Прокуратурата извади Октопода на ГЕРБ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3997
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: MiG31

Мнениеот Странджата » 18 юли 2013 09:27

Дали ГЕРБ са по-добри от настоящите може да се провери само ако те управляват 20 години - като сегашните. А сега ти ми кажи какъв е резултатът - като се изключи омаскаряването на политическия противник, от всички тези "скандали", които си посочил. Кое е доказано в съда, за кое има присъда от сегашната съдебна система, която е най-корумпираното звено в обществения ни живот, но незнайно защо, срещу нея няма протести. И тогава ми обясни къде е разликата между Октопода на Герб и Октопода на днешната прокуратура. Ще ти бъда благодарен, ако го направиш без много емоции - само с факти, а не с интерпретации.
Приятен ден!

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: MiG31

Мнениеот alexveselinov » 18 юли 2013 14:47

Странджата написа:Дали ГЕРБ са по-добри от настоящите може да се провери само ако те управляват 20 години - като сегашните. А сега ти ми кажи какъв е резултатът - като се изключи омаскаряването на политическия противник, от всички тези "скандали", които си посочил. Кое е доказано в съда, за кое има присъда от сегашната съдебна система, която е най-корумпираното звено в обществения ни живот, но незнайно защо, срещу нея няма протести. И тогава ми обясни къде е разликата между Октопода на Герб и Октопода на днешната прокуратура. Ще ти бъда благодарен, ако го направиш без много емоции - само с факти, а не с интерпретации.
Приятен ден!

Как може да сте такива наивници?
Прокуратурата намери 350 000 годни за гласуване бюлетини в печатницата ''Мултипринт" в Костинброд.Тя е собственост на Йордан Бончев, общински съветник от ГЕРБ в града.-Факт!
Филип Златанов си призна че тефтерчето е негово и той е писал в него.-Факт!
Кажи сега ти на кой вярваш повече,на прокуратурата или на бандата на Б.Б.?
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Прокуратурата извади Октопода на ГЕРБ

Мнениеот alexveselinov » 18 юли 2013 14:48

Мило дневниче, Вчера Б.Б. ме назначи за директор. Каза, че ако не слушкам, ще ми разпори Г.З. Днес Б.Б. каза:“Който е глупав и не може да помни – да си записва като мен“. Подари ми тефтерче и химикал. …От днес Б.Б. каза да се отчитам на И.Ф. Изпратих по куриер печено агне и бъклица вино. Поиска още. Трябвало да остане и за кученцето. И.Ф. иска да й се обаждам, всеки път, като разговарям с първите мъже в държавата. На следващия месец останах без пари – оказа се, че телефонът й бил импулсен.
….
Днес Ц.Ц. поръчал да направя проверка на един от конкуренцията. Срещнахме се с човека, направи се на интересен, стигнахме до конфликт. От днес човека вече има конфликт на интереси.
Днес бяхме на партиен банкет. Б.Б. се бе почерпил и ме накара да скачам като зайче. Аз съм човек с характер и затова го попитах: „Колко високо?“.
Поръчаха ми да намеря конфликт на интереси при А.П. -Трактора. Сезирал съм земеделското министерство и Агенцията за мелиорациите.
Казаха ми, че Дневник било вражеска медия. Няма как да е така, след като аз самият си водя Дневник.
….
Днес ме обвиниха, че аз самият съм имал конфликт на интереси. Не е вярно – моите интереси са в една и съща посока и нямат никакви, ама никакви конфликти помежду си. Егати новото правителство !
Искали да ми правят проверка от Прокуратурата и ДАНС. Абе #ДАНСwithme отвсякъде. Б.Б. каза да си скрия дневника някъде и да си трая. И да внимавам с пидалите каквото и да означава това….

:lol: :lol: :lol:
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Прокуратурата извади Октопода на ГЕРБ

Мнениеот haha » 19 юли 2013 22:44

Viktor4o_Rs написа:Добре, помислете - правиш далавери и мръстотии и си ги записваш прилежно в тефтерче, което на всичкото отгоре държиш не в сейф, не на някое скрито място, не в мазето на старата къща на починалата ти преди 30 години прабаба, ами в себе си, така че възможно най-лесно да го открие който трябва и да ти разкрие всичките игри възможно най-лесно :lol: Помислете и другото - чисто психологически ако правиш такива далавери и мръсотии, ще направиш всичко възможно да не оставяш никакви доказателства, камо ли пък на хартиен носител. ;) Така че има 2 варианта - или този е умопомрачително тъп, или цялата работа е скалъпена и смърди до небесата. :roll:

Е, човекът си призна, че тефтерчето е негово. Сега какво правим? :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Прокуратурата извади Октопода на ГЕРБ

Мнениеот donDiego » 20 юли 2013 08:06

haha написа:
Viktor4o_Rs написа:Добре, помислете - правиш далавери и мръстотии и си ги записваш прилежно в тефтерче, което на всичкото отгоре държиш не в сейф, не на някое скрито място, не в мазето на старата къща на починалата ти преди 30 години прабаба, ами в себе си, така че възможно най-лесно да го открие който трябва и да ти разкрие всичките игри възможно най-лесно :lol: Помислете и другото - чисто психологически ако правиш такива далавери и мръсотии, ще направиш всичко възможно да не оставяш никакви доказателства, камо ли пък на хартиен носител. ;) Така че има 2 варианта - или този е умопомрачително тъп, или цялата работа е скалъпена и смърди до небесата. :roll:

Е, човекът си призна, че тефтерчето е негово. Сега какво правим? :lol:

Нищо ,какво да правим.Викторчо остана без аргументи и вероятно ще се покрие за няколко дни.Тя за това темата стигна до тук,иначе щяха да ни облъчват с хипотези за фалшификати поне още 40 страници ;)
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта