Страница 1 от 3

АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 12:46
от СИН_ИМПЕРАТОР
Атака" изпрати сигнал до министъра на вътрешните работи Цветлин Йовчев, до Ивайло Спиридонов – директор на СДВР и Георги Златков – директор на СПС към ГД „Охранителна полиция” – МВР.

В сигнала, получен в централата на партията се казва, че се подготвят платени провокации, целта на които е да се постигнат кървави сблъсъци по време на протестите в гр. София, като за това ще бъде обвинена "Атака". За тази цел неизвестни към момента лица са установили контакт с водачите на агитката на Левски Запад от кв. Надежда и кв. Люлин. Те трябва да съберат 500 човека, които да могат да се разделят на 2 големи групи и да чакат допълнителен инструктаж на 2 отправни точки: първо точка – градинката пред народния театър „Иван Вазов” и втора точка – градинката до храм „Св. Седмочисленици”, се казва в сигнала, разпространен от пресцентъра на "Атака".

На водачите на агитките им е казано, че се търсят 100 човека, които ще получат много голяма сума пари, за да направят провокация. Същите тези 100 човека трябвало да подготвят бомбички от миниум, бронз и сачми за целта на провокацията. Второто условие към тях било, да се намерят тениски на "Атака" и да бъдат облечени с тях.

Като цяло действието щяло да бъде насочено към това, тези 100 човека да се влеят в протеста пред Министерски Съвет, където трябва да извършат провокация. Основен сборен пункт на т.нар. тартори на агитката на Левски Запад за кв. Люлин и Надежда се намира в кафе на кооперативния пазар в кв. Люлин. Там те извършвали своите срещи.

От "Атака" настояват да се вземат незабавни мерки, за да бъде предотвратена тази провокация. Твърдо заявяваме, че членовете и симпатизантите на Партия "Атака", нямат намерения да извършват провокации спрямо протестиращи граждани.

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 12:53
от Без име
СОФИЯ Запад, момчета! Не Левски Запад...

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:01
от urkoto
Нормално, сините лумпени са готови и майките си да продадат за една доза и 20 лв, па камо ли за "сериозни суми". Дано българските полицаи този път не проявят и капка милост към тази рецидивистична паплач, ако ли пък не явно ще се организират на пожар ударни бригади от Български извор за да осигурят мира и спокойствието в родината. Те знаят как :mrgreen:

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:03
от Vincenzo
тоя болен, как смогва да подава по 30 сигнала на ден, не знам.. :lol:

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:03
от GOLEADOR
"Левски-Запад"е!Но и те са платени от Атака.Източник-БНТ
Линк:http://bnt.bg/bg/news/view/103231/ima_li_plateni_agitki_razsledvane_na_bnt

- Журналисти, ако питат - "пари дават ли?", някой да не каже - "да, дават". Вие няма да ходите оттатъка, където са тия агитките. Да ходите, да зеете и да мятате. Отстрани си седиме, вие сте с мен. Долу при агитките няма да ходите, тия "Левски-Запад". Те са си пак с нас, ама няма да ходите там да млатите и да такова. Абе, квото искаш им кажи, само не да е, че дават пари. Карти, вземете, играйте. К'вото искате, правете.


Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:26
от groti
Тия правят какво ли не само и само да сплашат хората и да не ходят на протестите. Дали са сини или червени не е важно. Видях и фенове на Ботев и на Левски, и на ЦСКА сред охраната на Болен. Срам и позор за всички, които се продават на тоя боклук. И тия и офанзива са едни и същи. Дано хората не се поддават на тия провокации и да продължат протестите

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:31
от 1982
Абсолютно, продажниците нямат цвят. Има такива и от левскарите, и от нашите, и от майните .... тъпо е сега да се вадят подобни глупави теми.

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:33
от Exclusive
Че има платени говеда е ясно, но не са отрепките от запад. Наши също има. На ония снимки с пиците в ръка ги видяхте колко са много ;)
Бели мангали, които са готови са си дадат гъза за смешните 30 лева.

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:34
от Daniel Levski
Поредните глупости които казва този болен глупак Сидеров. След като се доказа,че плаща на част от Офанзива да му пазят офисчето, след като се доказа ,че плаща за да идват на неговите протести. Сега реши да напада Левски. И аз не харесвам част от привържениците които са в София-запад, но те са ЛЕВСКАРИ и когато лумпен ги напада заставам зад тях. Този Волен е за затвора, не само заради зулумите които прави, а и за лъжите които разпространява. Това го прави по поръчка на дпс, да го чухте да каже лоша дума за дебелият Пеевски. Също така тема която пуснах за това ,че този лумпен плаща на хара да идват на неговите митинги, и това е по проучване на националната телевизия, темата ми беше изтрита.

Re: АТАКА: "Фенове на Левски готвят кървави провокации"

Публикувано: 21 юни 2013 13:34
от Daniel Levski
urkoto написа:Нормално, сините лумпени са готови и майките си да продадат за една доза и 20 лв, па камо ли за "сериозни суми". Дано българските полицаи този път не проявят и капка милост към тази рецидивистична паплач, ако ли пък не явно ще се организират на пожар ударни бригади от Български извор за да осигурят мира и спокойствието в родината. Те знаят как :mrgreen:

Ти вече се изказа, предател си като твоят идол Костов