FIFA 17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

FIFA 17

Мнениеот LSFC 1914 » 23 сеп 2016 20:47

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-3fjoe5Njpc[/youtube]

Изображение

Милиони фенове на футбола и видеоигрите по цял свят чакат с нетърпение премиерата на FIFA 17, която е през есента. Нейните разработчици от EA Sports стартират продажбите на изключително популярното заглавие на глобалния пазар от 29 септември (четвъртък). Плановете предвиждат след тази дата тя да бъде налична на всички водещи конзоли като PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One и Xbox 360, както и на персонални компютри. Първоначално от компанията проведоха гласуване за лице на официалната обложка на играта, в което бяха включени някои от големите футболни звезди - Хамес Родригес от Реал (Мадрид), Еден Азар от Челси, Антони Марсиал от Манчестър Юнайтед и Марко Ройс от Борусия (Дортмунд), като в последствие състезателят на Дортмунд беше избран да се изправи на обложката на таз годишното издание на играта.

Изображение

Новата версия на FIFA щe предложи различен геймплей и много допълнителни функции, като ЕА Sports ще позволява на феновете да си набавят три различни версии на играта. Първата от тях е стандартното дигитално копие, докато втората е свързана с купуването на стандартното издание на заглавието, като също така е предвидена и още една в лицето на Deluxe версия, която включва допълнителни екстри и съдържание за основната игра.

Изображение

Енджинът, който задвижва технически играта се казва Frostbite и се използва за пръв път в историята на FIFA. Отново за първи път, от Electronic Arts поместват самостоятелен режим, който е ориентиран към историята на даден футболист на име Alex Hunter. Режимът е озаглавен "The Journey" и предлага различни избори на самите играчи, кътсцени и реален сюжет, в който те да вземат пряко участие.

Във FIFA 17 има редица геймплей подобрения – на отиграванията, техниките, положенията на терена, механики и режими, който са дебютни за поредицата. И още нещо – за първи път се обръща сериозно внимание и на треньорите, които са на скамейката.

Изображение

FIFA 17 идва скоро, остават броени дни. Не пропускайте възможността първи да се сдобиете с ценното издание и да влезете в ролята на големите футболни звезди, жънейки победи на терена.

Всички подробности за играта тук: https://www.easports.com/fifa/features.


Нека в тази тема дискутираме всичко свързано с играта.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот SgtLiberty » 23 сеп 2016 20:59

Чакам 29-ти и я взимам 8-) От това което виждам в демото и youtube-ите дето имат ранен достъп и нещата които са ви 17-та ще е нереална.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот LSFC 1914 » 23 сеп 2016 21:03

SgtLiberty написа:Чакам 29-ти и я взимам 8-) От това което виждам в демото и youtube-ите дето имат ранен достъп и нещата които са ви 17-та ще е нереална.


От това което видях в демото ми се струва, че компютъра е много слаб. На легендари ги бия с 2:0, 3:0 без проблем.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот SgtLiberty » 23 сеп 2016 21:12

LSFC 1914 написа:
SgtLiberty написа:Чакам 29-ти и я взимам 8-) От това което виждам в демото и youtube-ите дето имат ранен достъп и нещата които са ви 17-та ще е нереална.


От това което видях в демото ми се струва, че компютъра е много слаб. На легендари ги бия с 2:0, 3:0 без проблем.



Значи си много по-добър от мен :lol: Аз на World Class едвам докопвам победа. Иначе 90% си я вземам заради Ultimate Team.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот Popokatepetal » 23 сеп 2016 21:35

SgtLiberty написа:Чакам 29-ти и я взимам 8-) От това което виждам в демото и youtube-ите дето имат ранен достъп и нещата които са ви 17-та ще е нереална.


Под "нереална" имаш предвид нереалистична или нереално добра? Защото аз разцъках демото и ми се видя супер зле. Тая година си купих ПЕС-а и съм повече от довлен.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот sunscres92 » 23 сеп 2016 22:27

Popokatepetal написа:
SgtLiberty написа:Чакам 29-ти и я взимам 8-) От това което виждам в демото и youtube-ите дето имат ранен достъп и нещата които са ви 17-та ще е нереална.


Под "нереална" имаш предвид нереалистична или нереално добра? Защото аз разцъках демото и ми се видя супер зле. Тая година си купих ПЕС-а и съм повече от довлен.


Демото е нереално зле - за мен Фифа 16 в началото беше уникална, нямаше как да бъде по-добра. 17 изглежда ужасно зле.

Aramous
Мнения: 59
Регистриран на: 17 авг 2014 23:55
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот Aramous » 23 сеп 2016 22:48

Разцъках демото и мога да кажа че не е нищо особено. Нито уникална, нито зле. Просто ФИФА. Никога не съм разбирал вълнението покрай излизането и след като е ежегодна и е повече от ясно, че няма да е нереално уникална. Иначе няма да има нужда от следващи издания.
За мен Frostbite е абсолютна помия, никога не съм харесвал продукта, който предлагат. И преди съм цъкал игри с тяхно участие и съм със същото мнение. За мен това е ахилесовата пета на тазгодишната игра. Като геймплей ми е малко тъпа, изглежда ми нереална и тромава. Опитали са се да е докарат до реалистичност, но се е получило обратното. А дузпите няма да ги коментирам - не стига, че са изключително малоумно направени, при ФИФА 16 бяха опростени и хубави, тук са и трудни, и глупаво изглеждащи, но и реакциите на вратарите са направо.. безценни.
Нищо особено не ми изглежда, надявам се да е една идея по-добра от демото, което не ме грабна. Нещо, което не ми хареса е, че менюто е същото. Далеч по-красиво е с оглед личните ми предпочитания, черно и жълто ми харесва много повече от пикливото синьо на 16-та, но можеха да го разнообразят самото меню, а не да го оставят същото.
Силна игрица, но не е кандидат за игра на годината.

bambambamtaratam
Мнения: 36
Регистриран на: 23 ное 2015 10:06
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот bambambamtaratam » 23 сеп 2016 23:02

Специално за фифалицата си поръчах следната системка:

Obsidian 900D кутийка, Corsair ATX1200i platinium PSU, i7 6950x CPU, Gigabyte x99 5p MB, Corsair hydro 110i gt cooler, Corsair 2*16gb 2800 mhz ddr4 ram, MSI gforce GTX 1080x 8gb, Sandisk 960gb SSD + WD purple 6tb, Acer predator x34 мониторче, Razer mamba 16000 мишле и Corsair K95 клавиатура.

Всичко идва във вторник :)

Само дано да не ми къса... :mrgreen:

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот отец Онуфри » 23 сеп 2016 23:19

The Journey е основната причина, поради която я взимам задължително.

[offtopic]Ако има някой с PS4 и фифа, нека да драсне ЛС, да го добавя.[/offtopic]
[wrapimg=]http://www.lifesport.bg/uploads/images/00312790.jpg[/wrapimg]

[rimg]https://pbs.twimg.com/media/C4wMzMUW8AAgLoc.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6756
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: FIFA 17

Мнениеот soilwork » 24 сеп 2016 00:52

[center]Аз чакам новата Форца Хоризонт 3.....това е играта за Хбокс следващата година,предварително обрала всички възможни награди и класации .....излизат по-едно и също време с Фифа-та ;) [/center] [center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fTSUgXkfooA[/youtube][/center]


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта