Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Real » 17 сеп 2021 15:31

rhaegar написа:
Недей така, искам аз да ги изям, не те мене.

Откъде тоя апетит, бре? Да не са ти боцнали рнк от акула?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 17 сеп 2021 15:33

Real написа:
boabbb написа:
Абе, вие сте разбрали, то и аз чух от други станиолови шапки, ама вкарайте и малко мисъл :lol: Как ще действа това устройство, според вас? Това е абсолютна лъжа.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... s-airports
Станиолови шапки, вика... Щраус! :mrgreen:


Abu Dhabi will use facial scanners to detect coronavirus infections at malls and airports starting Monday, after a trial of 20,000 people showed “a high degree of effectiveness.”
The technology can detect infections by measuring electromagnetic waves, which change when the RNA particles of the virus are present in the body, state-run WAM reported. The results showed 93.5 per cent sensitivity, reflecting the accuracy of identifying those infected.


Учи английски, "щраус" :!: Една термокамера също ще те хване ако си с ковид и си вдигнал температура :idea:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44144
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 17 сеп 2021 16:00

Real написа:
rhaegar написа:
Недей така, искам аз да ги изям, не те мене.

Откъде тоя апетит, бре? Да не са ти боцнали рнк от акула?


Не знам, ама ако ще се мре предпочитам да съм зомби хищник, отколкото храна за такова. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10919
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 17 сеп 2021 16:25

rhaegar написа:
Real написа:
rhaegar написа:
Недей така, искам аз да ги изям, не те мене.

Откъде тоя апетит, бре? Да не са ти боцнали рнк от акула?


Не знам, ама ако ще се мре предпочитам да съм зомби хищник, отколкото храна за такова. :lol:


Само стой по-далеч от магнити, че залепиш ли се, ще те разфасоват жив. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Pichichi » 17 сеп 2021 16:46

boabbb написа:
Real написа:
boabbb написа:
Абе, вие сте разбрали, то и аз чух от други станиолови шапки, ама вкарайте и малко мисъл :lol: Как ще действа това устройство, според вас? Това е абсолютна лъжа.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... s-airports
Станиолови шапки, вика... Щраус! :mrgreen:


Abu Dhabi will use facial scanners to detect coronavirus infections at malls and airports starting Monday, after a trial of 20,000 people showed “a high degree of effectiveness.”
The technology can detect infections by measuring electromagnetic waves, which change when the RNA particles of the virus are present in the body, state-run WAM reported. The results showed 93.5 per cent sensitivity, reflecting the accuracy of identifying those infected.


Учи английски, "щраус" :!: Една термокамера също ще те хване ако си с ковид и си вдигнал температура :idea:


...
The technology can detect infections by measuring electromagnetic waves, which change when the RNA particles of the virus are present in the body, state-run WAM reported
....


Ей това може ли го простата термокамера?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23473
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 17 сеп 2021 17:45

rhaegar написа:
Real написа:"Abu Dhabi will use facial scanners to detect coronavirus infections at malls and airports starting Monday, after a trial of 20,000 people showed “a high degree of effectiveness.” The technology can detect infections by measuring electromagnetic waves, which change when the RNA particles of the virus are present in the body"
Как мислиш, тази технология дали е лимитирана само до рнк от активен вирус, или може да се настрои за рнк-то от флакончетата на файзер?


Значи по границите например ще може да се разпознават болните, без да се налага да ти бъркат в устата, носа, да показваш сертификати и някъде (не в България, но някъде) ще хванат такива като Смит с фалшива ваксинация? Сещам се и за по-лоши неща, които могат да се случат. Например наистина да мутираме и да ви изядем. Или вие да мутирате и да ни изядете.

Ехеее, каква фалшива? Всичко си е напълно истинско, имам всички необходими документи със съответните опознавателни знаци.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4478
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tiamat » 17 сеп 2021 18:09

ivan56 написа:
rhaegar написа:
Real написа:
rhaegar написа:
Недей така, искам аз да ги изям, не те мене.

Откъде тоя апетит, бре? Да не са ти боцнали рнк от акула?


Не знам, ама ако ще се мре предпочитам да съм зомби хищник, отколкото храна за такова. :lol:


Само стой по-далеч от магнити, че залепиш ли се, ще те разфасоват жив. :lol:

:) :) :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 17 сеп 2021 20:30

Има един по-страшен, върлуващ със страшна сила вир0с: МОРОНАВИРУС. Не прощава. Интелектуална смърт: 100%.

THE G.A.M.E
Мнения: 50008
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 сеп 2021 07:31

Спорът е безсмислен.
Като цяло обещаха, че ваксинираните няма да спазват никакви мерки и след 2-рата ваксина повече няма да има нужда да се бодът.
За сега нещата не стоят така.
За останалите неща, дали разни технологични машинки ще могат да засичат препаратът в кръвта, дали НЕваксинираните ще ни се ограничат човешките свободи по някакъв начин, предстои да видим.
Нормално е ваксинираните да защитават своето решение, нормално е и тези, дето не сме, да смятаме, че така е по-добре.

След цялата пропаганда за ваксинация, ако аз бях ваксиниран, въобще нямаше да се притеснявам от НЕваксинираните.
Обаче имам известни притеснения относно това, какво точно представляват и садържат тези ваксини.
И с оглед на лъжите досега, ми е малко трудно да повЕрвам на "офи-нАуката".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 18 сеп 2021 07:56

Егати колко глупости и лъжи
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта