История на България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20336
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: История на България

Мнениеот Drunken_Master » 20 яну 2024 10:04

Тоя па... кой е тоя, дето дискутира с теб нещо? Изображение
Kво стана с доказателствата за нещата от подписа ти? Пак се изниза от последната ни "дискусия"? Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17806
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: История на България

Мнениеот pomiqrat » 20 яну 2024 12:31

Всички тъпаци във форума знаят кога. Само ти не знаеш. Представи си нивото си. Тъжну. Многу тъжну :cry:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20336
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: История на България

Мнениеот Drunken_Master » 20 яну 2024 13:38

Помияр, аз те питам, кой е тоя, дето е дискутирал някакви сериозни теми с теб, а ти ми отговаряш с "кога"? Та... "Кога" ще започнеш, да разбираш въпросите, които ти задавам? Много сложна задача е явно за теб... Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17806
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: История на България

Мнениеот pomiqrat » 20 яну 2024 16:54

Както съм писал - функционално неграмотен си. Все пак си русофил, както би казал проф. Иво Христов.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: История на България

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 яну 2024 12:30

Drunken_Master написа:Човек, който обича България няма да твърди, че за Междусъюзническата война ни били виновни руснаците... Просто защото ще бъде обективен ................................................
Разбира се, тя Руската империя е "никаква", преди, по време и след Войната. :)
Мисля на няколко пъти питах - Какво означава това, да си >Арбитър< във военен конфликт ?
Все си мисля, че иде реч за това, да наблюдаваш и да не допускаш нарушение на предварителните подписани регламенти !?
Тайният пакт на гърци и сърби, без присъствието на български представител, относно това, същите да си поделят "спорните територии", в нарушение ли е с предварителните спогодби ?
Това не трябваше ли да го реши Русия ? А щом Русия си затваря очите... Освен това си затваря очите и при нахлуването на румънските войски безпрепятствено и непровокирано на наша територия, без да е страна по никой от договорите... Всичко това, не нарушава ли предварителните пактове, за които Русия е призвана да е Арбитър ?
На мен цялата история около "Между-съюзническата" Война, е нищо повече от уговорен мач, в който дейно участия взема съдията ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20336
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: История на България

Мнениеот Drunken_Master » 21 яну 2024 12:31

Мда... не е виновен тъпунгера Фердинанд, виновна е Русия... ОК, разбрахме се.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: История на България

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 яну 2024 13:50

Drunken_Master написа:Мда... не е виновен тъпунгера Фердинанд, виновна е Русия... ОК, разбрахме се.
Ти как очакваш да постъпи... Който и да е уважаващ себе си владетел или политик, при подобна ситуация, каквато ни сервират сърби и гърци ?
И то при положение, че си в позицията на силният ?

И народът български ясно показа 3 г. по късно какво смята за сърби, руснаци, гърци и румънци по време на
ПСВ. Със злобата и яроста, с която помете въпросните, ясно показа, че е зад Фердинанд.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20336
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: История на България

Мнениеот Drunken_Master » 21 яну 2024 15:14

Мда... Фердинанд нямало какво да направи, руснаците са виновни за всичко. Аз сериозно се чудя, кво изобщо си губя времето с теб, ама... Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: История на България

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 яну 2024 15:08

Посочвам факти и доказателства ( не хартиени, те могат да се подправят, а действени-реални-исторически ) ... И ти понеже немаш спусната опорка, някак си, не си мяркал опортюнистично мнение, а нямаш капацитета да направиш самостоятелен анализ на събитията и хоп - айде - "нема сЪ занимавам с теб". :? :lol:

Ма, то и Русията не бие Вермахта, немците сами се бият, заради собствените си глупости и грешки. :?
Това как звучи ? :lol: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20336
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: История на България

Мнениеот Drunken_Master » 23 яну 2024 15:10

Факти и доказателства, колкото за "арийския" произход... Демек, абсолютни фантасмагории и т.н. Между другото, какво имаше предвид с твърдението ти, че САЩ са ни спасили от турския гнет?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта