Помощ за анкетно проучване

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Dazr
Мнения: 2
Регистриран на: 29 апр 2018 15:24
Контакти:

Помощ за анкетно проучване

Мнениеот Dazr » 29 апр 2018 15:35

Здравейте !

Нуждая се от малко помощ, тъй като в момента пиша магистърската си теза на тема - Влияние на маркетинга върху мотивацията на българския футболен фен. Включил съм анкета, която ще се радвам да попълните. Предварително благодаря на всички отделили време, за да дадат своите отговори.

Анкетата можете да намерите тук.
Последна промяна от Dazr на 29 апр 2018 15:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6772
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Помощ за анкетно проучване

Мнениеот icko65 » 29 апр 2018 15:56

Dazr написа:Здравейте !

Нуждяа се от малко помощ, тъй като момента пиша магистърската си теза на тема - Влияние на маркетинга върху мотивацията на българския футболен фен. Включил съм анкета, която ще се радвам да попълните. Предварително благодаря на всички отделили време, за да дадат своите отговори.

Анкетата можете да намерите тук.

Излагаш се като бъдещ магистър...Поправи си началото на изложението!Имаш две грешки.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


leventaotmikre
Мнения: 1
Регистриран на: 29 апр 2018 17:19

Re: Помощ за анкетно проучване

Мнениеот leventaotmikre » 29 апр 2018 17:22

Нямаш проблем!


hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Помощ за анкетно проучване

Мнениеот hydetoshi » 29 апр 2018 19:08

+1 от мен
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Помощ за анкетно проучване

Мнениеот 1914.1902 » 29 апр 2018 19:46

Готово


Потребителски аватар
deserteye
Мнения: 21
Регистриран на: 21 сеп 2014 13:23
Контакти:

Re: Помощ за анкетно проучване

Мнениеот deserteye » 29 апр 2018 23:20

Готово. Успех!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Помощ за анкетно проучване

Мнениеот Странджата » 29 апр 2018 23:24

Съвсем конспективно и с най-добри намерения.
Ако сте фен - гранд извън родното ми място – всеки , роден на село, е такъв привърженик, същото важи и за другия отговор – ако си от село, няма как да си привърженик на гранд от родното си място. Освен това кои са грандове - отговорът е статистически неопределим.
Кой отбор от Първа професионална лига (а не всичко с главна буква).
Отбор ЦСКА (София) в Първа професионална лига няма. Понеже си посочил в скоби от кой град е всеки отбор, има ЦСКА-София (София). Представи си, че рецензентът ти е левскар - какво става с тебе на защитата.
По какъв принцип си ги подредил? Защо не са азбучно, за да не влияеш на избора?
Защо нямаш отговор – привърженик съм на друг отбор – ще имаш такива, които си харесват само местния отбор, а той може да е в трета лига. Извадката от форумите не е представителна за характера на твоето изследване.
Колко мача посещаваш - щом задаваш този въпрос, трябва да има корелация с въпрос – къде живееш, в /до кой град или нещо такова.
За факторите - шанс или шансове за победа .
Колко силно, а степените не са на силно – например много силно, не много силно, силно, не много слабо, много слабо. Как може твърдението да е в първо лице единствено число – т.е. да е формулирано като твое, а ти да му даваш едновременно с това оценка колко е силно или слабо.
Каква е, какви са причините – по-добре е избери три причини, а не макс. три отговора. Иначе как ще ги третираш като отговори с равно тегло? Защо в множествено число (кои са тези „ги“). Ако написаното е част от фразата "Х е причината да подкрепям" , как ще конструираш фразата от третия отговор нататък.
Пред където – запетайка, след всеки отговор в случая – точка и запетайка, в другите въпроси – също трябва препинателен знак. Тук – след точка и запетайка не може да има главна буква, но пък отговорите са конструирани като начало на възможно изречение – имаш проблем.
Какво мислите и кои са думите, които Ви идват наум – несъвместими в един въпрос. Втората част от въпроса е противопоказна на избор на думи от списък (затворен въпрос )
Скалата за последния въпрос е твърде, твърде спорна – бих посещавал – виж по-горе бележката за първоличната форма.
Поздрави и се радвай, че няма да съм ти рецензент :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта