Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 06 май 2023 14:29

Drunken_Master написа:Мда... голямо престъпление от страна на джуджето. Как така ще иска територии, дето винаги са били руски и хората там са с руско самосъзнание. Ама това в Дневник не го пише, нали? :)
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19874
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 17 май 2023 00:52

bobonikolov написа:Типичен пример ВСВ и изявлението на Борис III - Ние ще сме с Германия ама няма да си разваляме отношенията с СССР. Нищо, че СССР му разбива държавата от вътре имаш партизани, имаш специална полиция да слухти за явки и помагачи и т.н. Обявяват война на съюзниците, перфектно знаейки, че по-скоро ние ще ядем бой от колкото примерно българска армия да се окаже по улиците на Лондон например.Да не говорим, че западните страни са много наясно за про-руските игрички на политиците в България, а и за про-руски настроеното население. И въпреки това при проведените сепаративни преговори за мир САЩ и Великобритания както и обединените нации са готови да гарантират целостта на България в границите от 1939 година. Това е било основният страх на българите - да не бъдат разделени отново. Това предложение за мирен договор от края на август 1944 година е изпратено за съгласуване с СССР и Англия, но СССР виждайки, че има възможност България да им се измъкне вместо да го одобрят обявяват война на България и свалят редовната власт. Дори след края на войната западните страни предлагат България да о бъде обявена за съвоюваща, но СССР отказва. Чърчил, който искрено ни недолюбва заради всички заигравки с руснаците и обявената война направо ни подарява на Сталин. Честно казано аз бих направиш същото. Прост народ, който иска да бъде третиран като роб и сам не иска демокрация няма как да го мъчиш да я приеме. И въпреки това е предложена помощ на България по плана Маршал ама Гошо Тарабата нали е големия гъзар я отказва. Как да сме партньор със Запада като от край време сме си руска кочина. Проблема е, че когато прасетата свикнат да живеят в кочина и най-хубавата къща да им се даде те и нея ще превърнат в кочина.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 04 юни 2023 12:30

Drunken_Master написа:По-мизерно съществуване от момента?
А Костов, ако има Народен съд ще е първият изгорен, обесен, че и разстрелян...
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 06 юни 2023 20:13

Drunken_Master написа:"Козият рог" – смятан за върхово постижение в българското кино, е единственият, който попада в селекцията за "Оскар" до този момент.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 06 юни 2023 20:17

Drunken_Master написа:Внасяме домати от Румъния и краставици от Италия.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот ivan56 » 31 юли 2023 17:02

MADE IN Толбухин :lol:
Във връзка с макетната батка.
Drunken_Master написа:
ReBorn1982 написа:Баш такива са, да ..... има доста снимки и видеа, може да се види.

Ти се смееш, ама на ей такива ненормалници ще се разчита един ден, когато мангасара се надигне. А това ще се случи, и то много скоро... Точно ултраси, нацисти, расисти и т.н ще са ни от полза, а не някое IT специалистче. Кой ще ни пази? Армията от 3-ма души? Или НАТО, дето е политически инструмент?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 22 авг 2023 19:53

:lol: :lol: :lol: :x :lol: :x :lol: :lol:
Drunken_Master написа:Добре, дайте видео от изказването му... Можеше да си спестиш поредните обиди към нас, ако беше доказал това което твърдиш...


ivan56 написа:Колко пъти вече да ви го дават.
https://m.youtube.com/watch?v=b28semL2y ... 7QuQ%3D%3D


Drunken_Master написа:
tiamat написа:
Drunken_Master написа:Kво видео!? Това ли е основният проблем в цялата работа?!


П.С.
Аз съм почти сигурен, че цялата патардия е от неправилен превод от руски на български...

АБе човек, пет човека ти постнаха видеото на изказването, на руски... Къф превод кви пет лева...

Кво видео са постнали, ве, умник!? Кой от вас знае руски? Ти ли?

Тоя и да му го нарисувам пак няма да ме разбере... Пуснете следващият, с тоя ми е особено трудно.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 24 авг 2023 17:25

Drunken_Master написа:Мразеният от почти цяла България бивш президент и евроатлантически слуга Росен Плевнелиев не пропусна да се подмаже на господарите си от САЩ и НАТО дори в деня, в който отбелязваме обесването на апостола на Свободата Васил Левски.
Рано сутринта днес, човекът, който собствената му бивша жена наричаше “мухльо”, написа странен статус в социалната мрежа, който по – късно изтри.

Статуса гласеше точно следното:
“Не разбирам какво се превъзнасят по някакви минали герои, които на 100% са били агенти на Русия.
Правейки това, ние спъваме нашето евроатлантичско бъдеще.
Аз например много повече харесвам Джон Кенеди, тъй като той е направил много повече за демокрацията от някакъв си Левски.
Неговата смърт защо не я почитаме?”
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 27 авг 2023 13:07

W84me написа:Клошари, залагайте последните си стотинки на победа на Тирето!


1914.1902 написа:Всичко това се харесва на Ил. Илиев (лидер на мрънкачите в българския футбол), футболисти, а и фенове, защото не виждам много да претендират след мачовете им срещу този съперник.

Позата на Черно море във всеки мач срещу ЦСКА-София в първенството:

Изображение
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17569
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 22 окт 2023 08:38

Drunken_Master написа:И другото нещо. Изпращат Армстронг... и край!?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта