Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9340
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот bubka » 28 юли 2022 01:51

Излизат все повече стабилни данни, че надупчените завинаги са си преебали имунитета и ще хващат по-често и Ковид, и други грипове.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Capitana_Puyol » 28 юли 2022 08:26

Real написа:Тая тема, вместо да е отдавна заключена в архива, е живнала пак? На какво дължим това събитие, тая година хлебарките да не са изпълзяли през юли вместо през септември? Кунчо, Мунчо, Радки и шматки да не са получили ново телевизионно време и да се почва пак с "маски-каски-боцкане"-параноята?

Като започнат да се разболяват тия около тебе и да пълнят болниците ще разбереш. А за себе си какво се притесняваш, след като си ваксиниран антиваксър като тия от "Възраждане". :)
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23478
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Thsmith » 28 юли 2022 16:51

Стига с тези обобщения, моля! Това, че не си се ваксинирал срещу корона и нямаш намерение да го правиш, по никакъв начин не те прави антиваксър. Все едно да кажеш, че някой е антиваксър понеже няма ваксина срещу жълта треска в България.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17798
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 28 юли 2022 16:55

Real написа:
Thsmith написа:
Ти се готви, аз мерки не съм спазвал и няма да спазвам.

Не вярвам да се наложат мерки, по скоро параноиците ще бъдат настойчиво обливани с идеята за идещия ужас, но чак да задължат всички - едва ли.


Във Варна от 01.08 с маски на закрито. Маска няма да сложа, докато държавен служител не ми почука на вратата и не ми подари.

И мисля, че го правят целенасочено, за да дръпне Възраждане.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 29 юли 2022 00:33

pomiqrat написа:Във Варна от 01.08 с маски на закрито. Маска няма да сложа, докато държавен служител не ми почука на вратата и не ми подари.
И мисля, че го правят целенасочено, за да дръпне Възраждане.

Коригирай си мнението, че като нищо ще почнат настойчиво да ви подаряват, щом обещаваш да си я сложиш.
Това с маските вече град за град ли се решава? Щото в София не съм забелязал да носят маски, освен стандартния процент ковидианти - жертви на Пропагандата...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17798
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 29 юли 2022 18:02

Real написа:
pomiqrat написа:Във Варна от 01.08 с маски на закрито. Маска няма да сложа, докато държавен служител не ми почука на вратата и не ми подари.
И мисля, че го правят целенасочено, за да дръпне Възраждане.

Коригирай си мнението, че като нищо ще почнат настойчиво да ви подаряват, щом обещаваш да си я сложиш.
Това с маските вече град за град ли се решава? Щото в София не съм забелязал да носят маски, освен стандартния процент ковидианти - жертви на Пропагандата...


По закон са длъжни да ми осигурят маска. Град за град.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22931
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 30 юли 2022 08:54

NOMER14 написа:Тази или следващата седмица ще е пикът. Въпросът е дали ще продължи платото до късната есен подобно на миналото късно лято или ще мине вълната. В Западна Европа пикът мина, вървим 2-3 седмици след тях.

Както предположих...
Вчера по-малко положителни от миналия петък. Тази седмица ръстът спрямо едноименния ден от предишната седмица се забавяше.
Ако в понеделник сме под 3000 или малко отгоре, значи пикът е минал и при нас.

THE G.A.M.E
Мнения: 50008
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юли 2022 18:29

Ама тия бройки стъпват на фалшиви тестове... Те си ги нагаждат, според директивата.
Докато един тест не покаже 5/5, не бива да се осланяме на каквито и да е "официални информации".
А хората продължават да си правят по няколко теста в рамките на седмица и къде излизат "положителни", къде - "отрицателни', само че, само "положителните" влизат в статистиката.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22931
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 30 юли 2022 21:40

Да, това е като социологическите изследвания.
За толкова години как един път не се случи да питат мен, познат, роднина...
Ясно е, че вече не се правят тестове, или ако се правят, те са в повечето аптечни.
И все пак коментирам подадените данни.
Гърчолята спряха да подават такива.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23478
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Thsmith » 31 юли 2022 02:47

NOMER14 написа:
NOMER14 написа:Тази или следващата седмица ще е пикът. Въпросът е дали ще продължи платото до късната есен подобно на миналото късно лято или ще мине вълната. В Западна Европа пикът мина, вървим 2-3 седмици след тях.

Както предположих...
Вчера по-малко положителни от миналия петък. Тази седмица ръстът спрямо едноименния ден от предишната седмица се забавяше.
Ако в понеделник сме под 3000 или малко отгоре, значи пикът е минал и при нас.


Заради работата ти ли следиш тези статистики и правиш прогнози?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта