Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

JustChelsea
Мнения: 1364
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JustChelsea » 13 май 2024 23:04

Dust написа:16 нарушения са и много, и малко, същественото в тях е за какво са. Защото ако има такива, че е без колан, че е спрял неправилно и т.н. това не правят водач рисков за останалите участници в движението, а го правят опасен само за него си.

16 акта и 31 фиша................ Болен си.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 13 май 2024 23:09

Аз от както съм взел шофьорска книжка нямам нито едно провинение... Просто, защото не шофирам от както съм я взел. Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

JustChelsea
Мнения: 1364
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JustChelsea » 13 май 2024 23:10

Drunken_Master написа:
JustChelsea написа:https://trafficnews.bg/plovdiv/mladiiat-mazh-zaginal-pri-tezhkata-katastrofa-bulruski-e-311319/
Поредното лайненце на бизнесмен(лайнармен) и мама да му бърши задника. 16 акта и нищо. А сега тези актове може да му ги сложат в ковчега. А Ристя Иванова да каже кога ще премахне свинете , вместо да преправя Конституцията за нечии интереси.

Сега има нови "лайненца". Тия с тротинетките...

Тия поне малко се кротнаха. Но лайнармените(бизнесмените) и техните лайненца, не.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 13 май 2024 23:11

ReBorn1982 написа:
ivan56 написа:
ReBorn1982 написа:
Soulen написа:Пратихме доброволци наемници да изкарат някой лев. Никой не е каран насила да ходи. Наши хора си участват в чуждестранни легиони и не виждам нищо лошо в това.


Напротив, пратихме окупационен контингент от името на държавата България. Това не са доброволци, отишли по своя инициатива. Пратени са от държавата България, тя ги организира и прати.


Що лъжеш, точно са си доброволци, никой насила няма пратен там. Желаещите бяха повече от бройката която се е полагала.
Спомняш си приказките за "печелбарите" покрай случая в Кербала.



Ванка, доброволец си, когато сам се организираш и отидеш да се биеш някъде, както в момента в Украйна има много доброволци и от двете страни. Те не са там от името на държавите им.

Когато държавата праща официално свои части някъде, това вече е държавна политика, а не доброволческа на група граждани. Окупационните части в Ирак бяха под егидата на българската държава в акт на срамен слугинаж към САЩ.


Доброволец си когато отидеш по собствено желание. В нашия случай е да изкараш едни добри кинти за онова време, като си мислиш, че ще си бараш ушите и реално няма да влизаш в бойни действия. След случая в Кербала, желаещите бяха в пъти по-малко при завишени пари.
Просто няма база за сравнние с танковете където пращаме през кукувизма.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот slash1912 » 13 май 2024 23:12

Drunken_Master написа:Така? И? Аз да съм отричал всичко това? Казвам, че той е просто безгласна буква в създаването на македонизма.

Бездействието също е престъпление,а с подписването на договора става национален предател.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 13 май 2024 23:21

Dust написа:16 нарушения са и много, и малко, същественото в тях е за какво са. Защото ако има такива, че е без колан, че е спрял неправилно и т.н. това не правят водач рисков за останалите участници в движението, а го правят опасен само за него си.


Абе, честно казано за няколко години стаж, не са и малко. Има и една катастрофа.
На мен просто ми е непонятно как може да караш с такава скорост(пишат за 200км) в града.
И сигурно е била таква като видях на кво прилича Роъвъра.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44071
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 13 май 2024 23:33

Dust написа:16 нарушения са и много, и малко, същественото в тях е за какво са. Защото ако има такива, че е без колан, че е спрял неправилно и т.н. това не правят водач рисков за останалите участници в движението, а го правят опасен само за него си.


Никакво значение няма за какво са, същественото тук е чувството за безнаказаност и знанието, че мама и тати ще оправят нещата. Такива е въпрос на време да убият някого на пътя, лошото е че си заминават и невинни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20206
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 13 май 2024 23:59

Специалисти от Украинския оператор на ядрените централи "Енергоатом" са на посещение на площадката на АЕЦ "Белене". На място те се запознават с оборудването, доставено по проекта, както и с техническата документация, съобщи пресцентърът на Националната електрическа компания. Това се прави в изпълнение на решение на Народното събрание от юли за провеждане на преговори за потенциална продажба на реакторите за проекта АЕЦ "Белене". В рамките на посещението украинците ще могат да се запознаят и с процеса по преконсервация, който експертите от НЕК извършват на доставеното оборудване.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Dust
Мнения: 8234
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 14 май 2024 00:03

JustChelsea написа:
Dust написа:16 нарушения са и много, и малко, същественото в тях е за какво са. Защото ако има такива, че е без колан, че е спрял неправилно и т.н. това не правят водач рисков за останалите участници в движението, а го правят опасен само за него си.

16 акта и 31 фиша................ Болен си.

Леко с обидите!
Сега остава да си покажеш източника на информация, а не да дискутираме какво казала една жена пред блока.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 8234
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 14 май 2024 00:06

ivan56 написа:
Dust написа:16 нарушения са и много, и малко, същественото в тях е за какво са. Защото ако има такива, че е без колан, че е спрял неправилно и т.н. това не правят водач рисков за останалите участници в движението, а го правят опасен само за него си.


Абе, честно казано за няколко години стаж, не са и малко. Има и една катастрофа.
На мен просто ми е непонятно как може да караш с такава скорост(пишат за 200км) в града.
И сигурно е била таква като видях на кво прилича Роъвъра.

Неслучайно споделих и много, и малко.
В конкретния случай Бог да прости загиналото момиче, а този каквото си е търсил, си го е намерил, за такива изобщо не ми трепва.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 48 госта