Страница 1 от 11

Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 18:53
от YANTRA_FOREVER
Идеята е ясна. Да споделим кои са ни първите мачове, както по ТВ, така и на живо. Какви спомени и емоции са ни оставили и т.н.
Аз по телевизията за пръв път гледах Левски - Галатасарай. Някъде в началото на миналия век, но не помня дори годината. Бях на село (Правище, Пловдивско), и въпреки че там родата са си или от Локо, или от Ботев, бяха за Левски, а явно Галата са били, защото нямаше много добри емоции. Аз обаче помня най-вече атмосферата по трибуните и онея надуваеми човечета зад вратите :mrgreen:
Първият ми мач на живо пък, мисля че е Янтра - ЦСКА 1-2 с два гола на Макдоналд Мукаси :lol: Разбира се не бях много доволен, но беше интересно.
А на стадион в друг град съм ходил за първи път в Севлиево на Видима-Локо. Баща ми едвам се нави да ме заведе и с право, защото, въпреки че ми обясни многократно как не е добра идея да се радвам при гол на Локо, след като сме в домакинския сектор, не послушах, но се отървахме само със злобни погледи :lol

Разкажете и вие. Предполагам за всеки е приятно да си спомни.

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 18:57
от storm
Манчестър Юнайтед-Ювентус 1998 по ТВ и Янта-Локо Пд 1-2 ( за Купата, даже габровци поведохме, ама ако не се лъжа Дончо Донев ни наказа.. :)

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:01
от Кашчей
"Дунав"-"Славия" 2:1..това по разказите на баща ми, защото съм бил на 5 години тогава :oops:

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:01
от ninjata
Първия мач,който много ясно си го спомням е финала на ШЛ 2006 Арсенал - Барселона.На живо в друг град Берое - Локо Пловдив,а в моя град,колкото и странно да е Хасково - ЦСКА,този сезон :lol:

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:04
от siniq_fen
Нафтекс 2:1 Локомотив Пд, мисля, че беше през 2002.
А първият ми мач на живо, ако не се лъжа, беше през 2003, когато бихме Андора с 2:1 на "Васил Левски".

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:04
от bultras4e
По ТВ първият мач,който съм гледал и ясно си спомням е от САЩ 94 България-Германия.Бях много малък , но помня каква еуфория беше вкъщи,пиеше се,правеха се кълбета :mrgreen:

На живо ме бяха завели на мач на Ботев със Славия,не помня точната година,но помня,че си взех автограф от Боби Михайлов (Перуци),който тогава пазеше за нас.

Първото ми гостуване беше в Стара Загора , срещу Берое и паднахме 3:1.Беше много екшън,конна полиция,бой,арести.

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:06
от TottenhamFC
Моят първи мач по ТВ беше Челси - Ман Ю.Мачът свърши 2-1 от 2005 мисля,че е.
Като бях малък първия мач на който съм бил на живо е Дунав-Черноморец :)

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:07
от Пловдивчанинът
На живо 2003 Ботев - Локомотив 3:0 и се спасихме. По телевизията май финала 2001 между Байерн и Валенсия и преди съм гледал, но май пълните 90 минути плюс продълженията и дузпите беше финала точно.

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:07
от batmanlevski
Кнатспернуфелаг Акурейре - Цска -1-0 спомням си ,че онези селяни от финландия нямаха съблекалня и започнаха мача с 8 души после намериха още трима и те влязаха да играят

Re: Първият мач, който гледахте

Публикувано: 14 мар 2014 19:08
от Ivo-Chernomoretz
Първият ми мач е бил на стадион Черноморец - Черноморец и Левски - когато съм бил на 4 5 годинки