Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 12 сеп 2016 17:39

Rivaldo10 написа:Какво помилване, какви глупости?! Делянски, пълна смешка си! А тия в "А" са си Литекс тире София отвсякъде, колкото и да не ти се иска. Ако раздам някой и друг бан за "Подуенци" примерно (твой критерий), ще си пишат точно трима души в "червено-оранжевия" раздел... ;)

Модоре,шо ме лъжеш.... :twisted: :twisted:

Виж сега,в тоя форум трябва да изписваме отборите по начин по който са регистрирани.Или с някакво ''умалително'' с цел да не обижда съответния отбор.Примерно ЦСКА-София като ЦСКА или Левски 1914 като Левски.Не е толкова трудно. ;) Пиши ЦСКА-София и няма да имаш проблем.Може и само ЦСКА,ако те мързи.Ако пък не те мързи - ПФК ЦСКА-София АД.Няма ядове.Правилата са направени за да се спазват.А това,че не признаваш този отбор за ЦСКА си е твоя работа.Не е забранено по принцип. ;) Когато ГГ реши да прекръсти отбора на ''Литекс тире София'' се чувствай свободен да го пишеш така.Но тряя има малко ред във форума.Другото което е - това как ти модерираш си е твоя работа. ;) Ако щеш банирай всички.Не ме брига.Казвам ти го без капка ирония,сарказъм и т.н.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 14 сеп 2016 03:19

sin4ec написа:Една молба към сините модератори. Вземете мерки още отсега да не ни налагат отгоре за 10 кръг в темата за мача да фигурира името ЦСКА под каквато и да е форма. Литекс( Етрополе) не е ЦСКА! В оранжевия форум да им викат както си искат, но никой не може нас да ни накара да наричаме етрополско-ловешката трупа с името на вече несъществуващият, но уважаван и достоен вечен съперник. Варненци си надписаха темата " Припознавачите-Черно Море", но след височайша намеса им я преправиха.
Това е позор! Какво ЦСКА, че и от София са тия селинджъри, барабар със Стоилас, дето ги извади на Герена? ? Утре ако се прекръстят на Милан-Павликени, ние росонери ли ще им викаме по височайше нареждане?
Ако трябва многоточие или ХХХХ да има вместо името им, но не допускайте в синия форум подобно унижение!


До сините колеги:
Не допускайте това да се случва,защото това ще повлияе пряко и на мене и Васко в червения подфорум. :roll: Отсега го виждам заглавието ''ЦСКА-Динамо(София)''.Ще е доста тъпа ситуация.
Редно е отбора да се изписва така,както е вписан във ФИФА,УЕФА,БФС,ТР,че и в официалния сайт на Левски - като ЦСКА-София.Другото е самоубийство.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 14 сеп 2016 10:27

Каквото и да се напише.... ще има последици. Сега видях, че се пада на мен да пускам тема :lol: Ако напиша ЦСКА-София(София).... ще ме разпънат на кръст. И отново ще имам един куп лични съобщения с поздрави към родата. Предния наплив за "поздрави" беше когато Тео пусна благодарствената тема към мен.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 14 сеп 2016 11:30

modor написа:Каквото и да се напише.... ще има последици. Сега видях, че се пада на мен да пускам тема :lol: Ако напиша ЦСКА-София(София).... ще ме разпънат на кръст. И отново ще имам един куп лични съобщения с поздрави към родата. Предния наплив за "поздрави" беше когато Тео пусна благодарствената тема към мен.

Не мисля че така написано ще има проблем.А това че те ,,поздравяват,, на лс си го слагай на к*ра.Аз на такива даже не отговарям. ;)
Другото което предлагам е в двете теми за мача да оставим малко по творчески нещата.Така всички ще са доволни :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 01 окт 2016 20:10

Пореден подпис - memberlist.php?mode=viewprofile&u=1980
:)
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 02 окт 2016 23:33

Old_death ме пита защо е баниран и каква е причината.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 03 окт 2016 08:55

delqnski47 написа:Old_death ме пита защо е баниран и каква е причината.

Виж горния ми пост, за подписа. Този подпис е само малка част от причините, а тоя да не ми се прави на вечно репресиран и неразбрал.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 03 окт 2016 09:05

Този "репресирания" отдавна трябваше да е с постоянен бан.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 03 окт 2016 11:57

И поредния подпис - http://forum.gong.bg/cska/memberlist.php?mode=viewprofile&u=248329
Стенли, защо ми се струва, че вече 2 месеца те няма? :)
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 03 окт 2016 13:32

Половината аватари изчезнаха.......бийте му ключа на тоя форум и да си ходиме. :mrgreen: :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост