Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Eminem » 16 авг 2019 00:02

kiril.a.d написа:Не, на Европа не и пука за Зоря Луганск, именно щото е по-слабия отбор, а и пука Еспаньол да продължи! - сещай се защо ;)...А ЦСКА е лошо, старо, познато препятствие...Та що да не ни прецакат срещу смотаната Зоря?...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мнението на века!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот ivan56 » 16 авг 2019 00:20

Eminem написа:
kiril.a.d написа:Не, на Европа не и пука за Зоря Луганск, именно щото е по-слабия отбор, а и пука Еспаньол да продължи! - сещай се защо ;)...А ЦСКА е лошо, старо, познато препятствие...Та що да не ни прецакат срещу смотаната Зоря?...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мнението на века!


Начииии, на АД-то си му трябва цяла собствена тема с неговите изцепки, всяко негово мнение ще е там. Голям хуморист е, същия като Шкумбата. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот kiril.a.d » 19 авг 2019 21:19

Eminem написа:
kiril.a.d написа:Не, на Европа не и пука за Зоря Луганск, именно щото е по-слабия отбор, а и пука Еспаньол да продължи! - сещай се защо ;)...А ЦСКА е лошо, старо, познато препятствие...Та що да не ни прецакат срещу смотаната Зоря?...

:lol:
Мнението на века!

Благодаря - изобщо не съм се съмнявал че ще се изцепиш...моето момче! Но, нали си хлапе...то хлапетията друго не правят ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот kiril.a.d » 19 авг 2019 21:25

ivan56 написа:
Eminem написа:
kiril.a.d написа:Не, на Европа не и пука за Зоря Луганск, именно щото е по-слабия отбор, а и пука Еспаньол да продължи! - сещай се защо ;)...А ЦСКА е лошо, старо, познато препятствие...Та що да не ни прецакат срещу смотаната Зоря?...


Мнението на века!


Начииии, на АД-то си му трябва цяла собствена тема с неговите изцепки, всяко негово мнение ще е там. Голям хуморист е, същия като Шкумбата. :mrgreen:

:lol: благодаря и на теб! - никога не спираш да се изцепваш, което е чудесно за форума!
Но Шкумбата...о да, защо не - та ти само чуруликаш тук! :lol: :lol: :lol:
...заедно с другите врабчета ;)...
Заповядай пак - знам че можеш! ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот kiril.a.d » 19 авг 2019 21:28

Апропо - и двамата може да се оплачете на модератор, че не сте пораснали! - без значение годините ;)...Лапетията "тристанчо" редовно докладва че..."моля другарко, той ме дърпа за плитката!"
:lol: :lol: :lol:
Нищо де - все някой ден ще пораснете...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот TristaNNN » 22 авг 2019 16:42

Warped написа:
sinqkrepost1914 написа:Направо се чудя на някои хора какво правят в спортен форум, при положение, че с всяко мнение затвърждават това, че изобщо не разбират от футбол :lol:

А какво значи да разбира от футбол според тебе?
Достатчно е да знаеш правилата, при тва не в детайли да гледаш и вече си формираш мнение, с повече гледане от там и разбиране.

:shock: :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот TristaNNN » 03 окт 2019 12:47

Gotzev.88 написа:
Martinez1948 написа: Когато Божков беше собственик на ЦСКА аз бях юноша на клуба и мисля, че имам поглед и преценка за това как работеха треньорите с мен конкретно, а и с мойте ''колеги''.


Забелязал съм, че когато човек няма какво да каже в този форум се превръща в "свидетел"- тук половината са юноши, другата половина- ветерани :)

:lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1802
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот locke » 03 яну 2020 15:14

Фенската любов е безгранична :lol:

Tiberius написа:Представяте ли си колко е малоумен Бейл, щом за толкова години в Испания не е научил и една дума на испански. Тоя сигурно има отрицателно IQ. Куц кон с интелигентност на катерица, изключително лоша комбинация.
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19823
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Трол

Мнениеот Drunken_Master » 03 яну 2020 16:11

Кое му е смешното пък на това ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1802
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот locke » 24 яну 2020 15:25

:lol:
smoothc написа:
Аз не казвам, че Ливърпул са "късметлийски" отбор, а че имате прекалено високи нива на късмет. Правите ли изобщо разлика?
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта