Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот КНДР » 31 яну 2014 21:01

Много "демократично" решение.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 31 яну 2014 21:04

Кашчей написа:Изключително необмислено! По-скоро създайте раздели за политика- България и Свят. Сега е все едно в една тема за някой отбор да се пускат всички новини около него.Тези раздели могат да бъдат направени така, щото само желаещите да пишат в тях да могат да ги виждат...

+1 :) Кашчей е прав. Аз не прочетох особено внимателно условията, признавам си... :oops: Зарадвах се, че спамът няма да се толерира и съм пропуснал същественото. Иначе смятам, че трябва да има отделни теми във връзка с конкретни новини (както новината за Германия и по-активното участие на страната в решаването на международни конфликти). Предложението за раздели за политика "България" и "Свят" също според мен е уместно. :)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 31 яну 2014 21:05, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот КНДР » 31 яну 2014 21:05

Кашчей написа:Изключително необмислено! По-скоро създайте раздели за политика- България и Свят. Сега е все едно в една тема за някой отбор да се пускат всички новини около него.Тези раздели могат да бъдат направени така, щото само желаещите да пишат в тях да могат да ги виждат, но кой съм аз да ви давам съвети на вас, безгрешните и знаещите 8-) :mrgreen:

Това все пак е форум, а не новинарски сайт, за да се пускат новини(което не пречи 9/10 от темите да са именно новини :evil: ).


Как ще се обсъжда дадена тема, като в нея ще бъдат наблъскани хиляда странични глупости. Много си прав тук.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот КНДР » 31 яну 2014 21:06

Captain Stottlemeyer написа:
Кашчей написа:Изключително необмислено! По-скоро създайте раздели за политика- България и Свят. Сега е все едно в една тема за някой отбор да се пускат всички новини около него.Тези раздели могат да бъдат направени така, щото само желаещите да пишат в тях да могат да ги виждат...

+1 :) Кашчей е прав. Аз не прочетох особено внимателно условията, признавам си... :oops: Зарадвах се, че спамът няма да се толерира и съм пропуснал същественото. Иначе смятам, че трябва да има отделни теми във връзка с конкретни новини (както новината за Германия и по-активното участие на страната в решаването на международни конфликти). Предложението за раздели за политика "България" и "Свят" също според мен е уместно. :)


Да ще е хубаво, да има два такива раздела.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Безкомпромисен » 31 яну 2014 21:12

Кашчей написа:
Безкомпромисен написа:Съгласявам се с правилата, ако бъдат равни - да се спре наистина и комунистическата и съветско-русифилска пропганда във форума ,защото тя ме принуди да се регистрирам тук и да пиша и да изнасям истината на бял свят!


Не се изхвърляй коленопреклонно, защото и твоята тема няма място по тези "правила"!

Да ама тази тем седи близо година и най-много да съм пуснал още 2-3 докато комунистите пускат по 2-3 на ден и те оспамват форума! Аз по дадена тема просто си изразявам мнението, като се пусне и не виждам нищо лошо в това!
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Кашчей » 31 яну 2014 21:17

Безкомпромисен написа:
Кашчей написа:
Безкомпромисен написа:Съгласявам се с правилата, ако бъдат равни - да се спре наистина и комунистическата и съветско-русифилска пропганда във форума ,защото тя ме принуди да се регистрирам тук и да пиша и да изнасям истината на бял свят!


Не се изхвърляй коленопреклонно, защото и твоята тема няма място по тези "правила"!

Да ама тази тем седи близо година и най-много да съм пуснал още 2-3 докато комунистите пускат по 2-3 на ден и те оспамват форума! Аз по дадена тема просто си изразявам мнението, като се пусне и не виждам нищо лошо в това!


Ти добре си изразяваш мнението, но нали знаеш какво е латерна-въртиш ръчката и по цял ден ти пее едно и също. Точно това си и ти. Речник със стотина думи, които явно джуркаш в купичка, преди да ги напишеш във форума. Не за друго, а просто за да има някакво разнообразие в иначе еднообразните ти писания.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
levskarov
Мнения: 70
Регистриран на: 02 апр 2009 09:29
Skype: levskarov
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот levskarov » 31 яну 2014 21:28

Българина е орисан да не си помни и знае историята и 90% от хората тук доказват тезата! Как може безнаказано последователи на комунискическите изроди съсипали държавата ни да си разиграват коня тука, че и претенции да имат! Напълно съм съгласен с Безкромпомисен, а и четейки коментарите тук почвам да се отказвам да вярвам, че нещо ще се раздвижи в държавата!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Кашчей » 31 яну 2014 21:34

levskarov написа:Българина е орисан да не си помни и знае историята и 90% от хората тук доказват тезата! Как може безнаказано последователи на комунискическите изроди съсипали държавата ни да си разиграват коня тука, че и претенции да имат! Напълно съм съгласен с Безкромпомисен, а и четейки коментарите тук почвам да се отказвам да вярвам, че нещо ще се раздвижи в държавата!


Сладур, това форум ли е или парламент? Тук хората имат ли право на собствено мнение, или не? Ти ли ще даваш наклон на вижданията и пристрастията на пишещите?

Хайде да не говорим кои съсипаха държавата!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот sin4ec » 31 яну 2014 21:37

Не разбирам-вдругиден мислех да пусна тема за операция Пръстен и последиците от нея. И т ли трябва да е тук?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот NOMER14 » 31 яну 2014 21:40

vaskonti написа:
Темата не е за историята, а за съвремието.



Няма как да стане...
Съвремието е проекция на историята.
Западът е това, защото го дължи на историята. Ние не сме това, което искаме, защото пак го дължим на историята. Близка и не толкова близка.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта