За протеста!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Левски-София-1914
Мнения: 90
Регистриран на: 21 ное 2008 12:43
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот Левски-София-1914 » 14 яну 2009 15:02

Ей,като гледам в момента канал 3 ми се реве.
Ivelin,на тебе мога да ти пожелая някой ден да знаеш за какво става въпрос,а не да ми пишеш в форумите и да си доволен от комунизма ! може ли такова нещо бе,те нямат ли деца.
В събота ако ние отидем и им развалиме протеста,как ще се чувстват

Потребителски аватар
rockyy
Мнения: 75
Регистриран на: 20 сеп 2008 10:01
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот rockyy » 14 яну 2009 15:03

АБЕ АЗ СЪМ ОТ ЦСКА НО ПОДКРЕПЯМ ГОВЕДАТА И ДНЕС БЕХ ТАМ И УТРЕ СЪМ ТАМ...МРАЗА ТУРЦИ И МАНГАЛИ ВЪН ОТ БГ!!

Потребителски аватар
rockyy
Мнения: 75
Регистриран на: 20 сеп 2008 10:01
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот rockyy » 14 яну 2009 15:06

ДА И ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ДЕЛИМ НА ГРУПИЧКИ И ВСЕКИ ДА СИ ИМА СВОЙ ПРОТЕСТ И СВОЙ ИСКАНИЯ ОТ ТИКВЕНИЦИТЕ...ТА НАЛИ СМЕ ЦЯЛ НАРОД И ТРЯБВА ДА СМЕ ЕДИННИ АЗ ЛИЧНО МОГА ДА ИЗБОРОЯ НЕ 19 А 219 ПРИЧИНИ ДА ИМА ПРЕДСРОЧНИ ИЗБОРИ

Потребителски аватар
l_fen
Мнения: 171
Регистриран на: 08 дек 2008 21:26
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот l_fen » 14 яну 2009 15:10

които не подкрепя протеста е депесар или комунист..всеки които обича България би го подкрепил...депесари и комунисти замъл4ете завинаги...
Последна промяна от l_fen на 14 яну 2009 15:12, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот modor » 14 яну 2009 15:11

В момента гледам репортажи по "КАНАЛ 3" .И се чудя дали има депутати в парламента.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

praholqka
Мнения: 6
Регистриран на: 14 яну 2009 14:19
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот praholqka » 14 яну 2009 15:22

Vunka Deba TURCITE deba i PArlamenta samo razbiha hubavata durjava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: За протеста!

Мнениеот los7 » 14 яну 2009 15:23

„Не коментирам!", категорично заяви председателят на фенклуба на ЦСКА Димитър Ангелов - Дучето по повод слуховете, че фенове на червените са присъствали на протеста на пл. „Народно събрание".

Ангелов обясни, че всеки може да прегърне всякаква политическа идеология, да изповядва каквато религия пожелае, както и да участва във всякакви протести, но единствено като редови гражданин.

Eвала на момчетата от цска дето бяха.
От утре съм локомотивец!

praholqka
Мнения: 6
Регистриран на: 14 яну 2009 14:19
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот praholqka » 14 яну 2009 15:26

ale ale ale ale I SAMO LEVSKI OBi4ame TEEEEEEEE !!!!!!!!!!!! SAmo te Mogat da se spravqt s prostotiqta v BULGARIA istinskite fenove koito naistina cenqt durjavata si nqma zna4enie kakvisa i ot kade sa !!!!!!!! NO SE PAK LEVSKI CHAMPION !!!!!!!

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: За протеста!

Мнениеот sedem_!_dva » 14 яну 2009 15:37

plamen etov написа:
Левски-София-1914 написа:
River Plate написа:Ако е истина това, което се говори, че феновете на Левски са взели по 300 лева от БСП за да развалят протеста с тези провокации дето направиха просто да си обират крушите и да изчезват от БЪЛГАРИЯ!!!



НАИСТИНА МНОГО ГНУСНА И АНТИБЪЛГАРСКА ПОСТЪПКА НА СИНЯТА ПАПЛАЧ!

Ей циганин,ваши фенове имаше само от кравай,усф,горди и тия другите курви са в милата ви родина- турция!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Фенове от перник нямаше,не си измисляй долна курво.
Повечето бяхме там Левскари,И НЕ СМЕ ВЗЕЛИ ПАРИ БЕ,ТЪПУНГЕР,НИЕ ОРГАНИЗИРАХМЕ ТОЯ ПРОТЕСТ ДАЖЕ


ХАХАХА ТОЗИ ПРОТЕСТ Е ОРГАНИЗИРАН ОТ СТУДЕНТИ И ФЕРМЕРИ МАЛОУМНИКО :lol:

КЪДЕ ВИДЯ ФЕРМЕРИ И КОЛКО БЯХА СТУДЕНТИТЕ ЧЕ МАЙ СЪМ ГЛЕДАЛ ДРУГО ПРЕДАВАНЕ[/quote]
Абе ти доволен ли си лайно скапано. Доволен си от живота в България, доволен ли си като си на протест против правителството и някакъв позьор като Бойко Борисов да спира протеста и по този начин да развързва ръцете на полицията да бият всички без значение от пол и възраст. Докато такива путки като теб си стоят по домовете и се правят на остроумни по форумите, все като тоалетната на Европа ще ни изобразяват .
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
стичо
Мнения: 570
Регистриран на: 18 окт 2008 22:51
Skype: alutex@abv.bg
Контакти:

Re: За протеста!

Мнениеот стичо » 14 яну 2009 15:38

yasen написа:Няколко по-повърхностни индивида от този форум се опитаха да обвинят всички, които са във форума и не отишли на протеста! Е как да стане това в средата на работна седмица. Ами хората, които са от Варна, Бургас и по-далечните краища в сравнение със София. Как да стане?! Сигурен съм, че повечето лумпени, които са били там, са отишли само и единствено за да се сбият. Дори не са знаели за какво протестират! Ей това е тъпото на тази държава. А като дойдат изборите пак се почва... "40-50 % избирателна активност".
Между другото не е ли малко късно този протест?! Не трябваше ли още като се сформира правителството през август 2005 г. да се излезе на един общонационален протест срещу тази антибългарска коалиция?!

Искам да подкрепя спецялно думите за избирателната активност.Защо всички ние,БЪЛГАРИТЕ омаловажаваме този момент!!!?Доган ги вози от Турция и те идват и гласуват!!!А ние си оставаме с оправданието че няма за кого да гласуваме.Може но ,по добре да гласуваш за не чак толкова любима партия но БЪЛГАРСКА!!!Защото с бездействието си гласуваме за Доган!!!И после ми кажете че не сте турци!!! :o :(


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта