Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9272
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 13 юни 2023 14:42

delqnski47 написа:
Soulen написа:
delqnski47 написа:
Soulen написа:
delqnski47 написа:
Soulen написа:Трябва поне 30-40 процента да спрат да имат деца, че да се нормализира популацията. .

Да, само че тва категорично не важи за нас!! И не трябва да се прилага тук!
Колкото до животните - тия, които ги усетят че са ''бисексуални'', ги гонят, изяждат и т.н. Примерът с животните не е добър.

По принцип съм привърженик на идеята да се разработи вирус, който да доведе до 30-40 процента стерилност или нещо от сорта на след 1-2 деца, да няма как да имаш, като се базира на генетичен принцип да удари всички освен белите, щото ние така или иначе нямаме деца вече. Това вече в сферата на фантастиката, едва ли някога ще се случи.

Просто коренното население на Европа след 200 години ще е като индианците по резерватите. Ама да му мислят нататък, честно казано слабо ме вълнува бъдещето на човечеството. Да закрепим още 50-60 години да не съм жив повече и да пада метеорита, ако иска и да идва рестарт.

То сега има подобно нещо. Много двойки забременяват супер трудно... Добавяме и постоянните западни глупости тип "Ти си силна независима жена" или "Гледай себе си" и тем подобни което също им бърка в и без тва лабилните и податливи на пропаганда глупости мозъци. Има теория, че стерилността идва и от скапаната храна от супермаркетите. И в уравнението стават много неща накрая. В България трябва да се пропагандира абсолютно точно обратното ако изобщо се иска тая държава да не изчезне от картата.
В скандинавските държави имат огромен проблем с мъжете там и сперматозоидите по тоя казус. Отделно добавяме и крайната педерастия при тях.

Просто бялата раса се е изчерпала според мен. Проблемите с раждаемостта и зачеването не се дължат на храната. Все едно в Индия ядат нещо качествено. За мен си е изчерпване и естествена подмяна спрямо начина ни на живот. Ние сме миналото, бъдещето принадлежи на Азия. Дори черните не са защитени,, които живеят в Европа и САЩ, защото и те живеят като нас повечето и ще страдат от същите проблеми. Дори държава като Турция има демографски проблем и ниска раждаемост.

Колкото по-напред еволюираш чисто цивилизационно, толкова по-малко деца ще има.

Как пък през 90-те не е имало проблем и ''изведнъж'' рязко имаме. Политики, пропаганда и т.н.
Това е истината.

Това не е вярно. Проблемите започват още през 80-те и то в цяла Европа, тоест не може да обвиниш соц или капитализъм дори чисто обективно. Турция е диктатура и влиза в нашата спирала. Русия също. На тези държави кои политики са им виновни? Каква пропаганда има в Русия за педераси и кой им пречи на раждаемостта. За белите руснаци тя е ужасяваща и благодарение на милионите мюсюлмани и диваци на Изток, държавата им не е в демографска катастрофа.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

ReBorn1982
Мнения: 8376
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 13 юни 2023 14:58

Не е така, Русия се отвори много от началото на '90-те и там проникна също много западно влияние, включително и това. Вярно, че нещата не са чак толкова зле, като на Запад, където ЛГБТИ е вече държавно налагана политика, но все пак и там немалко млади "попиха" .... виж нашият съфорумец от Стокхолм какво разказва, това е страшно, нарочно да водят деца да гледат гнусотии по парадите ....

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12826
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 13 юни 2023 15:07

Soulen написа:
delqnski47 написа:Педерастията се приемаше за нормална до 2008 година когато започнаха тъй наречените прайдове. От тогава досега омразата към педерастите е станала двойна. Замисли се защо хора като Азис, Иво Димчев или Евгени Минчев няма да ги видиш никога на такова събитие...

Бъзикаш ли се? Как ще се е приемала за нормална? Колко гей двойки си видял свободно да се държат като хетеро двойките? На теория могат, на практика ще те гледат с погнуса, а в някои квартали може и бой да отнесеш. Колко родители са реагирали спокойно, ако разберат, че детето им е обратно? Доведената сестра на майка ми е лесбийка, доведения ми дядо едва не умря от ужаса и срама, който носи това за една затворена общност в малко градче.

Това са стеротипи на хиляди години, няма начин да се променят нещата лесно.

Много ясно,че хората не искат децата им да са гей!Искаме сватби ,снахи после внуци да гледаме!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9272
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 13 юни 2023 15:24

BRF написа:
Soulen написа:
delqnski47 написа:Педерастията се приемаше за нормална до 2008 година когато започнаха тъй наречените прайдове. От тогава досега омразата към педерастите е станала двойна. Замисли се защо хора като Азис, Иво Димчев или Евгени Минчев няма да ги видиш никога на такова събитие...

Бъзикаш ли се? Как ще се е приемала за нормална? Колко гей двойки си видял свободно да се държат като хетеро двойките? На теория могат, на практика ще те гледат с погнуса, а в някои квартали може и бой да отнесеш. Колко родители са реагирали спокойно, ако разберат, че детето им е обратно? Доведената сестра на майка ми е лесбийка, доведения ми дядо едва не умря от ужаса и срама, който носи това за една затворена общност в малко градче.

Това са стеротипи на хиляди години, няма начин да се променят нещата лесно.

Много ясно,че хората не искат децата им да са гей!Искаме сватби ,снахи после внуци да гледаме!

Аз също не искам. Но, ако се случи така, няма да е защото е гледал гей филмче или нещо подобно. Просто такъв ще ми е бил късмета и мога само да избера как да го приема.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10969
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 13 юни 2023 16:02

delqnski47 написа:
Thsmith написа:
delqnski47 написа:
Thsmith написа:Да, те децата си умират да ядат брокули и колкото повече ги тъпчат, толкова повече ги харесват. Гениална теза! :lol: :lol:

Именно, защото децата ВИНАГИ или почти винаги ''не обичат'' броколи ;) И няма как едно дете да прецени такива неща...
Просто щото е дете ;)

И начина да го накараш да го заобича е като почнеш да го тъпчеш, тъпчеш и изведнъж като порасне, хоп като кучето на Павлов, става време за обяд и автоматично почва да набива броколи :lol: :lol: Да ама някой друг път.

* И не го обичат просто защото е гадно. И не сме крави за да пасем трева.

Не е задължително да му става ''любима храна'', а просто му правиш навици да заобича разнообразната храна. ;) Което е по важното в случая. Съответно да яде всичко, което е оптимално за организма.


Значи представям си картинката, която ми се случи, като една позната се опита да излъже близнаците ми, че това не било броколи а еди кво си, само и само да го опитат. Как започна да им се повдига и каква красота щеше да стане ако не бяха ги изплюли.
Няма лошо да ядеш разнообразна храна, но храненето е удоволствие, няма как да тъпчеш някой, било и дете с нещо, което не харесва "само и само да се храни разнообразно.
И да представи си, и децата имат вкусови рецептори.
Пък тия глупости за педерастията до 7 годишна възраст :mrgreen: :mrgreen:
Нито в градината, нито в училище някой им е набивал, че да си педал е ок.
Ти представяш ли си какво ще стане при толкова изпушили родители, те за един шамар викат телевизии и вдигат олелия до небето, а кво остава някой да им разправя че да си различен е ок.
Трябваше да направят "Специалиста по джендъри" Министър на образованието :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12826
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 13 юни 2023 16:05

Soulen написа:
BRF написа:
Soulen написа:
delqnski47 написа:Педерастията се приемаше за нормална до 2008 година когато започнаха тъй наречените прайдове. От тогава досега омразата към педерастите е станала двойна. Замисли се защо хора като Азис, Иво Димчев или Евгени Минчев няма да ги видиш никога на такова събитие...

Бъзикаш ли се? Как ще се е приемала за нормална? Колко гей двойки си видял свободно да се държат като хетеро двойките? На теория могат, на практика ще те гледат с погнуса, а в някои квартали може и бой да отнесеш. Колко родители са реагирали спокойно, ако разберат, че детето им е обратно? Доведената сестра на майка ми е лесбийка, доведения ми дядо едва не умря от ужаса и срама, който носи това за една затворена общност в малко градче.

Това са стеротипи на хиляди години, няма начин да се променят нещата лесно.

Много ясно,че хората не искат децата им да са гей!Искаме сватби ,снахи после внуци да гледаме!

Аз също не искам. Но, ако се случи така, няма да е защото е гледал гей филмче или нещо подобно. Просто такъв ще ми е бил късмета и мога само да избера как да го приема.

Преди няколко страници друго каза,все ти било тая какво ще става след теб!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9272
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 13 юни 2023 16:08

BRF написа:
Soulen написа:
BRF написа:
Soulen написа:
delqnski47 написа:Педерастията се приемаше за нормална до 2008 година когато започнаха тъй наречените прайдове. От тогава досега омразата към педерастите е станала двойна. Замисли се защо хора като Азис, Иво Димчев или Евгени Минчев няма да ги видиш никога на такова събитие...

Бъзикаш ли се? Как ще се е приемала за нормална? Колко гей двойки си видял свободно да се държат като хетеро двойките? На теория могат, на практика ще те гледат с погнуса, а в някои квартали може и бой да отнесеш. Колко родители са реагирали спокойно, ако разберат, че детето им е обратно? Доведената сестра на майка ми е лесбийка, доведения ми дядо едва не умря от ужаса и срама, който носи това за една затворена общност в малко градче.

Това са стеротипи на хиляди години, няма начин да се променят нещата лесно.

Много ясно,че хората не искат децата им да са гей!Искаме сватби ,снахи после внуци да гледаме!

Аз също не искам. Но, ако се случи така, няма да е защото е гледал гей филмче или нещо подобно. Просто такъв ще ми е бил късмета и мога само да избера как да го приема.

Преди няколко страници друго каза,все ти било тая какво ще става след теб!

След 50-60 години, когато няма да съм жив. Айде нека са 100-150. Планирам да имам дете/деца, ако е дал Господ още догодина. Вече кога ще стане, не знам. Искам и внуци да видя. За всички тях много ще ме е грижа. Вече след това да става каквото ще. Ние нямаме контрол над това как се развива или деградира света.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20530
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 13 юни 2023 16:13

Добре, де... Майната им на педерастите и тъмнокожите. Аз друго искам, да разискваме... Защо изобщо пропагандират специално тия извращения, които плъзват по целият свят? Ясно е, че всичко това е една огромна перачница за пари, ама защо точно се пропагандира именно това?
ElCapitana_Puyol написа:Босненците съществуват отпреди изобщо да стъпят османците на Балканите и да започне процеса на ислямизация.

Йосип Броз Тито харесва това

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12826
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 13 юни 2023 16:16

ivan56 написа:
delqnski47 написа:
Thsmith написа:
delqnski47 написа:
Thsmith написа:Да, те децата си умират да ядат брокули и колкото повече ги тъпчат, толкова повече ги харесват. Гениална теза! :lol: :lol:

Именно, защото децата ВИНАГИ или почти винаги ''не обичат'' броколи ;) И няма как едно дете да прецени такива неща...
Просто щото е дете ;)

И начина да го накараш да го заобича е като почнеш да го тъпчеш, тъпчеш и изведнъж като порасне, хоп като кучето на Павлов, става време за обяд и автоматично почва да набива броколи :lol: :lol: Да ама някой друг път.

* И не го обичат просто защото е гадно. И не сме крави за да пасем трева.

Не е задължително да му става ''любима храна'', а просто му правиш навици да заобича разнообразната храна. ;) Което е по важното в случая. Съответно да яде всичко, което е оптимално за организма.


Значи представям си картинката, която ми се случи, като една позната се опита да излъже близнаците ми, че това не било броколи а еди кво си, само и само да го опитат. Как започна да им се повдига и каква красота щеше да стане ако не бяха ги изплюли.
Няма лошо да ядеш разнообразна храна, но храненето е удоволствие, няма как да тъпчеш някой, било и дете с нещо, което не харесва "само и само да се храни разнообразно.
И да представи си, и децата имат вкусови рецептори.
Пък тия глупости за педерастията до 7 годишна възраст :mrgreen: :mrgreen:
Нито в градината, нито в училище някой им е набивал, че да си педал е ок.
Ти представяш ли си какво ще стане при толкова изпушили родители, те за един шамар викат телевизии и вдигат олелия до небето, а кво остава някой да им разправя че да си различен е ок.
Трябваше да направят "Специалиста по джендъри" Министър на образованието :mrgreen:

Човекът по-назад разказа за Швеция,може да питаш чичо Нейчо да ти разкаже за гей парада в Брюксел на който е попаднал случайно!После си намери и учебник за 6-ти клас в България ,има го на много места абзаца!Сега на София прайд ще правят детска част!Идват нещата и към нас!Дори в Бургас пробваха миналата и по миналата да правят парад!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10969
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 13 юни 2023 16:17

orkoeba4 написа:Ами да. Едни деца са по-буйни и опърничави, други по-кротки. Ако си уж на 29г и още не си разбрал, че децата са различни, то дано никога не се налага да отглеждаш дете. Отсега си личи, че никога не си имал подобна грижа.


Ако накара някое хлапе, което не иска да яде броколи да ги прояде, ще бъде обявен за икона на всички луди майки, които се опитват да тъпчат с тая гадост децата си щото е модерно. :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Thsmith и 21 госта