Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Бижутера » 05 мар 2009 15:19

Аз предлагам да изчакаме какво ще каже Морски по темата и тогава да го съдим.Иначе paceto си го е казал перфектно,евала от мене :)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот MORSKI » 05 мар 2009 19:03

Мдам прави сте в голяма степен,но ми дойде прекалено от такива индивиди,просто не съм го очаквал :!: Че не трябваше да им падам на нивото,не трябваше,че стана обратния ефект,също го забелязох,пацето не ти се сърдя,но просто простотията демонстрирана от някой ме разгневи тотално :idea: В такъв момент не се замсилих дали съм модератор или не....Както и да е написах го и на Стенли на личен ;) Не съм от хората,които не си признават грешките,но не съм и от хората които търпят някой да си развява байряка.Занапред ще изпозлвам други методи,за такива индивиди ;) Ще трябва да им преглътна идиотщината явно.А този,че си беше лигльо си беше,на личен трябваше да му драсна някой ред.Сега 100 пъти съжелявам,че настоявах да се обсъждат модераторите,тези не разбират от дума........

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот mike28 » 05 мар 2009 19:37

Абе те да ни обсъждат, нямам нищо против, ама да дават креативни мнения, както например слийпуокър

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот MORSKI » 05 мар 2009 19:54

mike28 написа:Абе те да ни обсъждат, нямам нищо против, ама да дават креативни мнения, както например слийпуокър


За това ти говорех,не само да лалат 3 часа глупости по мой,твой,и не знам си на кой още адрес.Иначе вчера се ядосах не заради това,че се изпокарах с идиоти,а затова,че си изгубих 3 часа и накрая нищо,тръгнах с добра идея,нещата станаха по-зле,че и нищо не излезе накрая.... В Този форум май тези които са свестни ,изобщо не пишат......

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 05 мар 2009 20:10

Радвам се, че си ме разбрал правилно и ще си вземеш поука :)

Както казах не трябва да падаш на тяхното ниво, за да няма такива изцепки.
Не искам да звучи като хвалба, но с модериране се занимавам от доста време, поддържал съм личен форум, модерирам в друг голям форум със адски много подобни индивиди и може да се каже, че съм минал отдавна по този път който всеки тук изминава в момента :)

И аз съм бил като тебе да се поддавам на такива провокации, но съм се осъзнал навреме и се спрях.
Просто не видях смисъл от това, защото ще ми коства и правата, а и самото уважение от потребителите което е много важно за един Модератор.
Да модерирам за мен е едно приятно изживяване и по този начин се забавлявам , отпускам и т.н., но ако вземеш твърде на сериозно тези неща те ще имат обратен ефект :)

Щом си Модератор за тебе вече няма приятели смисъл такъв, че не трябва да се колебаеш да наказваш дори човека с който си най близък във форума, но щом е нарушил правилника трябва да си носи наказанието.Така е и във живота, така е навсякъде :)
Не трябва да има колebaniq(tuk v tazi duma ima cenzura i za tova e napisah taka) щом има нарушение, само трябва да се внимава точно по каква причина ще бъде наказан потребителят и да няма такива думи "Ама той е много печен как да го Банна", "Той ми е приятел не мога да го Банна и т.н. "
Тук като за начало във този форум, за да се постигне нещо голямо трябва да се работи твърдо и това естествено води до скандали от страна на потребителите - нормално.
До скоро форума е бил на автопилот така да се каже и на никой няма да му хареса ей така изведнъж да почнат да се наказват хора и да се водят по правилата на форума и за това такива упреци от тяхна страна към нас ще има - няма как просто :)
Въпроса е Вие да се измъквате както трябва от самата ситуация по умен, човешки начин и да не се обеснявате много защо е бил с наказание и т.н.
Казвате това което знаете вие, за да го накажете - демек посочвате му грешката и толкова, а той като иска и 15 ЛС да ви прати вие не сте длъжни да му отговаряте втори път, а още повече такива питанки да стават в теми.Такива теми се сметят за мен лично за СПАМ и нямат място в разделите :)

Забелязвам, че и ние както останалите потребители трябва да си имаме правила.
Това вече съм го взел под внимание и ще го предоставя за одобрение първо на хората които трябва и ако са съгласни ще ги предоставя на вниманието на всички тук в този раздел :)

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот mike28 » 07 мар 2009 17:49

Здравейте!
Искам да ви кажа, че вече не съм модератор, с някои от вас съм говорил, още преди няколко седмици, че нямам да имам вече това време да модерирам форума, а и вярвам че сме намерили точните хора които да се занимават с това. Така или иначе съм тук, имам достъп до този форум и ще продължа да помагам с каквото мога. Ако има спешно нужда , винаги мога да се включа отново с модераторски функции, съмнявам се да се наложи обаче. ;)
Всичко това ви го казвам, за да няма съмнения, че съм се скарал с някой, или че съм отстранен, или просто защото ми е писнало- няма такова нещо.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 07 мар 2009 19:47

Това си е твое решение и ние не можем да направим нищо по въпрос. :|
Надявам се някой ден да размислиш :)

SkArY_9
Добре дошъл в екипа :)
Успешно Модериране и няма да се плашиш :D

Запознай се подробно с този наш правилник - litex/viewtopic.php?f=52&t=11900

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот SkArY_9 » 07 мар 2009 19:51

Мерси 8-)
Обещавам, че няма да банвам много :lol:

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Бижутера » 07 мар 2009 20:09

Честито,иначе ми стана малко кофти за Майки :( :( :( Аз нищо не знаех по въпроса и той така го изтреля изведнъж...сигурен съм,че някой ден пак ще е сред нас! 8-)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот mike28 » 07 мар 2009 20:31

Че аз съм си тука, само няма да търкам и банвам- предоставям тези привилегии на останалите :lol:


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта