Писмо до руския рокер.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот fcb_bg » 03 юли 2016 20:25

toristo написа:На Путин рокерите защо са с мотори от упадъчния запад? Трябваше да яхнат ИЖ-та, само трябваше да ги следва един камион с резевни части.
Не им е лесно и на тях, обикалят в жегата да агитират за някакви славянски измислици, тоя дето го показаха по тв беше станал като рак от слънцето. И те самите са наясно, че руснаците не са никакви славяни, ама трябва да обикалят като циркаджии. Дано поне им плащат добре.
На всичкото отгоре от БСП ги посрещат с питка и сол, вместо да им дадат по една студена бира... бяха слънчасали хората.

Моторите са мотори, ценностите са си ценности.
Питаш ли ги мирикосите в афганския пек кво им е? Как неема да изперкват и да разстрелват семейства.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот toristo » 03 юли 2016 20:40

fcb_bg написа:
toristo написа:На Путин рокерите защо са с мотори от упадъчния запад? Трябваше да яхнат ИЖ-та, само трябваше да ги следва един камион с резевни части.
Не им е лесно и на тях, обикалят в жегата да агитират за някакви славянски измислици, тоя дето го показаха по тв беше станал като рак от слънцето. И те самите са наясно, че руснаците не са никакви славяни, ама трябва да обикалят като циркаджии. Дано поне им плащат добре.
На всичкото отгоре от БСП ги посрещат с питка и сол, вместо да им дадат по една студена бира... бяха слънчасали хората.

Моторите са мотори, ценностите са си ценности.
Питаш ли ги мирикосите в афганския пек кво им е? Как неема да изперкват и да разстрелват семейства.

Ценноостите на миризливите евразийски ботушари не ме интересуват, и не искам да ми ги натрапват.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот damyanov1963 » 03 юли 2016 20:47

CTAHKO написа:Неграмотна работа :!: Нормално русофобите да се възхищават и прехласват от подобни пасквили 8-)

Не бе, от гащичките на Ванката :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот GA_ veliki » 03 юли 2016 20:52

Ценностите са си ценности, ама не кара "Стела 36" :lol:
Типично поведение на легенчета
Ето го великото творение "Стела 36":
[rimg]http://kachi-snimka.info/images/rgh1289152474z.jpg[/rimg]
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот damyanov1963 » 03 юли 2016 20:54

ivan56 написа:
Драги Ванка,
Пиша ти това писмо, що не зная руски и ако ти се обадя по телефона, няма да ме разбереш. Тук ще го копираш, ще по постнеш у гугълския преводач и ще го прочетеш. Що съм сигурен, че не знаеш български. Знам, че няма да го разбереш, що си малко дебелоглав, ама пък знае ли се.
Та ти и твоите приятели тръгнахте да обединявате славяните. И хич ги не питате, дали искат да се обединяват. Ще ти кажа, скъпи Ванка, че тях ги обединиха двама братя от Солун. И техните ученици, где ние приютихме когато ги гонеха отвсякъде. Ние. В БЪЛГАРСКОТО ЦАРСТВО. Много, много преди теб и вас да ви има. Нас ни имаше. И ще сме тук, даже когато вас няма да ви има. Императорите си отиват, а след тях и империите. Може да направиш справка с историята. А ще сме тук, защото сме разбрали, че се обединява с перо, а не с камшик. Та сега искам да ти дам един приятелски съвет. Ако искате да ви има. Както има нас. Въпреки някои от нас. Где са с вас.
Следващият път когато тръгнете да обединявате славяни, оставете американските си мотори у столицата на православието! После си наемете един рейс! После в него качете некое дете, где пее! Некоя невеста, где танцува! Некой, где пише стихове! Качете некоя актриса! Некой певец, ама не Кобзон. Сложете у багажниците книги на Пушкин и Достоевски. Неколко картини на Репин сложете!..
Направете това, и аз пръв ще ви посрещна. С хляб и сол. Ако скатаеш и бутилка " Белуга", ще те сваля от рейса на ръце. А сега кво!? Посрещат те малоумници с червени знамена със сърп и чук. И също толкова умен православен поп, где ги ръси с вода. Антихристите с байраците на антихриста. Пред православна черква. В която не те пуснаха да влезеш. Нали се сещаш що?
Ты понял, мой дорогой? Знам че не. Що си същия като дядо ти, где дойде с танка. Ти сега идваш да ни обединяваш с мотор, ама утре ще дойдеш я с танк, я с некой "Шпагин". Едни твои приятели от Украйна ми казаха, че тях си обединил така. И пак ще вееш байраци.
И накрая, драги Ванка, искам да ти дам един приятелски съвет. Когато поднасяш цветя пред паметник, не се навеждай много! Що пред оня ти се видяха дамските гащички. Какой ты мъж обединител!? А тук сме малко евроГейци. Активни. Ще станеш за кашмер.
Това е, драги Ванка.
пп. Смени си гащите! Тия, где носиш бяха нацапани с нещо кафяво.
Р. Антов


[rimg]https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13592841_10209538959368612_3434642382430962567_n.jpg?oh=1dedb9acca1456febfd973fdbf98151d&oe=57EF6A61[/rimg]

А аз мислех, че само западняците са (евро)гейове :o
Евала на ванката, че показа голия г*з на Матушка Русия :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот fcb_bg » 03 юли 2016 21:27

toristo написа:
fcb_bg написа:
toristo написа:На Путин рокерите защо са с мотори от упадъчния запад? Трябваше да яхнат ИЖ-та, само трябваше да ги следва един камион с резевни части.
Не им е лесно и на тях, обикалят в жегата да агитират за някакви славянски измислици, тоя дето го показаха по тв беше станал като рак от слънцето. И те самите са наясно, че руснаците не са никакви славяни, ама трябва да обикалят като циркаджии. Дано поне им плащат добре.
На всичкото отгоре от БСП ги посрещат с питка и сол, вместо да им дадат по една студена бира... бяха слънчасали хората.

Моторите са мотори, ценностите са си ценности.
Питаш ли ги мирикосите в афганския пек кво им е? Как неема да изперкват и да разстрелват семейства.

Ценноостите на миризливите евразийски ботушари не ме интересуват, и не искам да ми ги натрапват.

Еми, ок. Ше си караме с тия ценности, дето карат десетокласници да ходят с оръжие в училище и с него да си решават проблемите. Помниш ли Гангстерски рай? Е, натам вървим.
Кой с кого се сби заради тия рокери?
Тъй е с новите ценности.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот irradeum » 03 юли 2016 21:33

Вал написа:Докога ще ни моткате? Тоя що не пише за флотилията на Плевнелиев, танковете и бтр-те дето разузнават всяка седмица тукашния театър на бойните действия, а пише за 5-6 моториста?

а
Ало , нашия ...
България е член на НАТО и СУВЕРЕННА ДЪРЖАВА !
Каквото си прави на нейна територия си е лично нейна работа.
За огромно съжаление на Путлер и платените му Петоколонници .
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот damyanov1963 » 03 юли 2016 21:36

fcb_bg написа:
toristo написа:
fcb_bg написа:
toristo написа:На Путин рокерите защо са с мотори от упадъчния запад? Трябваше да яхнат ИЖ-та, само трябваше да ги следва един камион с резевни части.
Не им е лесно и на тях, обикалят в жегата да агитират за някакви славянски измислици, тоя дето го показаха по тв беше станал като рак от слънцето. И те самите са наясно, че руснаците не са никакви славяни, ама трябва да обикалят като циркаджии. Дано поне им плащат добре.
На всичкото отгоре от БСП ги посрещат с питка и сол, вместо да им дадат по една студена бира... бяха слънчасали хората.

Моторите са мотори, ценностите са си ценности.
Питаш ли ги мирикосите в афганския пек кво им е? Как неема да изперкват и да разстрелват семейства.

Ценноостите на миризливите евразийски ботушари не ме интересуват, и не искам да ми ги натрапват.

Еми, ок. Ше си караме с тия ценности, дето карат десетокласници да ходят с оръжие в училище и с него да си решават проблемите. Помниш ли Гангстерски рай? Е, натам вървим.
Кой с кого се сби заради тия рокери?
Тъй е с новите ценности.

Не разбрахте ли, че Русия върви натам откъдето запада се връща - футболно хулиганство, рокери, рокери с прашки...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот irradeum » 03 юли 2016 21:38

Балкански Орел написа:Просто някой умират от яд, че рокерите бяха посрещнати добре от всички българи, а само някакви украински туристи протестираха срещу тях.

Бяха посрещнати от шепа платени подлоги.
Истинските българи успяха да да им кажат какво мислят за тях и не ги допуснаха в Храма.
Клоуните на мотоциклети очакваха цялото овченаселение да се събере и да им целува епилираните задници.
Е - не се получи , повъртяха се и отпрашиха като бити псета към Сърбия.
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Писмо до руския рокер.

Мнениеот irradeum » 03 юли 2016 21:40

fcb_bg написа:бахмааму, ше се побъркате с тия рокери, ей! Поне да бяха напраили панаир, че да има за какво да се закачите, па то българи се биха помежду си. Луда работа, ей.

Това беше целта на занятието - да ни разединяват.
Както винаги, междувпрочем....
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта