Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 11:07

Аз написах "така наречения"! Извинявам се, че не уточних, че е изписано от фен на Локо Пд, на които не знам защо и за какво точно адвокатстваш.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот plamen etov » 25 фев 2009 11:16

slavia_forever написа:Аз написах "така наречения"! Извинявам се, че не уточних, че е изписано от фен на Локо Пд, на които не знам защо и за какво точно адвокатстваш.

Не адвокатствам на никой ,а и нямам такъв умствен багаж,но хайде отговорими честно на въпроса защо постоянно се занимаваш с проблемите на Локо Пд. :D :D :D
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 11:18

plamen etov написа:
slavia_forever написа:Аз написах "така наречения"! Извинявам се, че не уточних, че е изписано от фен на Локо Пд, на които не знам защо и за какво точно адвокатстваш.

Не адвокатствам на никой ,а и нямам такъв умствен багаж,но хайде отговорими честно на въпроса защо постоянно се занимаваш с проблемите на Локо Пд. :D :D :D

Наистина моля те да прочетеш, обяснявал съм го наистина многократно, на няколко пъти и в последните дни.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот plamen etov » 25 фев 2009 11:27

slavia_forever написа:
plamen etov написа:
slavia_forever написа:Аз написах "така наречения"! Извинявам се, че не уточних, че е изписано от фен на Локо Пд, на които не знам защо и за какво точно адвокатстваш.

Не адвокатствам на никой ,а и нямам такъв умствен багаж,но хайде отговорими честно на въпроса защо постоянно се занимаваш с проблемите на Локо Пд. :D :D :D

Наистина моля те да прочетеш, обяснявал съм го наистина многократно, на няколко пъти и в последните дни.

ЕХ Христосе не е лесно да те разбират приживе
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

White rose,Локо Пд(който и да си)безсилието ви не ви помага!

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 23:05

Колкото и да правите интриги в Белия форум, поради Безсилие на феновете, от контингента на Локо Пд (или който и да е), няма да си направите отбора с Пловдивски произход и няма да докажете, че сте влезли в А груга с игра и няма да направите Славия и техните фенове, по недостоен, като вас контингент. Контингент, безсилен да аргументира никакви традиции, относно изпадналия си отбор, поради което провокират някаква псевдоконспирация (с наличния си мозъчен потенциал), на която лошото е, че няма да направи нито Локо Пд, качетвен отбор, нито Славия, ще изпадне (най-вероятно като Лаута), в Б група!

П.П. Дерзайте, намерихте си начин, да нацапате раздел Славия. Дали обаче, "радостта" ще бъде взаимна?! :idea: :?: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: White rose,Локо Пд(който и да си)безсилието ви не ви помага!

Мнениеот smash_the_reds » 25 фев 2009 23:09

И аз имам един въпрос:Има ли смисъл да пускаме тема,касаеща потребител с едва 10-11 мнения за един отбор и какво наистина целим с това?
Изображение Изображение

Потребителски аватар
white rose
Мнения: 70
Регистриран на: 25 фев 2009 21:46

Re: White rose,Локо Пд(който и да си)безсилието ви не ви помага!

Мнениеот white rose » 25 фев 2009 23:10

slavia_forever написа:Колкото и да правите интриги в Белия форум, поради Безсилие на феновете, от контингента на Локо Пд (или който и да е), няма да си направите отбора с Пловдивски произход и няма да докажете, че сте влезли в А груга с игра и няма да направите Славия и техните фенове, по недостоен, като вас контингент. Контингент, безсилен да аргументира никакви традиции, относно изпадналия си отбор, поради което провокират някаква псевдоконспирация (с наличния си мозъчен потенциал), на която лошото е, че няма да направи нито Локо Пд, качетвен отбор, нито Славия, ще изпадне (най-вероятно като Лаута), в Б група!

П.П. Дерзайте, намерихте си начин, да нацапате раздел Славия. Дали обаче, "радостта" ще бъде взаимна?! :idea: :?: :!:

Само така баце! Мозъчен потенциал.Добре го каза!

bad_boy
Мнения: 48
Регистриран на: 23 фев 2009 14:07
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: White rose,Локо Пд(който и да си)безсилието ви не ви помага!

Мнениеот bad_boy » 25 фев 2009 23:11

smash_the_reds написа:И аз имам един въпрос:Има ли смисъл да пускаме тема,касаеща потребител с едва 10-11 мнения за един отбор и какво наистина целим с това?

Аплодисменти!!!!

Потребителски аватар
white rose
Мнения: 70
Регистриран на: 25 фев 2009 21:46

Re: White rose,Локо Пд(който и да си)безсилието ви не ви помага!

Мнениеот white rose » 25 фев 2009 23:31

slavia_forever написа:Колкото и да правите интриги в Белия форум, поради Безсилие на феновете, от контингента на Локо Пд (или който и да е), няма да си направите отбора с Пловдивски произход и няма да докажете, че сте влезли в А груга с игра и няма да направите Славия и техните фенове, по недостоен, като вас контингент. Контингент, безсилен да аргументира никакви традиции, относно изпадналия си отбор, поради което провокират някаква псевдоконспирация (с наличния си мозъчен потенциал), на която лошото е, че няма да направи нито Локо Пд, качетвен отбор, нито Славия, ще изпадне (най-вероятно като Лаута), в Б група!

П.П. Дерзайте, намерихте си начин, да нацапате раздел Славия. Дали обаче, "радостта" ще бъде взаимна?! :idea: :?: :!:

А така Форевър! Ние сме силните! Аре да ходиме у форума на Локото да направим интригите,щото ние сме силните,ние сме многото и сме интелигентните...ние сме Белия балет на Балканите!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: White rose,Локо Пд(който и да си)безсилието ви не ви помага!

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 23:38

white rose написа:
slavia_forever написа:Колкото и да правите интриги в Белия форум, поради Безсилие на феновете, от контингента на Локо Пд (или който и да е), няма да си направите отбора с Пловдивски произход и няма да докажете, че сте влезли в А груга с игра и няма да направите Славия и техните фенове, по недостоен, като вас контингент. Контингент, безсилен да аргументира никакви традиции, относно изпадналия си отбор, поради което провокират някаква псевдоконспирация (с наличния си мозъчен потенциал), на която лошото е, че няма да направи нито Локо Пд, качетвен отбор, нито Славия, ще изпадне (най-вероятно като Лаута), в Б група!

П.П. Дерзайте, намерихте си начин, да нацапате раздел Славия. Дали обаче, "радостта" ще бъде взаимна?! :idea: :?: :!:

А така Форевър! Ние сме силните! Аре да ходиме у форума на Локото да направим интригите,щото ние сме силните,ние сме многото и сме интелигентните...ние сме Белия балет на Балканите!

Давай колкото можеш повече, да осираш раздел Славия. Сега ще покажеш колко можеш ти, но нали се сещаш, че сега идва ред, на изненадата от мен, за твоите съфенове от форума, от който с...реш. :idea: :!: Сега май ще съпоставяме лични идеи, вместо аргументи. :idea: :!: :|
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 124 госта