eRepublik - присъединете се към еБългария!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sixtynine
Мнения: 767
Регистриран на: 01 апр 2009 23:11
Контакти:

Re: eRepublik - присъединете се към еБългария!

Мнениеот sixtynine » 19 яну 2010 17:58

АКО СЕ РЕГИСТРИРАТЕ СЕ РЕГИСТРИРАЙТЕ КАТО ГРАЖДАНИН НА ВАРНА, ЗАЩОТО В МОМЕНТА СОФИЯ Е ПОД РУМЪНСКО ВЛАДЕНИЕ!
Изображение

vladi2610
Мнения: 36
Регистриран на: 12 ное 2009 15:39
Контакти:

Re: eRepublik - присъединете се към еБългария!

Мнениеот vladi2610 » 20 яну 2010 16:59

Давайте хора регистрирайте имаме голяма нужда!Вече се понапълва има около 200 нови играча на ден така че давайте!

mitaca
Мнения: 106
Регистриран на: 07 дек 2008 23:51
Контакти:

еБългария в еСвета

Мнениеот mitaca » 21 яну 2010 16:03

Не зная дали има такава тема, но нека помогнем на еБългария! Румънците са ни сгънали, но сега се освобождаваме, който желае да се включи моля от тук: http://www.erepublik.com/en/referrer/mitaca
Ника ми е същия както тук, събрали сме се 30-40 човека и смятаме да променим света ;). Ако се включат левскари, цесакари, хеле и момчетата (евентуално и момичетата де) от Пловдив, Ловеч, Бургас и Монтана, както и ор ....Горно Нанадолнище ще бъдем благодарни ;). Нека воне в еСвета да направим нещо ;) (после го почваме реалния ;)).

Потребителски аватар
love_hurts
Мнения: 658
Регистриран на: 27 авг 2008 19:30

Re: еБългария в еСвета

Мнениеот love_hurts » 21 яну 2010 16:18

Ае стига с тая простотия ... Във всеки сайт ми спамите, никой не го ебе за еБългария !
batmanlevski написа: Батков,България е с теб !

ЕМИЛ написа:Изслушах го внимателно интервюто на Батков и мога да ви кажа ,че този човек хич не си поплюва.Тепърва ЦСКА ще ги сполетява синият гняв.Приятели червени-светът ще ви се види тесен......

mitaca
Мнения: 106
Регистриран на: 07 дек 2008 23:51
Контакти:

Re: еБългария в еСвета

Мнениеот mitaca » 21 яну 2010 16:23

love_hurts написа:Ае стига с тая простотия ... Във всеки сайт ми спамите, никой не го ебе за еБългария !

Този сайт твой ли е? Теб може да не те е*е, но други може?

mitaca
Мнения: 106
Регистриран на: 07 дек 2008 23:51
Контакти:

Re: еБългария в еСвета

Мнениеот mitaca » 21 яну 2010 16:30

Да поясня, от това, че ще се включите пари нема да спечеля ;), не трябва да се цъка, а да се включиш и да играеш (заема 2 минути на ден). Ако сте фенове на дългосрочните стратегии де ;). Ако пък се включите връщам жеста като станете 6-то ниво ;).

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: еБългария в еСвета

Мнениеот Fichango » 21 яну 2010 16:35

Само да кажа да не се лъжете от линка да се регистрирате

от тука - http://www.erepublik.com/ да :)

mitaca
Мнения: 106
Регистриран на: 07 дек 2008 23:51
Контакти:

Re: еБългария в еСвета

Мнениеот mitaca » 21 яну 2010 16:44

Fichango написа:Само да кажа да не се лъжете от линка да се регистрирате

от тука - http://www.erepublik.com/ да :)

Фишанго, линка който дадох (моят) гарантира, че при стигане на 6-то ниво аз давам половината злато на този дет се е регистрирал от "мое" име ;). Не е лъжа. Както даваме (щот сме много) пълен съпорт и като е "бг бебе" като храна билети (ако ще емигрира) и работа (ако можем) в чужбина! Сега партия ще правим, желаем да променим нещата. Ако не желаете от моя линк, ползвайте общия, но няма да спечелите. По добре е с по-стар и активен, така поне ще си разделим златото ( това ззлато не ми е нужно (то е виртуално де, да не си помисли някой ;)), но е нужно на д-вата.

Потребителски аватар
love_hurts
Мнения: 658
Регистриран на: 27 авг 2008 19:30

Re: еБългария в еСвета

Мнениеот love_hurts » 21 яну 2010 16:59

Няма смисъл да се регистрирате ! Чиста загуба на време !!! Нека ни завладеят :lol: :lol: :lol:
batmanlevski написа: Батков,България е с теб !

ЕМИЛ написа:Изслушах го внимателно интервюто на Батков и мога да ви кажа ,че този човек хич не си поплюва.Тепърва ЦСКА ще ги сполетява синият гняв.Приятели червени-светът ще ви се види тесен......

mitaca
Мнения: 106
Регистриран на: 07 дек 2008 23:51
Контакти:

Re: еБългария в еСвета

Мнениеот mitaca » 21 яну 2010 17:13

love_hurts написа:Няма смисъл да се регистрирате ! Чиста загуба на време !!! Нека ни завладеят :lol: :lol: :lol:

Това си е твое мнение, кaкто знаем живеем в свободна страна и всеки има право на мнение.
Тъй като се регнаха 10-нa човека и аз нямам време за сега да отговорв на всеки (абе опитах се, но нещо се скапа на някои), ще постна това дет отговорих тук:
Здравей,
мерси че се включи ;). еБългария има нужда от всички. Ако имаш въпроси, чуствай се свободен да ги задаваш на мен. Ще направя всичко възможно да помогна, но понякога не съм активен през цялото време (но все пак влизам поне веднъж на 24 часа). Ще помагам (помагаме де, че сме много) с всичко с което можем.
Поздрави
митака
Последна промяна от mitaca на 21 яну 2010 17:19, променено общо 1 път.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта