Часовници :)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот CTAHKO » 13 апр 2014 11:50

groti написа:
CTAHKO написа:П.П. Зенит и Радо също имат страхотни часовници.

П.П. 2. Хубавите часовници тръгват от 300-400 лева нагоре. Ако не можете да си позволите такива, по-добре не си купувайте и не си давайте парите на вятъра.


Хехехе..накара ме да се смея. Такива като теб са ми любимите. Лесно е да се вземе и за 3000 лв часовник,ама после ще броиш трохите няколко месеца :roll: Ако не е 300-400 лв не е часовник и сигурно ако не е БМВ не е кола :roll: Смях..Кажи го на баща ми и неговия 100 левов касио дето му е на ръката 5-та година :roll:

А аз в този същият пост не съм ли писал, че часовника трябва да отговаря на стандарта ти ;) Четете много избирателно 8-) Иначе и аз имам Ролекс за 50 лева. Какво... стрелки си има, верижка си има, не е изостанал вече трета година...супер. Колко е Ролекс, вече е отделна тема, ама по твоята логика, важното е да е часовник и да върви ;) Иначе пък за телефонче, дето след две години за нищо няма да става, можете да дадете 1 000 лева, ама за хубав часовник не можете да дадете 300 лева ;)Дори и за 200 лева можеш да си намериш хубава марка часовници. Фосил започват от 200-250 лева нагоре. То зависи и от къде го купуваш де :) Специално в България, скъпите марки часовници много ги товарят. Толкова голяма е разликата в цената, че по някога ти излиза по-евтино да отидеш до Швейцария да си го купиш, да си направиш разходката, да се върнеш, че и пари ще ти останат :lol: Но както писах и по-горе, часовника трябва да отговаря на стандарта ти. Тези марки не отговарят на моя 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Часовници :)

Мнениеот iliyan » 13 апр 2014 12:28

CTAHKO написа:А аз в този същият пост не съм ли писал, че часовника трябва да отговаря на стандарта ти ;) Четете много избирателно 8-) Иначе и аз имам Ролекс за 50 лева. Какво... стрелки си има, верижка си има, не е изостанал вече трета година...супер. Колко е Ролекс, вече е отделна тема, ама по твоята логика, важното е да е часовник и да върви ;) Иначе пък за телефонче, дето след две години за нищо няма да става, можете да дадете 1 000 лева, ама за хубав часовник не можете да дадете 300 лева ;)Дори и за 200 лева можеш да си намериш хубава марка часовници. Фосил започват от 200-250 лева нагоре. То зависи и от къде го купуваш де :) Специално в България, скъпите марки часовници много ги товарят. Толкова голяма е разликата в цената, че по някога ти излиза по-евтино да отидеш до Швейцария да си го купиш, да си направиш разходката, да се върнеш, че и пари ще ти останат :lol: Но както писах и по-горе, часовника трябва да отговаря на стандарта ти. Тези марки не отговарят на моя 8-)

Един път да сме на едно мнение.Всеки предпочита различни часовници , но трябва да носиш такъв какъвто може да си позволиш :)
Аз предпочитам джобни :) И точно такъв имам в момента :P И може би скоро да влезе в графа музейна ценност - 30г са си сериозна възраст за джобен часовник !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот GA_ veliki » 13 апр 2014 12:38

Ръчните часовници винаги ни отклоняват от ритъма на живот. 8-)
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот fr3ak_boy » 13 апр 2014 22:18

[wrapimg=]http://img.oo.com.au/prod/WAYCB4019AG/1b.jpg[/wrapimg]
Имам ето този и го използвам ежедневно. Много съм доволен.
Не се набива на очи, което е важно. Точен си е. Издържлив на удари и т.н. Перфектен е за моите ежедневни нужди, когато ми трябва просто точен час.
Споделям мнението на Станко, че часовникът трябва да отговаря на стандарта ти. Като цяло не възприемам часовникът като аксесоар за по-официални поводи. Ако пък все пак трябва да има някакъв, то за мен по-подходящ би бил някой джобен, но това много и зависи от стила на човека.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Часовници :)

Мнениеот hajitsu » 17 апр 2014 01:31

Моят е Ohsen и съм много доволен от него:

[rimg]http://chasovnik.mymall.bg/product_images/a/904/$(KGrHqFHJEYFDL(qCwkqBQ74_PgV6!~~60_12__53146_zoom.JPG[/rimg]

Голям фен съм на Касио и мисля скоро (или когато се развали сегашният) да си взема някой техен часовник...

[rimg]http://casioshop.bg/img/products/thumbs/products_744_1409793498EFA-134SB-1A1VEF.jpg[/rimg][rimg]http://casiowatches.bg/image/data/New_Casio/EQS-A500DB-1AV%20(1).jpg[/rimg]
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Mojito
Мнения: 3
Регистриран на: 16 мар 2022 11:56
Контакти:

Re: Часовници :)

Мнениеот Mojito » 27 май 2022 11:04

Casio имат и страхотни модели със соларна батерия. Това е бъдещето при часовниците - соларът. Касио и Ситизен може би са първите производители на такива часовници.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта