Честит Байрам на всички празнуващи!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот galin56 » 07 юни 2019 22:49

Eminem написа:Щом биг брадър ти е по-смислен, няма никакъв смисъл да коментираме каквото и да е било. Адски ограничен и неадекватен коментар.

За мен лично, от висши сили и незнайни зелени човечета - да. Ок, спираме все пак всеки има мения и интереси - жив и здрав бъди.

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юни 2019 22:49

Заради територии, природни ресурси и кинти, са загинали в пъти повече хора.
Религията е оръжие, да, или поне може да се използва като такова.
Проблема е, че оръжието не убива само, някой го използва.
А пистолетът или ракетата, убили хора, няма как да са виновни.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юни 2019 22:52

galin56 написа:
Eminem написа:Щом биг брадър ти е по-смислен, няма никакъв смисъл да коментираме каквото и да е било. Адски ограничен и неадекватен коментар.

За мен лично, от висши сили и незнайни зелени човечета - да. Ок, спираме все пак всеки има мения и интереси - жив и здрав бъди.
Колега, първо, ти не разполагаш с нужното познание по религия и уфология, за да водиш подобни спорове.
Така че, не давай оценки кое е ок и кое не е.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот galin56 » 07 юни 2019 22:56

THE G.A.M.E написа:
galin56 написа:
Eminem написа:Щом биг брадър ти е по-смислен, няма никакъв смисъл да коментираме каквото и да е било. Адски ограничен и неадекватен коментар.

За мен лично, от висши сили и незнайни зелени човечета - да. Ок, спираме все пак всеки има мения и интереси - жив и здрав бъди.
Колега, първо, ти не разполагаш с нужното познание по религия и уфология, за да водиш подобни спорове.
Така че, не давай оценки кое е ок и кое не е.

Не те разбрах каква оценка съм давал, и какви ОК визираш, но за познанията - ти отговарям. По религия не искам и да имам познания, нещо което не и харесва и не одобрявам , не искам да имам познания. А по "уфология" и да искам няма как да имам познания. Нещо което не съществува как да имаш познания по него :) :) :) :)

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юни 2019 23:01

galin56 написа:Не те разбрах каква оценка съм давал, и какви ОК визираш, но за познанията - ти отговарям. По религия не искам и да имам познания, нещо което не и харесва и не одобрявам , не искам да имам познания. А по "уфология" и да искам няма как да имам познания. Нещо което не съществува как да имаш познания по него :) :) :) :)
По уфологията са залитали хора като Айнщайн и Никола Тесла, това е достатъчно да онагледи това, което ти казвам, че не си запознат и пак се опитваш да спориш.

Аз нямам представа от фигурно пързаляне, съответно, като видя подобна дискусия, просто пропускам, за да не стана смешен.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12882
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот Eminem » 07 юни 2019 23:04

galin56 написа:
Eminem написа:Щом биг брадър ти е по-смислен, няма никакъв смисъл да коментираме каквото и да е било. Адски ограничен и неадекватен коментар.

За мен лично, от висши сили и незнайни зелени човечета - да. Ок, спираме все пак всеки има мения и интереси - жив и здрав бъди.

Първо, има съвсем реални неща свързани с извънземни - рисунки по пещери, обекти като пирамидите, Мачу Пикчу и др. Разкази на пилоти и граждани, разсекретени документи на цру и т.н. Най-малкото, историите на племената по света за богове е нещо реално, защото те няма откъде да си го измислят по онова време. Всяко едно племе по света има такава история.
Второ, ако една цивилизация се интересува повече от предавания като биг брадър, отколкото от нещо величествено като Вселената, това е дъното и по-добре да бъде закрита. Разгадаването на Вселената и живота, води до огромно развитие за човека и създаване на съвсем нов живот. А биг брадър те води до тотална деградация.

Затова учените не се занимават с биг брадър, а с Вселената.
Последна промяна от Eminem на 07 юни 2019 23:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот galin56 » 07 юни 2019 23:05

THE G.A.M.E написа:
galin56 написа:Не те разбрах каква оценка съм давал, и какви ОК визираш, но за познанията - ти отговарям. По религия не искам и да имам познания, нещо което не и харесва и не одобрявам , не искам да имам познания. А по "уфология" и да искам няма как да имам познания. Нещо което не съществува как да имаш познания по него :) :) :) :)
По уфологията са залитали хора като Айнщайн и Никола Тесла, това е достатъчно да онагледи това, което ти казвам, че не си запознат и пак се опитваш да спориш.

Аз нямам представа от фигурно пързаляне, съответно, като видя подобна дискусия, просто пропускам, за да не стана смешен.

:) :) :)
Фигурно пързаляне и да нямаш представа си го гледал, и на живо и по телевизията.
А зелени човечета още не си :) :)
Излагате се "уфолозите".

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот galin56 » 07 юни 2019 23:17

Eminem написа:
galin56 написа:
Eminem написа:Щом биг брадър ти е по-смислен, няма никакъв смисъл да коментираме каквото и да е било. Адски ограничен и неадекватен коментар.

За мен лично, от висши сили и незнайни зелени човечета - да. Ок, спираме все пак всеки има мения и интереси - жив и здрав бъди.

Първо, има съвсем реални неща свързани с извънземни - рисунки по пещери, обекти като пирамидите, Мачу Пикчу и др. Разкази на пилоти и граждани, разсекретени документи на цру и т.н. Най-малкото, историите на племената по света за богове е нещо реално, защото те няма откъде да си го измислят по онова време. Всяко едно племе по света има такава история.
Второ, ако една цивилизация се интересува повече от предавания като биг брадър, отколкото от нещо величествено като Вселената, това е дъното и по-добре да бъде закрита. Разгадаването на Вселената и живота, води до огромно развитие за човека и създаване на съвсем нов живот. А биг брадър те води до тотална деградация.

Затова учените не се занимават с биг брадър, а с Вселената.

Човек не знам защо изобщо вмъкна Биг брадър в дискусията. Като изобщо не се връзва с разговора, но както и да е. Виждам, че си интелигентен човек. Естествено, че учените изледват нови неща по света. Електричество, транспорт, сателити и какво ли не. Но специално по темата дали някой е виждал Бог или сме сами в вселената - еми до сега никой не е виждал на живо нито божество със свръх сили, нито извънземно. Следователно щом няма доказателства че съществуват - не съществуват. Останалото е свободна интерпретация.

rane
Мнения: 1789
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот rane » 08 юни 2019 00:03

Wanderer написа:Весела дискусия се е получила!
Благодарности и на админите, които не са се повлияли от интелектуално недоразвитото мнение на част от потребителите!
Пуснах темата с цел да поздравя празнуващите (ПРОЧЕТЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА, и тогава бъдете умни!

Нямало раздел Религия! Ами нали това е мястото (свободна зона) честитим си празниците, Рождество Христово - Дядо Мраз и Великден и т.н.!

Лично за мен, религията е създадена с цел манипулиране на хората, но всеки има право на избор!

Аз просто честитих!

Атеист-Агностик съм!

Всичко добро.

П.П. Доброто в човека, това е истинската вяра
Не ти видях темата за Великден/Рождество Христово. Търсих и за Ханука, ама и нея не намерих. Пък после ела убеждавай, колко чисти са ти намеренията. Просто се усеща как само си честитил! Атеист-Агностик :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12882
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот Eminem » 08 юни 2019 00:16

galin56 написа:Абе хора вие също сте облъчени. Какви същества и какви по-горни нива. Живей си живота и не се вкарвай във филми които са фентъзи.

Вкарах биг брадъра, защото това твое мнение ми прозвуча ограничено. Като - яжте, пийте и си гледайте затъпяващите предавания и не си тормозете мозъка със смислени въпроси. Един вид, да сме като животните - да ни интересува само физическото оцеляване и инстинкти. Да, но ние сме хора, а хората са любопитни, любознателни и искат да се развиват. А не може да има истинско човешко развитие без да познаваш Вселената.
И брадъра го използвах като синоним на затъпяващите предавания, които приех като твоя алтернатива на нашето любопитство, но ти сигурно не си имал точно това впредвид.
Последна промяна от Eminem на 08 юни 2019 00:29, променено общо 4 пъти.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта