Шампион на турнира: Ливърпул
Голмайстор на турнира: Дарвин Нунес
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Брайтън
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Спортинг Л
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза = 1:1
ЛАСК - Ливърпул = 0:3
Рен - Макаби Хайфа = 2:0
Панатинайкос - Виляреал = 0:1
Сервет - Славия Прага = 0:1
Шериф - Рома = 1:2
Байер Леверкузен - Хекен = 3:1
Карабах - Молде = 0:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ = 3:0
Олимпиакос - Фрайбург = 2:2
Аякс - Олимпик Марсилия = 2:1
Брайтън - АЕК = 3:1
Спарта Прага - Арис Лимасол = 1:0
Рейнджърс - Бетис = 2:2
Аталанта - Раков 2:0
Щурм - Спортинг Лисабон = 1:2
Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Шампион на турнира: Ливърпул
Голмайстор на турнира: М.Салах
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Брайтън
Победител от група C: Реал Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Байер Леверкузен
Голмайстор на турнира: М.Салах
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Брайтън
Победител от група C: Реал Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Байер Леверкузен
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:1
ЛАСК - Ливърпул 0:4
Рен - Макаби Хайфа 2:1
Панатинайкос - Виляреал 1:2
Сервет - Славия Прага 1:1
Шериф - Рома 0:2
Байер Леверкузен - Хекен 3:0
Карабах - Молде 1:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 2:0
Олимпиакос - Фрайбург 2:0
Аякс - Олимпик Марсилия 2:1
Брайтън - АЕК 2:0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2:1
Рейнджърс - Бетис 1:1
Аталанта - Раков 2:0
Щурм - Спортинг Лисабон 1:2
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:1
ЛАСК - Ливърпул 0:4
Рен - Макаби Хайфа 2:1
Панатинайкос - Виляреал 1:2
Сервет - Славия Прага 1:1
Шериф - Рома 0:2
Байер Леверкузен - Хекен 3:0
Карабах - Молде 1:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 2:0
Олимпиакос - Фрайбург 2:0
Аякс - Олимпик Марсилия 2:1
Брайтън - АЕК 2:0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2:1
Рейнджърс - Бетис 1:1
Аталанта - Раков 2:0
Щурм - Спортинг Лисабон 1:2
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Шампион на турнира: Ливърпул
Голмайстор на турнира: М. Салах (Ливърпул)
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Марсилия
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Спортинг
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:1
ЛАСК - Ливърпул 0:2
Рен - Макаби Хайфа 2:0
Панатинайкос - Виляреал 1:1
Сервет - Славия Прага 1:1
Шериф - Рома 0:2
Байер Леверкузен - Хекен 3:0
Карабах - Молде 2:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3:0
Олимпиакос - Фрайбург 1:1
Аякс - Олимпик Марсилия 2:2
Брайтън - АЕК 2:1
Спарта Прага - Арис Лимасол 1:0
Рейнджърс - Бетис 2:2
Аталанта - Раков 3:0
Щурм - Спортинг Лисабон 1:3
Голмайстор на турнира: М. Салах (Ливърпул)
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Марсилия
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Спортинг
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:1
ЛАСК - Ливърпул 0:2
Рен - Макаби Хайфа 2:0
Панатинайкос - Виляреал 1:1
Сервет - Славия Прага 1:1
Шериф - Рома 0:2
Байер Леверкузен - Хекен 3:0
Карабах - Молде 2:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3:0
Олимпиакос - Фрайбург 1:1
Аякс - Олимпик Марсилия 2:2
Брайтън - АЕК 2:1
Спарта Прага - Арис Лимасол 1:0
Рейнджърс - Бетис 2:2
Аталанта - Раков 3:0
Щурм - Спортинг Лисабон 1:3
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Шампион на турнира: Ливърпул
Голмайстор на турнира: М. Салах (Ливърпул)
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Аякс
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:1
ЛАСК - Ливърпул 0:2
Рен - Макаби Хайфа 2:0
Панатинайкос - Виляреал 1:2
Сервет - Славия Прага 1:2
Шериф - Рома 0:2
Байер Леверкузен - Хекен 3:0
Карабах - Молде 1:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3:0
Олимпиакос - Фрайбург 1:1
Аякс - Олимпик Марсилия 3:1
Брайтън - АЕК 3:0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2:0
Рейнджърс - Бетис 2:2
Аталанта - Раков 3:0
Щурм - Спортинг Лисабон 2:2
Голмайстор на турнира: М. Салах (Ливърпул)
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Аякс
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:1
ЛАСК - Ливърпул 0:2
Рен - Макаби Хайфа 2:0
Панатинайкос - Виляреал 1:2
Сервет - Славия Прага 1:2
Шериф - Рома 0:2
Байер Леверкузен - Хекен 3:0
Карабах - Молде 1:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3:0
Олимпиакос - Фрайбург 1:1
Аякс - Олимпик Марсилия 3:1
Брайтън - АЕК 3:0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2:0
Рейнджърс - Бетис 2:2
Аталанта - Раков 3:0
Щурм - Спортинг Лисабон 2:2
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Шампион на турнира: Ливърпул
Голмайстор на турнира: М. Салах (Ливърпул)
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Брайтън
Победител от група C: Реал Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
21 септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1-0
ЛАСК - Ливърпул 0-2
Рен - Макаби Хайфа 2-1
Панатинайкос - Виляреал 1-1
Сервет - Славия Прага 0-1
Шериф - Рома 1-2
Байер Леверкузен - Хекен 2-0
Карабах - Молде 1-0
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3-0
Олимпиакос - Фрайбург 1-1
Аякс - Олимпик Марсилия 1-1
Брайтън - АЕК 2-0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2-1
Рейнджърс - Бетис 1-1
Аталанта - Раков 2-0
Щурм - Спортинг Лисабон 0-1
Голмайстор на турнира: М. Салах (Ливърпул)
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Брайтън
Победител от група C: Реал Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
21 септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1-0
ЛАСК - Ливърпул 0-2
Рен - Макаби Хайфа 2-1
Панатинайкос - Виляреал 1-1
Сервет - Славия Прага 0-1
Шериф - Рома 1-2
Байер Леверкузен - Хекен 2-0
Карабах - Молде 1-0
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3-0
Олимпиакос - Фрайбург 1-1
Аякс - Олимпик Марсилия 1-1
Брайтън - АЕК 2-0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2-1
Рейнджърс - Бетис 1-1
Аталанта - Раков 2-0
Щурм - Спортинг Лисабон 0-1
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Шампион на турнира: Ливърпул
Голмайстор на турнира: Бонифейс (Байер Леверкузен)
Победител от група A: Фрайбург
Победител от група B: Брайтън
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:2
ЛАСК - Ливърпул 1:3
Рен - Макаби Хайфа 2:0
Панатинайкос - Виляреал 0:1
Сервет - Славия Прага 0:1
Шериф - Рома 1:1
Байер Леверкузен - Хекен 3:1
Карабах - Молде 1:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 2:0
Олимпиакос - Фрайбург 2:2
Аякс - Олимпик Марсилия 1:2
Брайтън - АЕК 2:0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2:0
Рейнджърс - Бетис 1:1
Аталанта - Раков 3:0
Щурм - Спортинг Лисабон 0:1
Голмайстор на турнира: Бонифейс (Байер Леверкузен)
Победител от група A: Фрайбург
Победител от група B: Брайтън
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Аталанта
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1:2
ЛАСК - Ливърпул 1:3
Рен - Макаби Хайфа 2:0
Панатинайкос - Виляреал 0:1
Сервет - Славия Прага 0:1
Шериф - Рома 1:1
Байер Леверкузен - Хекен 3:1
Карабах - Молде 1:1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 2:0
Олимпиакос - Фрайбург 2:2
Аякс - Олимпик Марсилия 1:2
Брайтън - АЕК 2:0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2:0
Рейнджърс - Бетис 1:1
Аталанта - Раков 3:0
Щурм - Спортинг Лисабон 0:1
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Шампион на турнира: Ливърпул
Голмайстор на турнира: Салах
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Аякс
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Спортинг Л
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1-2
ЛАСК - Ливърпул 1-3
Рен - Макаби Хайфа 2-0
Панатинайкос - Виляреал 1-3
Сервет - Славия Прага 1-3
Шериф - Рома 0-2
Байер Леверкузен - Хекен 2-0
Карабах - Молде 1-1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3-0
Олимпиакос - Фрайбург 1-2
Аякс - Олимпик Марсилия 3-0
Брайтън - АЕК 2-0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2-0
Рейнджърс - Бетис 1-2
Аталанта - Раков 2-0
Щурм - Спортинг Лисабон 1-3
Голмайстор на турнира: Салах
Победител от група A: Уест Хям
Победител от група B: Аякс
Победител от група C: Бетис
Победител от група D: Спортинг Л
Победител от група E: Ливърпул
Победител от група F: Виляреал
Победител от група G: Рома
Победител от група H: Леверкузен
Програма на 1-ви кръг
21 Септември /четвъртък/
19:45
Юнион Сен-Жилоа - Тулуза 1-2
ЛАСК - Ливърпул 1-3
Рен - Макаби Хайфа 2-0
Панатинайкос - Виляреал 1-3
Сервет - Славия Прага 1-3
Шериф - Рома 0-2
Байер Леверкузен - Хекен 2-0
Карабах - Молде 1-1
22:00
Уест Хям - ТСЦ 3-0
Олимпиакос - Фрайбург 1-2
Аякс - Олимпик Марсилия 3-0
Брайтън - АЕК 2-0
Спарта Прага - Арис Лимасол 2-0
Рейнджърс - Бетис 1-2
Аталанта - Раков 2-0
Щурм - Спортинг Лисабон 1-3
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Класиране след 1-ви кръг от груповата фаза:
1. Udoji90 - 20т.(4т.р.)
2. valni - 18т.(4т.р)
3. gog88 - 17т.(3т.р.)
3. 1914.1902 - 17т.(3т.р.)
4. burchill - 15т.(3т.р.)
5. Ponko - 14т.(2т.р.)
5. sensation - 14т.(2т.р.)
6. tevez - 13т.(2т.р.)
7. JACKO - 13т.(1т.р.)
8. NOMER14 - 12т.(1т.р.)
9. VDP - 11т.(1т.р.)
10. Harbinger - 10т.(1т.р.)
Както винаги - ако имате някакви забележки, пишете на лично съобщение.
1. Udoji90 - 20т.(4т.р.)
2. valni - 18т.(4т.р)
3. gog88 - 17т.(3т.р.)
3. 1914.1902 - 17т.(3т.р.)
4. burchill - 15т.(3т.р.)
5. Ponko - 14т.(2т.р.)
5. sensation - 14т.(2т.р.)
6. tevez - 13т.(2т.р.)
7. JACKO - 13т.(1т.р.)
8. NOMER14 - 12т.(1т.р.)
9. VDP - 11т.(1т.р.)
10. Harbinger - 10т.(1т.р.)
Както винаги - ако имате някакви забележки, пишете на лично съобщение.
Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2023-24)
Програма на 2-ри кръг
5 Октомври /четвъртък/
19:45
Фрайбург - Уест Хям
ТСЦ - Олимпиакос
Олимпик Марсилия - Брайтън
АЕК - Аякс
Бетис - Спарта Прага
Арис Лимасол - Рейнджърс
Спортинг Лисабон - Аталанта
Раков - Щурм
22:00
Ливърпул - Юнион Сен-Жилоа
Тулуза - ЛАСК
Виляреал - Рен
Макаби Хайфа - Панатинайкос
Рома - Сервет
Славия Прага - Шериф
Молде - Байер Леверкузен
Хекен - Карабах
5 Октомври /четвъртък/
19:45
Фрайбург - Уест Хям
ТСЦ - Олимпиакос
Олимпик Марсилия - Брайтън
АЕК - Аякс
Бетис - Спарта Прага
Арис Лимасол - Рейнджърс
Спортинг Лисабон - Аталанта
Раков - Щурм
22:00
Ливърпул - Юнион Сен-Жилоа
Тулуза - ЛАСК
Виляреал - Рен
Макаби Хайфа - Панатинайкос
Рома - Сервет
Славия Прага - Шериф
Молде - Байер Леверкузен
Хекен - Карабах
Върни се в “Игри и забавления”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта