Мнението ви за Хелоуин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bfsnaHEROIN
Мнения: 42
Регистриран на: 27 сеп 2010 20:03
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот bfsnaHEROIN » 31 окт 2010 19:50

За развлечение ... бате за развлечение в тежките времена в които живеем ... ама вие няма как да знаете за тези времена като постоянно киснете във форумите ... също така виждам как си скатаваш парите и не искаш да купиш един подарък за майка си .. тъжно

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот kartago » 31 окт 2010 19:51

Litexar написа:Всеки си празнува каквото иска бре. Ти си празнувай кукери, Трифон Зарезан,Задушница,Будители,4 юли, 8 юли и така нататък.

"Месията", раздаваш определения тука! Мен ми се струва, че много бъркаш понятията "повод" и "празник"! Повода за напиване, можеш да си го измислиш и без празник! ;)

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Neron » 31 окт 2010 19:51

Шнур за тоя уж празник.Даже не мога му напиша името сигурно.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Litexar
Мнения: 23
Регистриран на: 30 окт 2010 20:27
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Litexar » 31 окт 2010 19:51

bfsnaHEROIN написа:За развлечение ... бате за развлечение в тежките времена в които живеем ... ама вие няма как да знаете за тези времена като постоянно киснете във форумите ... също така виждам как си скатаваш парите и не искаш да купиш един подарък за майка си .. тъжно



Ми ако не искаш, не празнуваш. Ако нямаш възможност, няма да се занимаваш естествено.
Litex - Champion and Supercup of Bulgaria 2009/2010

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Cesc Fabregas » 31 окт 2010 19:52

Thsmith написа:
Cesc Fabregas написа:Според мен тоя празник е тотална тъпотия да се празнува, особено в България! За какво трябва да следваме търговските празници на американските и западно-европейските типове? Само да се пълни нечий джоб! Същия "ташак" са и Свети Валентин, Ден на Майката, Ден на Детето и тн! Само трябва да се купуват някакви балончета, сърчица, пръчици-АЙ СИКТИР, КАЗВАМ АЗ! :twisted: :lol:
Конкретно за Хелоуин-защо трябва да празнуваме чужди празници, като си имаме наш, със сигурност не по-лош еквивалент-КУКЕРИТЕ! Колко от дечурлигата(10-15годишни) знаят за какво става дума при нашите кукери? :roll:
Та мисълта ми е-какво мислите вие по въпроса?

A защо някой трябва да го итнересува дали казваш сиктир или не? Айде моля ти се... Най големия ти проблем е дали пенчо празнува Вси Светии или не.. Ем квото иска тва ще празнува - това си е негова работа - не твоя или моя. Не празнувам нито въпросните Свети Валентини нито бг празника зарезан, нито Вси Светии или нещо подобно, но не ми пречи някой да го прави и не е и моя работа... кво си врете носа в чуждите работи не мога да разбера...

Казах , че не искам да ме занимават! Като искат нека си го празнуват у тях, но да не занимават другите хора с тъпотиите си! Като ми звъннат, а не искам да ме заниамват, много ясно, че ще се нервирам!
Като гей-парадите е-на тях им е весело, ама другите това ги дразни! Или ти и тях ги одобряваш?
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Cesc Fabregas » 31 окт 2010 19:52

Май нечии тикви са били издълбани, сложени са вътре свещи и в момента ги ползват за фенери :lol: :lol: :lol:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Litexar
Мнения: 23
Регистриран на: 30 окт 2010 20:27
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Litexar » 31 окт 2010 19:53

На предишната страница ти отговорих.
Litex - Champion and Supercup of Bulgaria 2009/2010

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот fen1914 » 31 окт 2010 19:53

който иска да го празнува. на мен не ми пречи. аз обаче утре ще почета българските будители. въпрос на избор и свобода на мнение и поведение, стига да не се пречи на другите.

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот mon1nho » 31 окт 2010 19:53

Ние българите имаме най-много празници от всички други нации.. но явно не са ни достатачно за т'ва празнуваме и всички чужди освен един - деня на бащата.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот ZinedineZidane » 31 окт 2010 19:57

mon1nho написа:Ние българите имаме най-много празници от всички други нации.. но явно не са ни достатачно за т'ва празнуваме и всички чужди освен един - деня на бащата.

И кой ти каза, че имаме най-много празници! Знам за конкретно място в Испания, където над 100 дни от годината са празници!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта