Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Sstefanov » 03 мар 2023 18:09

Thsmith написа:Гледам сте изписали 6-7 страници, нека позная? Едните спорят, че са били роби и предците им са ги онодвали на площада? Другите им се чудят/смеят и така както всяка година?

Нямало е робство, така ли ? :D

ReBorn1982
Мнения: 8307
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 03 мар 2023 18:12

nghcvth написа:Чу ли откъса от стихотворение, което прочете? Едно, че беше калпаво (Левски се мятал на бесилото), но аз се питам кой допуска подобно нещо да намери място в учебник?


Как кой ??! ..... безгръбначните "български" политици, защото така е наредено от Запада - да се отречем от историята си, особено тази около Освобождението, затова в мозъците на младите този период се омаловажава и маргинализира ..... имало е не турски гнет, а "турско присъствие", Левски е бил някакъв айдук едва ли не, а 3-и март 1878-а е мракобесна дата, в която Русия е дошла и ни е поробила .....

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12977
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Eminem » 03 мар 2023 18:14

Така е, но първо е безгръбначният български народ. Нищо не може да се случи без неговото мълчание и бездействие!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6882
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот icko65 » 03 мар 2023 18:19

Sstefanov написа:
Thsmith написа:Гледам сте изписали 6-7 страници, нека позная? Едните спорят, че са били роби и предците им са ги онодвали на площада? Другите им се чудят/смеят и така както всяка година?

Нямало е робство, така ли ? :D

За Смити на Изток от Гринуич няма нищо..Той е по-вит и от крива върба...в мозъка не в гърба
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23519
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: СЛАВА НА РУСИЯ!

Мнениеот Thsmith » 03 мар 2023 18:31

Sstefanov написа:
Thsmith написа:Гледам сте изписали 6-7 страници, нека позная? Едните спорят, че са били роби и предците им са ги онодвали на площада? Другите им се чудят/смеят и така както всяка година?

Нямало е робство, така ли ? :D

Това да не е въпрос? Естествено, че е нямало робство. Роби са били негрите по памуковите плантации.
Аз роби, които да имат право на собственост, придвижване и етк не съм чувал. Нещо за което крепостните във Ватникленд е било възможно само да мечтаят.
Това, че си бил част от една империя и това не е било по твоя воля, по никой начин не те прави роб. Точно както гърците и сърбите не са били роби, точно както Унгарците, Чехите и другите им съседи не са били роби на Австрия и тн и тн


Drunken_Master написа:Много се кефя! Соросоидите пак са на*рани! Много български знамена има, но и се виждат и руски такива! :) Дано да изгорят едно-две знамена на НАТО или да ги изхвърлят както миналата година. Ще подивея от кеф! :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a5vhcrxwTxY[/youtube]
Аз пък ще се радвам да хванат някой подобен зад "пилона" и да получите маааалко от вашето лекарство, по путински : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: СЛАВА НА РУСИЯ!

Мнениеот Sstefanov » 03 мар 2023 19:05

Thsmith написа:
Sstefanov написа:
Thsmith написа:Гледам сте изписали 6-7 страници, нека позная? Едните спорят, че са били роби и предците им са ги онодвали на площада? Другите им се чудят/смеят и така както всяка година?

Нямало е робство, така ли ? :D

Това да не е въпрос? Естествено, че е нямало робство. Роби са били негрите по памуковите плантации.
Аз роби, които да имат право на собственост, придвижване и етк не съм чувал. Нещо за което крепостните във Ватникленд е било възможно само да мечтаят.
Това, че си бил част от една империя и това не е било по твоя воля, по никой начин не те прави роб. Точно както гърците и сърбите не са били роби, точно както Унгарците, Чехите и другите им съседи не са били роби на Австрия и тн и тн


Drunken_Master написа:Много се кефя! Соросоидите пак са на*рани! Много български знамена има, но и се виждат и руски такива! :) Дано да изгорят едно-две знамена на НАТО или да ги изхвърлят както миналата година. Ще подивея от кеф! :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a5vhcrxwTxY[/youtube]
Аз пък ще се радвам да хванат някой подобен зад "пилона" и да получите маааалко от вашето лекарство, по путински : )

Не се излагай, моля те. Глупостите нямат граници.
Не те е срам, да пишеш такива глупости. Кажи го на всички изколени в Стара Загора, на техните наследници.
Били сме част от империя. Негроиднат раса и те са били част от империя, има ли са работа на плантациите, как ще са били роби.
Аз не виждам нищо робско в това да ти намерят работа..... Те и Косово бяха част от Сърбия, ама май искаха да са отделна държава. Какви ватници пък те гонят теб, все за тези руснаци или някакви там пияници говориш.
Едно ще ти кажа, срамиш всички хора, дали живота си за тази страна! Срамиш ВСЕКИ ЕДИН УМРЯЛ ОПЪЛЧЕНЕЦ!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 03 мар 2023 19:06

Stefanov, Косово какво общо има с всичко това?! Косово е държава-изкуствения, такава каквато е и Украйна, Босна, Беларус, Македония и т.н.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Sstefanov » 03 мар 2023 19:32

Drunken_Master написа:Stefanov, Косово какво общо има с всичко това?! Косово е държава-изкуствения, такава каквато е и Украйна, Босна, Беларус, Македония и т.н.


Както и да е, просто днес се видя, колко безродници има :) Вместо да си замълчат и да преклонят глава пред загиналите за свобода, те решиха да показват глупост.
Много съм щастлив, че измъкнах децата ми навреме от тази клоака, в която се превръща родината ми. Днес отидохме до посолството ни в Дания, поздравихме се и се почерпихме след това :)

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6882
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот icko65 » 03 мар 2023 19:34

Долно племе сме понякога...Не чух не видях едно интервю или мнение на руснак по нашите медии...Зомбираха ни яко новите господари.Историята си променяме и забравяме.Браво на хората на Пампорово днес
Последна промяна от icko65 на 03 мар 2023 19:38, променено общо 1 път.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 03 мар 2023 19:35

Sstefanov написа:
Drunken_Master написа:Stefanov, Косово какво общо има с всичко това?! Косово е държава-изкуствения, такава каквато е и Украйна, Босна, Беларус, Македония и т.н.


Както и да е, просто днес се видя, колко безродници има :) Вместо да си замълчат и да преклонят глава пред загиналите за свобода, те решиха да показват глупост.
Много съм щастлив, че измъкнах децата ми навреме от тази клоака, в която се превръща родината ми. Днес отидохме до посолството ни в Дания, поздравихме се и се почерпихме след това :)

Бях те питал, газовата криза чувства ли се при вас, ама не ми отговори...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта