Войната в Украйна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6882
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот icko65 » 29 апр 2022 22:20

JimBeam написа:Ей го и другият на заплата от Москва. Какво трябва да ти обяснявам след като ти сам не можеш да си отговориш? Като виждаш как един дребосък влиза в сувенерна държава и разрушава градове какво точно очакваш да направят да стоят и да гледат ли? Това че не са в НАТО какво значение има? Не може да помагат на другите ли? Като се моли за помощ ще отидеш или ти казваш ако някой от съседният блок те помоли за помощ за нещо няма да отидеш да му помогнеш понеже не сте съседи и врата до врата и си пиете ракията всяка седмица?

Защо Австралия, Нова Зеландия, Япония, Южна Корея помагат с оръжия и други неща като не са в НАТО?

Дребосъка никъде не е влязъл..Той е у тях си..Припомни си как суверенната държава..уж..сама си разрушаваше източните райони под съвета на съседа САЩ....
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6882
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот icko65 » 29 апр 2022 22:22

Thsmith написа:
icko65 написа:
Thsmith написа:И на дявола ще симпатизираме, стига да е срещу Руслямска държава.

Обясни ми че 2 месеца не разбрах.. Къде се намира Руслямска държава. Щото аз знам къде е ФАЩ.. Ти знаеш ли къде е..
Не, не знам. Знам обаче, че руслямците загряват бавно, като съветска техники и трябва твърде много да им се обяснява. Аз обаче про боно дейности не извършвам.

icko65 написа:Обясни на невежите защо след като НАТО и запада са за мир и против 3 св. въоръжават Украйна..

За да има мир, руслямска държава трябва да загуби. Какво толкова има да се обяснява и какво е толкова трудното за разбиране?

Такъв вариант няма
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15599
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот fcb_bg » 29 апр 2022 22:31

Thurman Murman написа:
JimBeam написа:бла-бла…


Даже не знаеш кой е Дмитро Ярош, а си нацвъкал половин тон фекалии.
Честно ти казвам, тоалетната ми чиния е по-умна от теб, затова вече те оставям да пасеш.

Пуснах клип със същите намерения и на Билецки - реакции йок. И не беше от рускифейктролзавод, ами от украинска телевизия( за JimBeam уточбявам)
Такива хора са били депутати и Украйна не се изчисти от елементи с идеологии и оръжие под ръка.
Сега им сипват още.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

На линия
ReBorn1982
Мнения: 8311
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ReBorn1982 » 29 апр 2022 23:29

moreto vn написа:Ясно и сега,какво трябва да му се кефя на рашисткото джудже ли?Казваш да стреля да убива да завладява позволено му е....За твое сведение никога не съм подържал войните на САЩ.Но ЕС и НАТО са за предпочитане пред руския ботуш.


Защо виждате света само в 2 цвята, в Черно и бяло ??!

Никой не те кара на никого да се кефиш. Просто ти показвам, че Русия не прави нищо по-различно от САЩ.

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 3000
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот JimBeam » 30 апр 2022 00:18

Thurman Murman написа:
JimBeam написа:бла-бла…


Даже не знаеш кой е Дмитро Ярош, а си нацвъкал половин тон фекалии.
Честно ти казвам, тоалетната ми чиния е по-умна от теб, затова вече те оставям да пасеш.


Ще ми отговориш ли на въпросите или нарочно се правиш на ударен и отклоняваш темата? Не ти изнася да отговориш нали, защото знаеш как трябва да определиш твоят работодател, който вероятно сега в края на април ще ти преведе паричките от Москва. Гледам доста си се трудил през месеца да си ги заработиш и сега не смееш да си кажеш нещата, за да не ти секнат паричките точно в края на месеца. Жалък си и ти личи каква руска подлога на заплатка си. Ползвай си със здраве рублите, ама да не ревнеш след някоя друга година как властите гонят такива предатели като теб.

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 3000
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот JimBeam » 30 апр 2022 00:22

icko65 написа:
JimBeam написа:Ей го и другият на заплата от Москва. Какво трябва да ти обяснявам след като ти сам не можеш да си отговориш? Като виждаш как един дребосък влиза в сувенерна държава и разрушава градове какво точно очакваш да направят да стоят и да гледат ли? Това че не са в НАТО какво значение има? Не може да помагат на другите ли? Като се моли за помощ ще отидеш или ти казваш ако някой от съседният блок те помоли за помощ за нещо няма да отидеш да му помогнеш понеже не сте съседи и врата до врата и си пиете ракията всяка седмица?

Защо Австралия, Нова Зеландия, Япония, Южна Корея помагат с оръжия и други неща като не са в НАТО?

Дребосъка никъде не е влязъл..Той е у тях си..Припомни си как суверенната държава..уж..сама си разрушаваше източните райони под съвета на съседа САЩ....


Смешник. Никъде не бил влезнал? Вие чувате ли се бе болни мозъци? Ми то утре Гърция ще поиска нашата територия заедно с Турция понеже са били под влиянието на Византия тези земи и сме ги взели с кръв. Стига с тези опорки вече Украйна каква била, и каква не била при положение че сме 21 век, а не 16-17. Знам че русофилите обичате да живеете в миналото и вожда ви това иска да се върне назад, ама няма как да стане момче. Като толкова милееш за миналото хващай самолета и към Москва пък да те видим дали ще си така радостен там, кво ми правиш тук? Такива като теб България няма нужда и колкото по рано се махнете толкова по добре. Ебати русофилите братче болни мозъци. Много искам да го кажеш това на някой украинец и да ти набие канчето поне вие май само от бой разбирате. Болшевики гадни, болестта на човечеството и за такива като вас трябва да се открият отново лагерите и да чукате там камъни докато ви дойде акъла.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23521
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Thsmith » 30 апр 2022 00:29

icko65 написа:
Thsmith написа:
icko65 написа:
Thsmith написа:И на дявола ще симпатизираме, стига да е срещу Руслямска държава.

Обясни ми че 2 месеца не разбрах.. Къде се намира Руслямска държава. Щото аз знам къде е ФАЩ.. Ти знаеш ли къде е..
Не, не знам. Знам обаче, че руслямците загряват бавно, като съветска техники и трябва твърде много да им се обяснява. Аз обаче про боно дейности не извършвам.

icko65 написа:Обясни на невежите защо след като НАТО и запада са за мир и против 3 св. въоръжават Украйна..

За да има мир, руслямска държава трябва да загуби. Какво толкова има да се обяснява и какво е толкова трудното за разбиране?

Такъв вариант няма

Като няма, няма да има мир докато не дойде момента да има такъв вариант.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот paceto » 30 апр 2022 04:50

Тези продължават да копаят дъното и си правят всякакви сценарии в национален ефир. Изображение Новата Северна Корея е това, защото те така се надъхват с подобни ракети, видеа и снимки. Това го гледат милиони хора и явно изобщо не им пука до къде са готови да стигнат ако се наложи.

Изображение

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4490
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот tiamat » 30 апр 2022 06:30

Много неприятно :( Като че ли наистина ще ни се наложи да живеем с един модерен Мордор за в бъдеще...

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6882
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот icko65 » 30 апр 2022 06:59

JimBeam написа:
icko65 написа:
JimBeam написа:Ей го и другият на заплата от Москва. Какво трябва да ти обяснявам след като ти сам не можеш да си отговориш? Като виждаш как един дребосък влиза в сувенерна държава и разрушава градове какво точно очакваш да направят да стоят и да гледат ли? Това че не са в НАТО какво значение има? Не може да помагат на другите ли? Като се моли за помощ ще отидеш или ти казваш ако някой от съседният блок те помоли за помощ за нещо няма да отидеш да му помогнеш понеже не сте съседи и врата до врата и си пиете ракията всяка седмица?

Защо Австралия, Нова Зеландия, Япония, Южна Корея помагат с оръжия и други неща като не са в НАТО?

Дребосъка никъде не е влязъл..Той е у тях си..Припомни си как суверенната държава..уж..сама си разрушаваше източните райони под съвета на съседа САЩ....


Смешник. Никъде не бил влезнал? Вие чувате ли се бе болни мозъци? Ми то утре Гърция ще поиска нашата територия заедно с Турция понеже са били под влиянието на Византия тези земи и сме ги взели с кръв. Стига с тези опорки вече Украйна каква била, и каква не била при положение че сме 21 век, а не 16-17. Знам че русофилите обичате да живеете в миналото и вожда ви това иска да се върне назад, ама няма как да стане момче. Като толкова милееш за миналото хващай самолета и към Москва пък да те видим дали ще си така радостен там, кво ми правиш тук? Такива като теб България няма нужда и колкото по рано се махнете толкова по добре. Ебати русофилите братче болни мозъци. Много искам да го кажеш това на някой украинец и да ти набие канчето поне вие май само от бой разбирате. Болшевики гадни, болестта на човечеството и за такива като вас трябва да се открият отново лагерите и да чукате там камъни докато ви дойде акъла.

Твоята опорка за хващане на самолета да я коментирам ли.. Нещо си нервен. Кой къде нямаш капацитета да определяш.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 19 госта