Страница 1 от 4

И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 14:44
от ivan56
[center]Гърци: Българите не дават и стотинка на плажа, мърсят[/center]

Нашенци правели секс пред всички край Комотини

Гърците се оплакват от българските туристи, които правели секс на плажа и разваляли морала в района на Комотини и Фанари. Оплакванията дошли след страстни ласки, на които се отдала двойка българи пред очите на всички останали, съобщи гръцкият всекидневник “О хронос”, излизащ в Комотини.

Случайните свидетели на порносцената до бунгалата на село Фанари дори успели да заснемат случващото се. “Очевидно те са възхитени от нашия регион и си мислят, че тук всичко е позволено”, жалват се местните.

“В края на юли миналата година и през целия август на плажовете в района на Фанари

се появи една

категория туристи

от Кърджалийско

и други региони в Южна България, които, меко казано, нанесоха щети на бизнеса. Уви, тази година подраниха и положението става нетърпимо. Искат да ползват чадъри и шезлонги, а дори едно кафе не си поръчват.

Носят хладилни чанти, торби с храна и питиета. Оставят мръсотия след себе си”, разказа собственик на бийчбар край Фанари. Заради това гърците в района настояват да бъдат въведени винетни такси за идващите туристи в размер на 5 евро.

“Съществува един вариант на това, което наричаме “туризъм от Балканите”. Този, който оставя след себе си боклуци, превзема обществени зелени площи и не предлага нищо за местната икономика - посочва писмо, публикувано във в. “О хронос”. - Хотели, ресторанти и шезлонги, пълни с български туристи, е другият вариант на това, което наричаме “туризъм от Балканите”, защото там картинката е съвсем различна.

Тези “туристи” не дават и една стотинка в гръцката съкровищница! Спането безплатно, храната безплатна, защото ядат това, което носят от домовете си, банята е безплатна, тъй като има свободни плажове, безплатен е бензинът, защото

идват с пълни

резервоари

от родината си и всички влизат и излизат от Гърция, когато пожелаят. Идват и ползват всичко наше безплатно. Защо нито един политик не е така проницателен, та да помисли за постановяване на прословутата “винетка” от 5 евро за влизане и в Гърция така, както ние, гърците, плащаме за влизане в България? Миналия уикенд през страната ни са минали 60 000 българи и това е цяло лято, пък вече и през цялата година. Колко евро губим! Защо трябва само ние да плащаме?”
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4889788


Бай Ганьо си бай Ганьо, ако ще и в космоса да отиде.Домат турист :lol: :lol:

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 14:47
от Санди74
Това са шопските "аристократи" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 14:48
от Балкански Орел
Аман от дупедавци, боли ме к*ра за гърците и тяхното мнение за нас.

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 14:52
от ivan56
Дупе, виж си автара и тогава говори за дупедавци 8-)

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 14:59
от fcb_bg
Разкриването стана отдавна, когато влезнахме в Ес и родните рибари хукнаха да ловят по гръцките вътрешни водоеми. Гърците ги интересува само морето, рибната фауна в езера и реки им е през сиртакито. Обаче бързо са влезнали в релси, кога наште са почнали да се прибират с пълни багажници с риба, а на езерото остава познатата у нас гледка от пластмасови бирени шишета и други боклуци.

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 15:00
от Балкански Орел
ivan56 написа:Дупе, виж си автара и тогава говори за дупедавци 8-)



Когато пусна тема с която целя да плюя по собствения си народ, тогава ми кажи както искаш.

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 15:01
от ЕМИЛ
Нашенците нали за това ходят там за да им е по-евтино .....И гърците да не мрънкат , че те какви боклуци са не е истина .

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 15:03
от ivan56
fcb_bg написа:Разкриването стана отдавна, когато влезнахме в Ес и родните рибари хукнаха да ловят по гръцките вътрешни водоеми. Гърците ги интересува само морето, рибната фауна в езера и реки им е през сиртакито. Обаче бързо са влезнали в релси, кога наште са почнали да се прибират с пълни багажници с риба, а на езерото остава познатата у нас гледка от пластмасови бирени шишета и други боклуци.

[offtopic]Да не си рибар :?[/offtopic]


Там не е ли морска риба не я евават, те и за това реките им и езерата им са пълни с качествена като размери риба.Обаче на хоризонта се появихме ние, и им разказахме играта.Даже си мисля че именно заради нас въведоха някаква такса за сладководен риболов.

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 15:05
от ivan56
Балкански Орел написа:
ivan56 написа:Дупе, виж си автара и тогава говори за дупедавци 8-)



Когато пусна тема с която целя да плюя по собствения си народ, тогава ми кажи както искаш.


По никой не плюя пич, няма как да се възхищавам на такива селяндури.Тук е същото положение, всеки се оплаква, че било мръсно гнусно и нз. си кво си а сере където му падне и остава кочина след себе си.

Re: И гърците ни разкриха.

Публикувано: 25 юли 2015 15:21
от damyanov1963
Санди74 написа:Това са шопските "аристократи" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


“В края на юли миналата година и през целия август на плажовете в района на Фанари
се появи една
категория туристи
от Кърджалийско
и други региони в Южна България, които, меко казано, нанесоха щети на бизнеса. Уви, тази година подраниха и положението става нетърпимо. Искат да ползват чадъри и шезлонги, а дори едно кафе не си поръчват."

Санди, я си провери родословното дърво, че май ще излезе, че и ти си шоп :lol: