в-к" 7дни спорт "спря

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот ceBep » 12 дек 2016 10:10

ShooterMan написа:Мечтиииии. Този вестник стана кочина още преди 10-тина години, когато стана 7 дни Левски и тиража му падна главоломно. Как ви боли а? Ей затова Домуза е полезен да футбола тук. Натика цървулите на комунизма в миша дупка, тези, които слязаха от окрадените мандри като Джуров престъпника и Цола мумията и правеха футбол в лицето на Левски и ЦСКА сега сте на колене пред Домуза. Нека ви тъпче и подритва, нека, най-вече на европейско ниво, там най-много ви боли, цял свят да знае и свързва България и футбола с някой друг, но не и с комунистическите кочини в синьо и червено! ВСЕКИ български фен - моряк, бероец, локомотивец, ботевист се наслаждава с усмивка на похода на Лудогорец и Домуза и на униженията на които подлага комунистите най-вече на европейско ниво. Всеки нормален фен подкрепя Домуза. Всеки нормален фен знае, че Домуза е лесно отстраним, но комунистическите гниди не можем ги махна от футбола ни 70 години и кусур....докато тоя Домуз успя да ги нарита, те без купените си титли и купи почнаха да фалирват и да се разпадат, няма как, присмиват им се, унижават ги, Мури, Зимбрута, Иртиши и такива ги пердашат, оня играе в ШЛ, дори в София си създаде баси фенската маса от глорихънтъри, всеки ден ви опяват кога играел Лудогорец (чета ви форумите) и УМИРАТЕ от злоба! Само така Домуз, хакай ги мъжката, тъпчи докато спрат да мърдат, ние всички останали ще помагаме мълчаливо, добре знаем, че след това с него къде-къде по-лесно ще се оправим :roll:

Леко, че ти капе пяна от устата, утрепляк. Хайде като се избършиш ми отговори на няколко простички въпроса. С какво сме виновни ние сега, че онова е било в една друга епоха, когато властта е контролирала футбола. Така е било в редица други държави, без значение дали това ти харесва или не. A футболистите, дисциплината, успехите, духа създават в последствие магията ЦСКА и го направиха феномен и институция сред останалите. Когато фирмения отбор достигне успехите и магията на този клуб, тогава можеш да сравняваш частния проект с отбора, чието име се изписва с главни букви.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Red joker » 12 дек 2016 12:51

ShooterMan написа:Мечтиииии. Този вестник стана кочина още преди 10-тина години, когато стана 7 дни Левски и тиража му падна главоломно. Как ви боли а? Ей затова Домуза е полезен да футбола тук. Натика цървулите на комунизма в миша дупка, тези, които слязаха от окрадените мандри като Джуров престъпника и Цола мумията и правеха футбол в лицето на Левски и ЦСКА сега сте на колене пред Домуза. Нека ви тъпче и подритва, нека, най-вече на европейско ниво, там най-много ви боли, цял свят да знае и свързва България и футбола с някой друг, но не и с комунистическите кочини в синьо и червено! ВСЕКИ български фен - моряк, бероец, локомотивец, ботевист се наслаждава с усмивка на похода на Лудогорец и Домуза и на униженията на които подлага комунистите най-вече на европейско ниво. Всеки нормален фен подкрепя Домуза. Всеки нормален фен знае, че Домуза е лесно отстраним, но комунистическите гниди не можем ги махна от футбола ни 70 години и кусур....докато тоя Домуз успя да ги нарита, те без купените си титли и купи почнаха да фалирват и да се разпадат, няма как, присмиват им се, унижават ги, Мури, Зимбрута, Иртиши и такива ги пердашат, оня играе в ШЛ, дори в София си създаде баси фенската маса от глорихънтъри, всеки ден ви опяват кога играел Лудогорец (чета ви форумите) и УМИРАТЕ от злоба! Само така Домуз, хакай ги мъжката, тъпчи докато спрат да мърдат, ние всички останали ще помагаме мълчаливо, добре знаем, че след това с него къде-къде по-лесно ще се оправим :roll:

Някои са хакани у главата и то много пъти ,ама все си траят и чакат някой друг да им свърши работата :mrgreen: Мълчаливо,а :) Мишоци сте до края ;)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот marco_bailey » 12 дек 2016 15:44

Като бивш спортен журналист и редовен читател на този вид преса мога да кажа, че това е лоша новина. Към който и клуб да е "залитал", това беше най-тиражното спортно издание в България и спирането му е показателно за много неща, особено за нивото на спорта ни.
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот TristaNNN » 19 дек 2016 15:23

На мен лично много ще ми липсва любимото вестниче - около седем години беше неразделна част от ежедневието ми - всеки работен ден започваше с него. :( :( :(
Не мога да кажа, че публикуваните материали са залитали към една или друга клубна краска, просто през годините в някои отбори се случваха хубави неща, а в други се наблюдаваха гнилостни процеси, но и в двата случая това се отразяваше такова, каквото е. Сега, това че някои колеги, особено цесекистите, не са свикнали да се пишат лоши вести за любимия тим е техен проблем, а не журналистически такъв. Аз си спомням много хубави анализаторски материали за школата на Литекс, възхода на Лудогорец, традициите на Левски, духа на Пирин и т.н., които определено липсват в интернет, където преобладават скандалните заглавия и интригантските материали, думите извадени от контекста на някое интервю и мноооого голяма доза пристрастие.
За финал ще кажа, че самото заличаване на любимото ми вестниче изглежда много съмнително, особено поради фалит. Не може вестник с такива традиции в един хубав следобед просто да каже "Край", не - тук по-скоро играе някое решение от високо държавно ниво. Дали е случаен фактът, че вестничето не пестеше истината покрай трансформацията и наглото съществуване на футболния ни урод и престъпленията около тази гнусна сага? Не ми се вярва ...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта