Войната в Украйна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

DanailG
Мнения: 1686
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот DanailG » 25 фев 2022 00:38

Къв сринат рейтинг си вдига Путин бе. Той си го срива до кота 0 в момента. Аз мисля че единствените които могат да спрат задълбочаване на тая атака са пръснатите из света руски милиардери. Евентуално те с техните позиции сред висшите етажи могат да се намесят ако ги засегнат достатъчно мерките и да настояват за прекратяване на действията пред Путин.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23491
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот Thsmith » 25 фев 2022 00:42

boabbb написа:
paceto написа:И аз се чудя каква точно е заплахата на Русия в момента, че е трябвало да се защитят. Нито украинската армия е имала намерение да влиза в Русия, нито НАТО струпва войски по границите ѝ, за да се чувства застрашен. То и ние граничим с Русия като ни делят само няколко километра вода, но това са дребни подробности. Не за друго иска сега НАТО да ни изхвърли от съюза и като нищо може да предприеме настъпление и към нашите земи, но няма да има топки понеже ето НАТО днес активира точката си по договор за защита, а и САЩ казаха, че ще пратят веднага войски ако Русия застраши членките на НАТО.

Само русофилите биха му повярвали на тези думи, а гледам му се радват руснаците особено под постовете в Facebook. А там промитите мозъци точат зъби и на Латвия, Азербайджан и Молдова.


Просто - Украйна имаше дългосрочна възможност да влезе в НАТО (евентуално след 10 години или нещо от тоя род). Влизат, предявяват съвсем логични претенции към връщане на Крим, сбиват се с руснаците, които тогава може да имат някой по-див начело, Щатите и някои от европейците от НАТО се намесват по член 4-ти, май беше ... И какво следва :?: Нали знаеш какво е Топол-М? Единственият невоенен изход беше сделка, без Украйна в НАТО ...
Или пък просто да не окупираш чужди държави и да се изтеглиш от Крим. Ето ти единствения нормален изход, който не би вкарал военно напрежение.

* И дано не виждаме никакви тополи, че като ги знам как стрелят, като нищо ще падне нещо в Гърция докато целят Киев. Ако естествено не свалят някой пътнически самолет по пътя де.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Войната в Украйна

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 фев 2022 00:45

favaca8888 написа:Ами решението ще ти кажа накрая.НО преди това нека малко да навържем нещата.Ще пазиме природата,"Зелената сделка", всички коли ще станат електрически, "Зелена енергия",нали и прочие догми.Да живее демокрацията ако ще и в Папуа Нова Гвиниея и т.н.
Това на Путин не му харесва.
Не знам, на мен думите на Швааб, че "Путин е наше ( на глобалистите ) момче"... Някак си все напират и в един момент ще се окажат реалност.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

favaca8888
Мнения: 4152
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот favaca8888 » 25 фев 2022 00:59

THE G.A.M.E написа:
favaca8888 написа:Ами решението ще ти кажа накрая.НО преди това нека малко да навържем нещата.Ще пазиме природата,"Зелената сделка", всички коли ще станат електрически, "Зелена енергия",нали и прочие догми.Да живее демокрацията ако ще и в Папуа Нова Гвиниея и т.н.
Това на Путин не му харесва.
Не знам, на мен думите на Швааб, че "Путин е наше ( на глобалистите ) момче"... Някак си все напират и в един момент ще се окажат реалност.


Ммм може би.Но ако е факт ще бъде невероятно не мислиш ли ?Като в приказките/Айде стига
Одеса знаеш ли на колко км е от българската граница?Става нещо в двора ни :?
Ами колко му е Казахстан,Сърбия,Унгария,Беларус,Молдова и Армения да подкрепят Путин?Колко му е ?Те така или иначе някои от тях са зависими от Евразийския Съюз.Зависими сме и ние.И това ни е най-големия проблем.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

favaca8888
Мнения: 4152
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот favaca8888 » 25 фев 2022 01:04

Thsmith написа:
boabbb написа:
paceto написа:И аз се чудя каква точно е заплахата на Русия в момента, че е трябвало да се защитят. Нито украинската армия е имала намерение да влиза в Русия, нито НАТО струпва войски по границите ѝ, за да се чувства застрашен. То и ние граничим с Русия като ни делят само няколко километра вода, но това са дребни подробности. Не за друго иска сега НАТО да ни изхвърли от съюза и като нищо може да предприеме настъпление и към нашите земи, но няма да има топки понеже ето НАТО днес активира точката си по договор за защита, а и САЩ казаха, че ще пратят веднага войски ако Русия застраши членките на НАТО.

Само русофилите биха му повярвали на тези думи, а гледам му се радват руснаците особено под постовете в Facebook. А там промитите мозъци точат зъби и на Латвия, Азербайджан и Молдова.


Просто - Украйна имаше дългосрочна възможност да влезе в НАТО (евентуално след 10 години или нещо от тоя род). Влизат, предявяват съвсем логични претенции към връщане на Крим, сбиват се с руснаците, които тогава може да имат някой по-див начело, Щатите и някои от европейците от НАТО се намесват по член 4-ти, май беше ... И какво следва :?: Нали знаеш какво е Топол-М? Единственият невоенен изход беше сделка, без Украйна в НАТО ...
Или пък просто да не окупираш чужди държави и да се изтеглиш от Крим. Ето ти единствения нормален изход, който не би вкарал военно напрежение.

* И дано не виждаме никакви тополи, че като ги знам как стрелят, като нищо ще падне нещо в Гърция докато целят Киев. Ако естествено не свалят някой пътнически самолет по пътя де.


Не бе, тва е ъпартейд и слагане в ред на муджихидините и другите неандерталци!
Един вид рабираш ли , ще опраиме всичко.Ще разораражим всичко,ще занулим всичко,ще си сложиме наши хора и ще управляваме.
Смит, мисля че се сбъдва най-големия ти кошмар.САЩ+Русия= В.Н.Л. :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот paceto » 25 фев 2022 01:33

boabbb написа:
paceto написа:И аз се чудя каква точно е заплахата на Русия в момента, че е трябвало да се защитят. Нито украинската армия е имала намерение да влиза в Русия, нито НАТО струпва войски по границите ѝ, за да се чувства застрашен. То и ние граничим с Русия като ни делят само няколко километра вода, но това са дребни подробности. Не за друго иска сега НАТО да ни изхвърли от съюза и като нищо може да предприеме настъпление и към нашите земи, но няма да има топки понеже ето НАТО днес активира точката си по договор за защита, а и САЩ казаха, че ще пратят веднага войски ако Русия застраши членките на НАТО.

Само русофилите биха му повярвали на тези думи, а гледам му се радват руснаците особено под постовете в Facebook. А там промитите мозъци точат зъби и на Латвия, Азербайджан и Молдова.


Просто - Украйна имаше дългосрочна възможност да влезе в НАТО (евентуално след 10 години или нещо от тоя род). Влизат, предявяват съвсем логични претенции към връщане на Крим, сбиват се с руснаците, които тогава може да имат някой по-див начело, Щатите и някои от европейците от НАТО се намесват по член 4-ти, май беше ... И какво следва :?: Нали знаеш какво е Топол-М? Единственият невоенен изход беше сделка, без Украйна в НАТО ...


И? Какво като имат Топол-М? Да не са единствените? САЩ например пък имат ракети от клас Титан и не само, а да не броим стотиците с по-малък радиус изстреляни от подводници, така че дайте да не говорим кой какво е имал, защото ако се извадят няма да разберем кой е победителят. В момента дори се произвежда нова от висок клас и се правят тестове за скоростта ѝ, но те не си показват оръжията по парадите както го правят останалите. Кой какво има скрито под леглото аз казвам да не виждаме.

В момента на въоръжение е LGM-30 Minuteman III с обсег от 13 000 км за сметка на Топол-М с 11 000. Франция и Англия имат ракети също със същият обсег, така че ако стреля един ще стрелят и други.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот paceto » 25 фев 2022 02:37

Анонимните са почнали кибер атаки срещу руските сайтове като в този момент сайта на Russia Today (RT) е свален и не се отваря.



Няма да е изненада.



:lol:



Протеста в Санкт Петербург срещу войната и арести и на деца и възрастни. Тези двете вярвам са били много опасни щом ги водят по 2-3-4 полицая. :shock:

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот paceto » 25 фев 2022 08:47


Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот LoveAndPeace » 25 фев 2022 11:27

Късичкия психопат виждал фашизъм в Украйна ?!??
Единственото жалко , е че Европа се управлява от джендър лидери с повече влияние в Туйтър от колкото в държавите си.
Финландия вчера са изразили готовност да се включат в НАТО , което си е като прострелване в крака от страна на руския Наполеон.
Спешно трябва да се признае атомната енергия или за зелена или за неутрална и да се скъса тази енергийна зависимост.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот boabbb » 25 фев 2022 13:04

paceto написа:В момента на въоръжение е LGM-30 Minuteman III с обсег от 13 000 км за сметка на Топол-М с 11 000. Франция и Англия имат ракети също със същият обсег, така че ако стреля един ще стрелят и други.


Точно затова Украйна не трябва да влиза в НАТО, за да не почнат да се стрелят. За пореден път казвам, че можеше да се разберат по цивилизован начин и да се избегнат жертвите, но украинците се подведоха по тона на САЩ и ЕС "Нападнете, да видите после какво ще стане" ... Само, че САЩ и ЕС сега не ги бомбардират и никой не настъпва към парламентите им :|

P.S. Топол-ът не е най-голямата ракета на ватниците и дано никога не виждаме колко точни са :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 33 госта