Игра с прогнози - Лига Европа (2020-21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2020-21)

Мнениеот Zaash » 27 май 2021 00:36

Имам един приятел, футболна енциклопедия. Обичам на по бира да си обсъждам с него футбола въобще.

Та попитах го за този мач, вика 1:0 за Юнайтед, Рашфорд, първото 0:0. И аз ОК. Бях решен да попълня точно каквото ми оказа защото наистина много знае и разбира.
Мина седмица и аз започнах да се тормозя, че дори да е прав, ще спечеля с чужда прогноза. А аз най-обичам в завързаните мачове 2:1 за фаворита.
И така..
Реших, че и първото ще има гол, та 1:0 за Юнайтед и оспорвано второ с по едни гол...
Много ме доядя колегата като позна за Кавани в предния кръг и си викам, ами прав е, този е шило, от старата школа...
И Погба като най-агресивен в Юнайтед като асистент... та така с моята прогноза.


Чиста случайност е успехът ми, но е абсолютно вярно, че колегата "NOMER14" ми отвори очите за Кавани и това е и негова победа!

Много благодаря на всички за участието и страхотния tevez от когото съм отпадал, истинско удоволствие беше за мен да играем през тази трудна година, но най-много благодаря на автора "Harbinger" за играта, за перфектото организиране за кой ли път!

Играйте с удоволствие, пък дори и да сте на последното място... (като в La Liga.. :) )


Следват дузпи...
АЗ СЪМ ЗА ВИЛЯРЕАЛ :)

gog88
Мнения: 1937
Регистриран на: 01 окт 2008 22:24
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2020-21)

Мнениеот gog88 » 27 май 2021 01:19

Поздравления за победителя Zaash и благодарности на организатора на играта.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа (2020-21)

Мнениеот tevez » 28 май 2021 22:36

Честито на колегата за победата.
Поздравления за админа на играта за чудесната организация и коректност. До есента надявам се!


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта