Чухте ли за Теленор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tov_Suhov
Мнения: 1
Регистриран на: 17 яну 2018 21:03
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот Tov_Suhov » 22 яну 2018 15:31

Когато през 1993-та си купих първия Мобифон "Нокия 150" от Мобиком, тогава струваше 2600 DM или около 2000 долара.... Мобиком беше единствения оператор, монополист на пазара, работеше с аналогова технология, и всички потребители бяхме щастливи и доволни... нямаше ама тоя такъв, оня онакъв. :lol:

После дойдоха М-тел на Грашнов, после Виваком и т.н.
Хората решиха, че нещо ще се промени за по-добро. Нищо не се промени, направиха си картелните споразумения, шибани услуги, шибани договори, шибана поддръжка и т.н., иначе казано - Булгаристан !

Същото е и с Интернета, и с телевизията, и с всичко, за каквото се сетим.
Вече 25 години откакто съм си купил първия мобилен тепефон, и вече 25 години псувам и си плащам. Промяна няма да има, нито в услугите, нито дори в шибаната държава, доколкото въобще я има : ние ще си псуваме, те ще си правят каквото си искат, а накрая ще си плащаме.

Така че, важното е да можем да си плащаме. За всичко, което искаме !
А ония - те няма да се променят.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот trokadero_ » 22 яну 2018 16:04

Ами довиждане ;) ;)

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот КироВарна » 22 яну 2018 16:36

BRF написа:
КироВарна написа:Теленор или Глобул за нас потребителите е все тая!!!Както вече беше отбелязал някой, докато съм в града проблеми нямам никакви!!!При пътуване, особено в района на Кърджали към Маказа, има доста лоша комуникация и това дразни!!!Относно Диемите, не разбирам защо те са такъв трън в очите на някои хора!!!Излагат се абсурдни твърдения, че било глупост да се показват всички мачове!!!Защо да е глупост?Нали всички отбори участват в един Шампионат и всички имат равен шанс за титлата!!!Как ще се определя, кои мачове трябва да се показват и кои не трябва!!!Нали всички хора в тази държава са с равни права и всеки има право, колкото другите........да си гледа отбора!?Така, както е в белите държави!!!Или пак както в годините на соца, ще се показват мачовете на два фаворизирани клуба!?И после ще се говори,че те генерират по голям интерес, и без тях българският футбол ще загине........а световният футбол, сериозно ще пострада!!!Моето мнение е, че докато не се създаде добър футболен продукт, ще продължаваме да затъваме и да мизерстваме!!!Този продукт трябва да е насочен към зрителя!!!И то не към определен Зрител, както е обичаят у нас.......а към всички!!!Добър или лош, Домусчиев се опитва да направи нещо!!!Но понеже не е на правилното място, трябва да плюем всичко каквото е постигнал!!!Нямам нищо общо с Разград и не ме интересуват техните дела!!!Просто ми харесва, че имам възможност да следя българското първенство!!!Харесва ми, като се върна от мач на стадиона, да изгледам повторението му и да преценя спокойно спорните ситуации!!!Защото такива по нашите ширини........дал Господ!!!Телевизионните предавания и повторенията, дават възможност да се видят от всички тези ситуации!!!След това всеки може да прецени, кое е неволна грешка и кое е поръчана грешка!!!Иначе слушайки мачовете по радиото, чуваме това, което даден коментатор ще реши да ни каже!!!А някой вече ще е решил.........кой ще говори и какво ще ни каже!!!Камерите ни дават възможност да видим всичко с очите си!!!Не се налага да слушаме обясненията на поръчковите журналисти, за действията на поръчковите съдии!!!Разбира се, по добрият вариант е да гледаме само хубави мачове........без да коментираме действията на корумпирани палячовци!!!Аз се надявам, че някога и такива времена ще дойдат!!!

Наистина ли това ти е водещото?Спорните ситуации?Не гледаш ли добрите отигравания?

Водещото е, че мискинлиците дето ги въртят, тези които опорочават футбола.......могат да се видят от всички!!!Когато нещо се гледа, а не се чака да ти го преразкажат......имаш възможност за по вярна преценка!!!Но ти това откъде ще го знаеш?Във вашето село, мачове от Първа лига няма!!!Телевизионното излъчване, на такива като теб най много дава!!!Защото ние дето си обичаме родния град и родния отбор, сме на стадиона!!!

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот River Plate » 22 яну 2018 16:45

В България се ползват едни от най-качествените мобилни услуги в света.

Който не мисли така, не е пътувал достатъчно.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 22 яну 2018 22:52

pomiqr272 написа:
ЦСКА _завинаги написа:И аз чакам с нетърпение до 20.02.2019 г. да ми изтече договора, за да си сменя оператора.
Във важни разговори на моменти мрежата им се губи, което ме дразни.
:evil:
Иначе Диемите си ги плащам и за сега нямам намерение да спирам да го правя.
8-)


Плати си три такси и ги напускай

В сила ли е вече този закон?
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот Дидо » 22 яну 2018 23:21

NOMER14 написа:
krasimilkov написа:
NOMER14 написа:Тия маймуняци - т.нар. мобилни оператори вече не предлагат услугата мобилен телефон. Към него добавят и интернет. За какво му е на 75-80 годишен пенсионер интернет на улицата?

Това не е вярно.Аз използвам Нокиа,коята купих от Мтел за 1 лв.И не плащам за интернет,не че не се опитват да ми пробутат.

За Теленор иде реч

Има но са много дървени.
http://www.telenor.bg/bg/plans/postpaid ... ract-plans

Вече и при Теленор можеш да се махнеш при плащане на три такси но има някои уловки.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12587
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот BRF » 23 яну 2018 11:01

КироВарна написа:
BRF написа:
КироВарна написа:Теленор или Глобул за нас потребителите е все тая!!!Както вече беше отбелязал някой, докато съм в града проблеми нямам никакви!!!При пътуване, особено в района на Кърджали към Маказа, има доста лоша комуникация и това дразни!!!Относно Диемите, не разбирам защо те са такъв трън в очите на някои хора!!!Излагат се абсурдни твърдения, че било глупост да се показват всички мачове!!!Защо да е глупост?Нали всички отбори участват в един Шампионат и всички имат равен шанс за титлата!!!Как ще се определя, кои мачове трябва да се показват и кои не трябва!!!Нали всички хора в тази държава са с равни права и всеки има право, колкото другите........да си гледа отбора!?Така, както е в белите държави!!!Или пак както в годините на соца, ще се показват мачовете на два фаворизирани клуба!?И после ще се говори,че те генерират по голям интерес, и без тях българският футбол ще загине........а световният футбол, сериозно ще пострада!!!Моето мнение е, че докато не се създаде добър футболен продукт, ще продължаваме да затъваме и да мизерстваме!!!Този продукт трябва да е насочен към зрителя!!!И то не към определен Зрител, както е обичаят у нас.......а към всички!!!Добър или лош, Домусчиев се опитва да направи нещо!!!Но понеже не е на правилното място, трябва да плюем всичко каквото е постигнал!!!Нямам нищо общо с Разград и не ме интересуват техните дела!!!Просто ми харесва, че имам възможност да следя българското първенство!!!Харесва ми, като се върна от мач на стадиона, да изгледам повторението му и да преценя спокойно спорните ситуации!!!Защото такива по нашите ширини........дал Господ!!!Телевизионните предавания и повторенията, дават възможност да се видят от всички тези ситуации!!!След това всеки може да прецени, кое е неволна грешка и кое е поръчана грешка!!!Иначе слушайки мачовете по радиото, чуваме това, което даден коментатор ще реши да ни каже!!!А някой вече ще е решил.........кой ще говори и какво ще ни каже!!!Камерите ни дават възможност да видим всичко с очите си!!!Не се налага да слушаме обясненията на поръчковите журналисти, за действията на поръчковите съдии!!!Разбира се, по добрият вариант е да гледаме само хубави мачове........без да коментираме действията на корумпирани палячовци!!!Аз се надявам, че някога и такива времена ще дойдат!!!

Наистина ли това ти е водещото?Спорните ситуации?Не гледаш ли добрите отигравания?

Водещото е, че мискинлиците дето ги въртят, тези които опорочават футбола.......могат да се видят от всички!!!Когато нещо се гледа, а не се чака да ти го преразкажат......имаш възможност за по вярна преценка!!!Но ти това откъде ще го знаеш?Във вашето село, мачове от Първа лига няма!!!Телевизионното излъчване, на такива като теб най много дава!!!Защото ние дето си обичаме родния град и родния отбор, сме на стадиона!!!

Поредния комплексарски коментар,но нямам намерение да обиждам!Ама явно Бургас доста ви бърка отзад на вас,но това не е мой проблем!Специално вие феновете на ч.море сте най-примирените от всички в България и не искам да взимам пример от вас,защото ще се намразя!

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот tornadooo » 23 яну 2018 12:17

Качеството на мачовете през нета било отвратително, на какъв нет сте бе хора? Аз съм на Близу, диеми не плащам и мач не съм изпуснал и то който си искам от Англия, а не който те решат да дават. Върви си перфектно дори си взех по голям монитор и си гледам най спокойно.Не съм казал че ще ме бръкнат няколко лева за диемите, казвам че начина по който ги въведоха беше неправилен и освен това журналистите им са супер пристрастни и дразнещи. А като искате плащайте си, аз не виждам смисъл да платя за нещо, което получавам и без да платя.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот tornadooo » 23 яну 2018 12:22

Tov_Suhov написа:Когато през 1993-та си купих първия Мобифон "Нокия 150" от Мобиком, тогава струваше 2600 DM или около 2000 долара.... Мобиком беше единствения оператор, монополист на пазара, работеше с аналогова технология, и всички потребители бяхме щастливи и доволни... нямаше ама тоя такъв, оня онакъв. :lol:

После дойдоха М-тел на Грашнов, после Виваком и т.н.
Хората решиха, че нещо ще се промени за по-добро. Нищо не се промени, направиха си картелните споразумения, шибани услуги, шибани договори, шибана поддръжка и т.н., иначе казано - Булгаристан !

Същото е и с Интернета, и с телевизията, и с всичко, за каквото се сетим.
Вече 25 години откакто съм си купил първия мобилен тепефон, и вече 25 години псувам и си плащам. Промяна няма да има, нито в услугите, нито дори в шибаната държава, доколкото въобще я има : ние ще си псуваме, те ще си правят каквото си искат, а накрая ще си плащаме.

Така че, важното е да можем да си плащаме. За всичко, което искаме !
А ония - те няма да се променят.

Като гледам как разсъждаваш съм благодарен че предците ни не са били като теб, иначе можеше да се казваме Мехмет и Асан.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43769
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот rhaegar » 23 яну 2018 13:38

Готвача написа:Гледаш без пари,получаваш качество като за без пари.Мач по интернет гледам,само и единствено ако го няма в платените пакети ,а аз си умирам да гледам точно този мач.Качеството по нета е близко до отвратително,няма какво да се лъжем.


Ако си умираш да гледаш някой мач от В група на Таджикистан, може би си прав. Всички големи първенства / мачове ги има в HD качество "по интернет". Сега, ако си на някой пакет за 2 лева, колкото за Бог да прости и ти прекъсва, проблемът си е твой.

River Plate написа:В България се ползват едни от най-качествените мобилни услуги в света.

Който не мисли така, не е пътувал достатъчно.


Интернет също. Братята англичани например се ръсят между 40 и 70 паунда на месец за интернет 30-70mbps, аз плащам еквивалента на 8-9 паунда за 100mbps.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 18 госта