Една не сбъдната мечта....

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот MORSKI » 21 май 2010 21:00

Не съм го видял.... Тогава трябва да се измисли с какво може да се помогне.... Жорка, ако успееш да реализираш идеята си ще е супер, дано само да е подвижна апаратурата ;)

Иначе аз с каквото мога бих помогнал, препдолагам всеки във форума също ;)

Потребителски аватар
Red Army
Мнения: 356
Регистриран на: 30 авг 2008 22:11
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Red Army » 21 май 2010 21:00

За пореден път се обеждавам колко малки са нашите проблеми.Ники не се отказваи от мечтата си бори се аз обещевам да пиша до клубът или някоя от фен групите да направим нещо.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Madridist » 21 май 2010 21:01

:cry: Много тъжно ми стана като прочетох темата. Разни парцали мрънкат за чанти и обувки и за всякакви други глупости постоянно, а един добър човек просто иска да отиде на мач на любимия му отбор. Това му е мечта :( :( :( . Не знам направо къде се намирам :cry: . Сигурен съм, че има много цесекари в Калофер, бих те посъветвал да се свържеш с местния фенклуб и от там да се задвижат нещата. В България има достатъчно добри хора и съм убеден,че ще гледаш много скоро мач на ЦСКА. Успех приятелю :!: :!: :!:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот donpacko » 21 май 2010 21:02

Към модераторите оставете темата сред водещите пет във форума поне няколко дена.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Neron » 21 май 2010 21:03

Имай волята и ще отидеш.Не се предавай.
[offtopic]На Амстердам Арена ако някой е забелязал на мистата има специално място за инвалидни колички и на всеки мач има стотици такива хора.Дано и в България има такъв стадион където може с инвалидна количка да гледаш мача като хората.[/offtopic]
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
NO MERCY
Мнения: 1172
Регистриран на: 13 мар 2009 22:38
Местоположение: София
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот NO MERCY » 21 май 2010 21:03

Пожелавам ти със цялото си сърце,някой ден да можеш да гледаш твоите любимци на живо.





УСПЕХ

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 21 май 2010 21:03

donpacko написа:Към модераторите оставете темата сред водещите пет във форума поне няколко дена.


Естествено.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
mnts
Мнения: 59
Регистриран на: 21 май 2010 11:57
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот mnts » 21 май 2010 21:04

modor написа:
niki87 написа:Приятелю,искрено ти пожелавам да отидеш на мач на ЦСКА и не само на един ;)

Ми мога само да допълня.........да имаш голям кураж и никога да не се предаваш ;)


УСПЕХ


Абсолютно. Човек и аз също искрено се надявам да се сбъдне мечтата ти, и то не само тази.
БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРЕДАВА, БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРОДАВА, БЪЛГАРИЯ Е МОЯТА РОДИНА И ЗА НЕЯ ВСИЧКО АЗ ЩЕ ДАМ!

Потребителски аватар
Kalofereca
Мнения: 35
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Skype: kalofereca
Местоположение: Калофер
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот Kalofereca » 21 май 2010 21:06

Модератор ЛокоПД написа:
Kalofereca написа:Здравейте казвам се Николай от град Калофер.Слушаш предаването днес и някак си ме провокирахте да се замисля за мойта мечта да отида на мач на ЦСКА.Проблема е че съм болен от прогресивна мускулна дистрофия за която няма лечение все още и карам докато мога.Преди 5 години се влоших и се наложе да премина на изкуствено дишане и един апарат поддържа живота ми и така си останах в къщи и единствения начин да не губя връзка с света е интернет и откривам доста приятели.Не че се оплаквам а просто исках да споделя с някой с надеждата да видя поне един мач на ЦСКА но се чудя как би могло да стане това.Да се почувствам като фен на ЦСКА си купих голям плюшен лъв и му сложих шал и един приятел случайно ми донесе оригинален екип макар и само използван при тренировки но все пак е нещо а и една топка

Ето и снимка: http://prikachi.com/images.php?files/1598629k.jpg

А това съм аз с мойта племенница...снимката е преди около две години: http://prikachi.com/files/1598652O.jpg

Това е накратко моята изтория и надявам по някакъв начин да отида на мач...Не обичам да искам помощ но ако някой може да ми помогне много бих се радвал!


Приятел,тази апаратура мобилна ли е ? В смисъл,ако може да се мести и ако не трябва някакво специално обурудване за автомобил,обещавам,ще дойдем и ще те вземем при гостуването на ЦСКА в Пловдив,когато и да е,живот и здраве...Калофер е близо.Говоря сериозно.


да мобилен е даже сме оборудвали малко колата ни да има винаги ток за апарата и понякога излизам макар и рядко а утре даже ще ходя в софия на бал пак доста усилия се искат да правя тези неща :)
Тоз,който падне в бой за свобода,той не умира!!!

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Една не сбъдната мечта....

Мнениеот ZinedineZidane » 21 май 2010 21:07

Не е честно...просто не е... Николай има мечта...да гледа любимия отбор! ...и това е... ...а в теми като "днес се ядосах, защото" има стотици мнения...и то какви...неудобно ми е като се сетя за какво става въпрос и как не оценяваме това, което имаме "по право"...

Ники, аз съм на 100 % да направя всичко, което мога, за да ти съдействам...пиши във форума...ще намериш много приятели!

Момчета, нека тази тема служи и за идеи и начин да съдействаме на Ники да сбъдне поне една от мечтите си! Благодаря ви предварително!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта