенство, което прилича на синдикална спартакиада или работническо първенство (по правилното обаче е работническо-мениджърско), по възрастните знаят какво бяха тези спортни събития. Автентичните отбори бяха откраднати от привържениците им и станаха отбора на Киро, Спас, Гриша и т.н. Затова няма да чуеш и да прочетеш от мен едно име на отбор в БГ първеството, защото това са ГМО. Иначе да, прав си, иска ми се целия този бял шум, който вдигаме тук да е стигнал поне до една от тиквите, които обслужват и отразяват т. нар. "Първа лига". А май споменах феновете на Ботев, споменал съм отбор по име, голяма моя грешка.
Последна промяна от evilpiff на 19 авг 2018 13:07, променено общо 1 път.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот tornadooo » 19 авг 2018 13:05

И пак стигаме до въпроса, а защо я плащате диемата? аз ви предлагам от другия месец никой да не я плати, ама нито един, хайде да видим какво ще стане.

evilpiff
Мнения: 13
Регистриран на: 29 апр 2016 20:57
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот evilpiff » 19 авг 2018 13:07

tornadooo написа:И пак стигаме до въпроса, а защо я плащате диемата? аз ви предлагам от другия месец никой да не я плати, ама нито един, хайде да видим какво ще стане.

Торнадо, аз съм за. Макар, че на скоро, ми попадна една сентенция, че "простака не се убива с мълчание, а със сопа", смятам, че няма нищо да стане, въпроса е да се перат парите, а не да печелят пари от такси.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот ehh » 19 авг 2018 14:44

Оставете това как наричат футболистите, но и погледнете картината - за първи път виждам HD канал, който да миксира HD и SD съдържание. Nova Sport е същата работа. Някой, ако може да ми каже, защо live мачовете от Купата на Германия бяха в HD, но повторенията в SD, го поздравявам
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот eelche » 19 авг 2018 14:48

Виктор Врачев много го уважавах като коментатор до момента, в който анти-левскарските му постове лъснаха във Фейсбук.За мен това беше голяма излагация и пича много олекна! Голяма излагация е и начина, по който се коментират мачовете на "Левски" - всички положения са спорни,а отразяването е едностранчиво.Лицето Илиян Енев е пълен боклук и измекяр, анти-левскар и отрепка.За учудване обаче той коментира около 90% от мачовете на отбора.ТВ журналист-номад, почна от т.нар. ПРО БГ после мина през барековата ТВ7 и накрая акостира в Диема. Да му се чуди човек на качествата, а такива очевидно липсват!

Останалите ППЛ-коментатори са окей, някои даже над нивото. А Жоро Драгоев,Ивайло Даскалов,Боби Борисов,Веселин Василев винаги са били еталон за спортна журналистика и коментар.Просто няма база за сравнение между някои и останалите.Зее огромна пропаст.Но хора като тоя Врачев и Енев свалят много нивото.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот orlando7 » 19 авг 2018 15:44

eelche написа:Виктор Врачев много го уважавах като коментатор до момента, в който анти-левскарските му постове лъснаха във Фейсбук.За мен това беше голяма излагация и пича много олекна! Голяма излагация е и начина, по който се коментират мачовете на "Левски" - всички положения са спорни,а отразяването е едностранчиво.Лицето Илиян Енев е пълен боклук и измекяр, анти-левскар и отрепка.За учудване обаче той коментира около 90% от мачовете на отбора.ТВ журналист-номад, почна от т.нар. ПРО БГ после мина през барековата ТВ7 и накрая акостира в Диема. Да му се чуди човек на качествата, а такива очевидно липсват!

Останалите ППЛ-коментатори са окей, някои даже над нивото. А Жоро Драгоев,Ивайло Даскалов,Боби Борисов,Веселин Василев винаги са били еталон за спортна журналистика и коментар.Просто няма база за сравнение между някои и останалите.Зее огромна пропаст.Но хора като тоя Врачев и Енев свалят много нивото.

Брато,усещаш ли какви глупости си написал във втората част на поста си? "Еталон за спортна журналистика"? А те горките-абсолютни некадърници! Жоро,Моро,Боби и цялата пасмина за нищо не стават!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 19 авг 2018 17:55

capitan7321 написа:Какво е заглавието на темата каква злоба срещу ЦСКА-много мъка има на тоя свят.

"За мъртвите или добро, или нищо", са казвали древните привърженици на Lazio. Лично аз си спомням ЦСКА и с добро - някои от най-големите победи на "Левски" - 6:3, 7:2, 5:0 (поздрав за 50-годишнината), 7:1 са свързани именно с починалия преди близо 2 години клуб. Например, няма да забравя прекрасната сутрин на 18 ноември, 1968 година и посраните физиономии на някои мои съученици в гимназията, които само 24 часа по-рано убедено и аргументирано доказваха с колко гола разлика ЦСКА ще бие "Левски"! :lol: А един от тях (с инициали Н.М.) поздравяваше всеки левскар, когото видеше, с викове "Само Левски"! Хитър ход, който му спести доста подигравки.... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот bsz1916 » 19 авг 2018 18:39

Captain Stottlemeyer написа:
capitan7321 написа:Какво е заглавието на темата каква злоба срещу ЦСКА-много мъка има на тоя свят.

"За мъртвите или добро, или нищо", са казвали древните привърженици на Lazio. Лично аз си спомням ЦСКА и с добро - някои от най-големите победи на "Левски" - 6:3, 7:2, 5:0 (поздрав за 50-годишнината), 7:1 са свързани именно с починалия преди близо 2 години клуб. Например, няма да забравя прекрасната сутрин на 18 ноември, 1968 година и посраните физиономии на някои мои съученици в гимназията, които само 24 часа по-рано убедено и аргументирано доказваха с колко гола разлика ЦСКА ще бие "Левски"! :lol: А един от тях (с инициали Н.М.) поздравяваше всеки левскар, когото видеше, с викове "Само Левски"! Хитър ход, който му спести доста подигравки.... 8-)

И все пак капитане , по ирония на съдбата най - голямата загуба на бившия гранд ЦСКА , не е от Левски , а от днешния ЦСКА -- София . На 29 . 11 . 1988 год . ЦСКА -- София , играещ тогава под името Литекс и домакинстващ в град Ловеч побеждава ЦСКА с 8:0 . Така че привържениците на ЦСКА - София ( София ) сигурно също си спомнят с добро за славния някога армейски тим , защото това е единствената в историята на този отбор внушителна победа над реномиран и известен и в Европа отбор . Даже си спомням , че когато Ферарио Спасов стана старши треньор на Бившия ЦСКА , той беше посрещнат много враждебно от феновете , защото като наставник на Литекс , много се радвал след този мач . Ако тогава те са знаели , че един ден най - срамната им загуба , ще се превърне в най - значимата им победа , сигурно щяха да го носят на ръце .

Dani Kiki
Мнения: 770
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: Препоръка към колегите ви от Диема

Мнениеот Dani Kiki » 19 авг 2018 19:28

Това ли обективността на Диема? За пръв път от доста време Левски играе комбинативно, нападателно, реди красиви атаки, а тия мушмороци в 80% от времето говорят за играта и възможностите на Септември. То бива омраза и субективизъм, ама това вече отвращава неутралния зрител!
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Soulen и 14 госта